320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma miskipärast ei taha eriti uskuda,et Alarikh või Billyt selle taga on.
    Mõlemad on jätnud foorumis mulje,et ikka mõistus peas ja oskavad jääda hea maitse piiridesse.
    Kindel see,et Levadia fännid tõmbasid endale ja enda mainele mõnuga vee peale.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      hehehe alguses tulete foorumisse vinguma nagu keegi oleks midagi väga halba teinud, aga tuleb hoopis välja, et nad kirjutasid tooli peale midagi...

      nAlJaTiLgAd

      Kommentaar


        Huligaan tuleb välja selgitada, lapsevanemad kooli, ptüi, pohlaku ette kutsuda ja käitumishinnet alandada!

        Lasteaed, tõepoolest.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
          Ma miskipärast ei taha eriti uskuda,et Alarikh või Billyt selle taga on.
          Mõlemad on jätnud foorumis mulje,et ikka mõistus peas ja oskavad jääda hea maitse piiridesse.
          Kindel see,et Levadia fännid tõmbasid endale ja enda mainele mõnuga vee peale.
          Ma ei pidanud silmas ,et nemad tegid...Tean ,et Billy on väga norm inime , vihjasin sellele et nad vihjasid ,et kõik oli kombekas ja mingit läbu tribüünil ei olnud... ega nad saa kõigi eest vastutada...kuid...
          fitti võibolla lasteaed ,samas ei näe põhjust miks peaks meie fännitribüüni sodima ,olles saanud seal rahulikult oma euromängu vaadata jne...
          sigpic

          Kommentaar


            Ning teie arust on see normaalne,et teatud isikud käivad ja rikuvad teiste vara? Meie ei käinud Karika finaalis kadriorgu saastamas,miks teie vastasite meile nii? kahepalgelised ning valelikud värdjad olete!
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Sodimine on näotu, aga lärm selle üle ebaproportsionaalselt suur. Mis on ainult vesi tundmatu kirjameistri veskile, sest näitab, et tema prank on asja ette läinud.

              Kui kirjutati, siis järelikult olete levadikute südames, ei saa nad läbi teieta. Parem võtke seda kui komplimenti ja tehke neile mingi vigur tagasi. Soovitatavalt väheke nutikamalt, sodimine on sama viies b, kui nutulaul siin foorumis.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                Miks saladus?ma ei saa ka sellest hämamisest aru ja ei hakka ka saama.
                Toolile oli kirjutatud Seni kohta väljend kes ta on,levadia fännide arvates..
                Mis konkreetselt polegi oluline, Billy või kes väitis ,et midagi ei tehtud ja kõik jäeti nii nagu olla ,peab kahjuks oma sõnu sööma...
                Oli ka õigus mul kui väitisin et peab küürima... "tubli" töö
                Selge pilt! Oleks võinud kohe öelda, milles asi, milleks niisama vihjata.
                Nõme käitumine loomulikult ja pahameel arusaadav.

                Kommentaar


                  Meeletu hädakisa ja halin sellepärast, et toole on soditud Nagu algkoolis
                  A nuh viimasel ajal tundub, et Flora fanid lausa otsivad põhjust halisemiseks ja virisemiseks.
                  nb! toolide sodimine muidugi ilus tegu pole, kuid vahest ka mitte tegu, mis nõuaks sellist vastukaja

                  Kommentaar


                    Otsime põhjust halamiseks ja virisemiseks? Kui halame ja viriseme siis on probleem,kui eksisteerime ei hala ja ei virise vaid seisame enda eesti,ilma siia kirutamata on ikka probleem. pm Flora Fännid ongi üks suur probleem,eriti see parem tiib ma räägin! Ole vait parem kui midagi ei tea,aitäh!
                    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                      Meeletu hädakisa ja halin sellepärast, et toole on soditud Nagu algkoolis
                      See ei ole enam algkool kus aru ei saada asjast. Inimesed on juba suured ja peaks teadma, et võrra vara tahtlik rikkumine on seadusevastane. Lisaks staadionile ka linnapeal teatud kohas seinapeal. See on lihtsalt huligaansus.

                      Kui ma võtaks SINU särgi ja sodiks selle täis ja annaks tagasi...kas sa oleksid vait ja ei piuksataks ja ei annaks sellest teada kõigile, et millega ma hakkama võin saada?

                      Kommentaar


                        Ju siis tehti teie eelmise hooaja Levadia särgi põletamine nüüd tasa.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          See ei ole enam algkool kus aru ei saada asjast. Inimesed on juba suured ja peaks teadma, et võrra vara tahtlik rikkumine on seadusevastane. Lisaks staadionile ka linnapeal teatud kohas seinapeal. See on lihtsalt huligaansus.

                          Kui ma võtaks SINU särgi ja sodiks selle täis ja annaks tagasi...kas sa oleksid vait ja ei piuksataks ja ei annaks sellest teada kõigile, et millega ma hakkama võin saada?
                          see teatud kohas jutt on juba koomiline. Lõpeta see hämaine ja räägi konkreetselt. Kui on soditud pinke ja seinu(seal mystilises "teatud kohas") siis räägi konkreetselt, mis on kirjas ja kus! Loomulikult võid teatada, kui sinu arvates on sellise sodimisega sinu õigusi rikutud, kuid teata siis konkreetsest asjast! Kus, mis täpselt jne. See su legendaarne, kes teab, see teab stiilis jutt on pehmelt öeldes nõrk.
                          NB! lõpetame selle oftopicu nyyd ära Levadia teemas. Kasvõi avada offtopicusse teema" Kes teab, see teab" vms a siin pole kindlasti õige koht seda arutada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            Kui ma võtaks SINU särgi ja sodiks selle täis ja annaks tagasi...kas sa oleksid vait ja ei piuksataks ja ei annaks sellest teada kõigile, et millega ma hakkama võin saada?
                            Ma oleks vait ja läheks ära koju magama.Särgi viskaks minema ja ostaks poest uue järgmine päev.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
                              Ma oleks vait ja läheks ära koju magama.Särgi viskaks minema ja ostaks poest uue järgmine päev.
                              Ega rikkus pole häbiasi jah.....aga lasta oma varaga ilma piuksugi tegematta nii ümber käia, see juba on häbiasi.
                              Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                              Kommentaar


                                Rallika välja toodud asjaolu kirjeldab sitaks hästi ja kogu juhtumit seletavalt. Lihtsalt rõhutan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X