320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    aga nii üldhuvi mõttes küsin, et kuidas teie grupeering suhtuks sellesse, kui keegi teie sektorist võtaks üles kuulsad vene (sõja)viisid. alustuseks näiteks Katjuša ja sealt edasi...
    Oleneb loost ja mis sisu ning mõte tal on. Kui su küsimuses on mingi vihje NSVL, kommunismi vms propagandale meie sektorist siis siin pole vaja muretseda, seda ei tule ja pole kunagi tulnud. Teisest küljest, kui mingi lugu meile meeldib siis keegi ei keela meid seda kasutada, ja samas kui keegi tahab siis ta leiab ka "Чунга-Чанга"s (http://www.youtube.com/watch?v=vGxUt...eature=related) Eesti vms vastast sõnimut. Ja veel seletab teistele erapooletutle inimestele mida me tahtsime öelda. Näideid on olnud palju.

    Seega mu vastus oleks et meie eesmärk tribüünil on toetada oma meeskonda, kogu lugu. Aga kellele me põhimõtteliselt ei meeldi - see alati saab leida midagi "kohutavat" meie tegevuses.

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    aga edu igatahes. järgmine aasta on teid ehk paarikümne stabiilse fänni asemel ühes sektoris vähemalt poole rohkem.
    Tänks, ja seda loodame ka meie!

    Kommentaar


      Alarikh, ma arvan et saan sinust aru. Pigem oli lihtsalt mu küsimuse mõte suhtumise kohta selline, et kui näiteks teie sektorisse tulevad paar vennikest, kel provokatiivsed mõtted peas, et kuidas sellele reageerite?

      hetkel miskipärast kogu ühiskond väga tundlik sel teemal. a eks põhjus ole naabri viimase aja käitumises...

      mina ise pooldan poliitika ja vägivallavaba jalkat, ent leidub tegelasi, kes jalgpalli maski all tahab korraldada hoopis teisi asju... (hetkel ei vihja ühelegi fännigrupile, pigem potensiaalsele ohule, mille olemasolu on jalgpalli suurriikides nähtud küll ja küll)

      Kommentaar


        Tallinna FC Levadia sõlmis ründaja Tarmo Neemeloga töölepingu kuni 2010. aasta jalgpallihooaja lõpuni.

        "Olen väga rahul, et leping on sõlmitud ja seljatagune kindel. Levadia meeskonda sulandusin väga kiiresti ja tunnen end uues klubis hästi. Ootan pooleteiselt lepinguaastalt palju väravaid ning kindlasti on üheks eesmärgiks Eesti koondisesse naasmine," ütles Neemelo FC Levadia pressiteenistusele.

        "Nikita Andrejevi lahkumise järel vajas meie ründeliin täiendust ja mul on väga hea meel, et Tarmo meiega liitus. Ta on erinevates riikides kogemusi saanud silmapaistev mängija. 2005. aastal tõestas Tarmo oma väärtust Meistriliiga läbi aegade parima väravakütina ning mike ei võiks ta enda nimel olevat rekordit tuleval hooajal veelgi parandada," kommenteeris FC Levadia abitreener ja spordidirektor Marko Kristal Neemelo lepingu allkirjastamist
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          tore teada, et Levadia fännid on ''normaalsed'' ja ''väga kultuursed'' inimesed. tropikari.
          FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

          Kommentaar


            Ei väga tore kohata ka Soccernetis trolle ja netisõdalasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Eleri Vaata postitust
              tore teada, et Levadia fännid on ''normaalsed'' ja ''väga kultuursed'' inimesed. tropikari.
              Seletad lähemalt ?

              Kommentaar


                asjaosalised peaksid ise ka teadma, mida ma selle all mõtlen. küsige Levadia fännidelt, mida nad toredat teinud on.
                FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                Kommentaar


                  No Levadia fännid , mis tegite siis ?

                  Kommentaar


                    lollid tiblad, mõistust üldse ei ole!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zip Vaata postitust
                      Ei väga tore kohata ka Soccernetis trolle ja netisõdalasi.
                      See, et sa ei tea kui värdjad su kaasfännid on on sinu mure

                      Minu viimane austus levadia fännide vastu kadus hoobilt...
                      Ootan nüüd Alarikhi ähvardus pm-i.
                      Tiblad rsk!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Tropid jäävad troppideks, ütleks ma selle peale.

                        Sellise asja peale annab tulla, millega nad hakkama said.

                        Kommentaar


                          No kurat, kaua te soiute, rääkige asjast!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
                            No kurat, kaua te soiute, rääkige asjast!
                            Las asjaosalised ise räägivad...
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              See, et sa ei tea kui värdjad su kaasfännid on on sinu mure

                              Minu viimane austus levadia fännide vastu kadus hoobilt...
                              Ootan nüüd Alarikhi ähvardus pm-i.
                              Tiblad rsk!
                              Avatar ei tee minust kohe fänni. Pigem olen lihtsalt poolehoidja seega jah, ma ei tea millest jutt käib.

                              Kommentaar


                                Ballacki "Kes teavad, need teavad"-nimelise väitluskooli lõpetanud, palun rääkige asjast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X