320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 1892 Vaata postitust
    Millal Flora aasta on? Millal Flora tiitli võidab? Siin niigi offtopic juba.
    Vales teemas seda ei küsi?

    Kommentaar


      Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
      Eilse m2ngu kohta niipalju,et meie noored olid v2ga tublid.V6itlesid mis nad v6itlesid,aga Levadia tegi 2ra.Pozdravljaju vas,moladci
      No meil mängisid paljud poisid põhikoossesist ja selline tulemus on loomulik. Eks kui meie põhikoosseisud kohtuvad karika finaalis tuleb hoopis teine mäng

      Kommentaar


        Alarikh, vaatasin teise teema all , et oled mitut korda nimetanud Flora fänne "kaktusteks." Tekkis lihtsalt huvi, et millest selline väljend? Ei ole tänapäeva slängiga eriti kursis.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Alarikh, vaatasin teise teema all , et oled mitut korda nimetanud Flora fänne "kaktusteks." Tekkis lihtsalt huvi, et millest selline väljend? Ei ole tänapäeva slängiga eriti kursis.
          Mind hakkas ka huvitama, et mida see tähendab?

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Alarikh, vaatasin teise teema all , et oled mitut korda nimetanud Flora fänne "kaktusteks." Tekkis lihtsalt huvi, et millest selline väljend? Ei ole tänapäeva slängiga eriti kursis.
            No mina mäletan seda veel Lantana ajast. Võimalik et oli kasutusel ka varem, sest kui hakkas kujunema Pohlaku poolt rakendatud "Flora süsteemi" monopol Eesti jalgpallile oligi nii et parimate iseseisvate klubide (Norma, Tevalte, Lantana, Sadam) toetajäid oli vähem kui neid kes toetasid need klubid põhimõtteliselt ainult sellepärast et vihkasid Pohlaku omavoli Eesti jalgpallis ja järelikult Florat. Tol ajal paljud irvitasid Flora mängustiili üle (nn. löö-jookse strateegia) ja nii sündisidki hüüdnimed nagu näiteks "puujalad", "kaktused" jne. Praegu palju on muutunud, aga nagu näha on, "kaktus" jäi ellu.

            Kommentaar


              Ma olen ilmselt väheinformeeritud, aga hüüdnime "kaktus" olen kuulnud/näinud vaid foorumis sinu klahvikombinatsiooni läbi. Kui elus see "kaktus" ikkagi on?
              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

              Kommentaar


                Algselt postitas dareth Vaata postitust
                Ma olen ilmselt väheinformeeritud, aga hüüdnime "kaktus" olen kuulnud/näinud vaid foorumis sinu klahvikombinatsiooni läbi. Kui elus see "kaktus" ikkagi on?
                No ikka on. Siin foorumis ainult eriti ei kasutata. Nii ametlikult nagu Roosad Pantrid ei kasutata. Levadia fännid kasutavad päris palju.

                Kommentaar


                  kaktustest, isegi Rootsi Kunn isiklikult tunnistab, et sedasi võiks mängijaid kutsuda:P

                  selline post ka siis http://foorum.soccernet.ee/showpost....5&postcount=43

                  ja sellega on lõplikult ümber lükaud väide nagu ainult Alarikh väljendit "kaktused" kasutaks.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    selge, tänud viidete eest
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Täna ERRi spordiportaalis intervjuu kolmikute Puridega!

                      algus siis ERRi spordiportaalis kell 15:00 Viimane aeg küsimused teele panna

                      Kommentaar


                        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                        Täna ERRi spordiportaalis intervjuu kolmikute Puridega!

                        algus siis ERRi spordiportaalis kell 15:00 Viimane aeg küsimused teele panna

                        http://sport.err.ee/index.php?0598149
                        Juba algas...
                        FCLT.EU
                        ----------------------------------------------------------------------
                        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                        Kommentaar


                          Hommik!

                          Jäädvustan ajaloohuvlistele. Hetkel kui Vitali Leitan lõi tõenäoliselt käimasoleva liigahooaja ühe ilusaima värava , sain mina sõnumi, et piiks-piiks "ma läksin laevale"
                          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                          Kommentaar


                            Homme on väga tähtis derby, näitame kaktustele, kus on nende koht
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              Algselt postitas North Vaata postitust
                              Homme on väga tähtis derby, näitame kaktustele, kus on nende koht
                              Eks meie koht on seal kus hooaja lõpuks tabelis oleme

                              Kommentaar


                                ehk kuskil nii 3-5 koht?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X