320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Paraku jääb Viktori taak kaelale ja savi kes seal mängivad!
    Tänu sellele Viktorile leidus Eestis klubi ,kes suutis Florale konkurentsi pakkuda! Tekkis Eesti liigas üks tõeline vastasseis ja siiani ei ole ükski teine vastasseis nii terav ja publikule huvi pakkuvam kui see.
    Ei saa alahinnata Viktori osa Eesti jalgpallis kuigi jah ta ei ole just eestlane nagu hr.Vest!
    Ja Levadia kasuks räägivad tulemused euroopas,kui keegi teine neid üle mängida ei suuda,siis ei tohiks olla mitte midagi Levadia vastu .
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Täpselt. Ka mina ei saa aru debiilikutest, kes Levadiat maha teevad. Eesti jalgpallile on ta olnud ülimalt vajalik näiteks juba sellest klubist sirgunud praeguste koondislaste näol. Lisaks Floraga vastasseis nagu budukas mainis ja edu Euroopas. Samuti olen nõus, et kui nende debiilikute enda klubidel pole viimaste aastate jooksul eurosarjades mitte kui sittagi vastu panna, siis tasuks mokk maas hoida. Levadia on olnud ja on Eesti vutile ülimalt vajalik ja ausalt öeldes ma ei taha isegi ette kujutada, mis seis siis oleks, kui seda klubi Meistriliigas ei oleks....

      Kommentaar


        Levadia on igati õigel kursil ja korralik sats, kus sees pinutäis sümpaatseid meha, Moross nende hulgas üks sümpaatsemaid. Las Kolbassenko-minevik jäädagi minevikuks.

        Lihtsalt viis senti Flora toetajalt, noh, nii... Tasakaaluks või nii.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Levadia on igati õigel kursil ja korralik sats, kus sees pinutäis sümpaatseid meha, Moross nende hulgas üks sümpaatsemaid. Las Kolbassenko-minevik jäädagi minevikuks.

          Lihtsalt viis senti Flora toetajalt, noh, nii... Tasakaaluks või nii.
          Jah Nahk tegi oma viimasel hooajal margi täis. Aga Flora toetajaid ei saa eitada,et tegemist oli mängijaga kes oli üks parimaid meie liigas läbi aegade! Ja tänu temale oleme näinud väga imelisi väravaid!Sama jutt käib ka Gruznovi kohta.
          Kas hetkel on meistriliigas keegi nii super hea karistuslöökide realiseeria?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
            Jah Nahk tegi oma viimasel hooajal margi täis. Aga Flora toetajaid ei saa eitada,et tegemist oli mängijaga kes oli üks parimaid meie liigas läbi aegade! Ja tänu temale oleme näinud väga imelisi väravaid!Sama jutt käib ka Gruznovi kohta.
            Kas hetkel on meistriliigas keegi nii super hea karistuslöökide realiseeria?
            Läks Kolbassenko, läks Gruznov, tulevad uued asemele, ära tõmble.

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Läks Kolbassenko, läks Gruznov, tulevad uued asemele, ära tõmble.
              ma ei tõmble!
              see ju suurepärane kui uued ja kõvemad mehed tulevad. See on vaid ainult hea meie jalgpalli ja koondise jaoks!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                see ju suurepärane kui uued ja kõvemad mehed tulevad.
                On. Asja taskaalustatuse huvides tasuks Nahki ja Gruznovi vägiteod asetata ka ajalisse konteksti ja taustsüsteemi. Tänase ML taseme juures - kurat, kasvõi tänases Levadias - ei oleks ma nende meeste superheeronduses meeskonnasiseselt ülemäära optimistlik. Nahk endast kindlasti sellise numbriga kingi maha ei jätnud, kuhu tänasest Levadiast kedagi sisse pista ei oleks. Trans... Trans on naljanumber ja nagu tänastest uudistest näha, kavatseb seda ka nähtavas lähitulevikus edasi olla.

                Kommentaar


                  Kui nüüd teema laiaks tõmmata, siis Levadia on tõepoolest pakkunud väga erinevaid emotsioone. Euroopas on oldud kohati edukad ning olen seal ka ise neile pöialt hoitud, kuid samas olen oma silmaga tribüünil näinud Levadia poolehoidjaid skandeerimas "rossija rossija". Emotsioone on seinast seina.

                  Hetkel on Levadia igatahes õigel teel. Ekskoondislastest treenerid, palju noori andekaid mängijaid jne. Kui nüüd tekiks taha vaid fännigrupp kus poleks vaid venekeelsed isikud vaid minugipoolest nö segarühm, siis oleks asi ju täitsa tore. Ideaalis.

                  Kommentaar


                    Leitan siis Levadiast läinud. Kas lõpetab karjääri või leiab Eestis klubi kus oma karjääri jätkata
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      kui jätkab , eks ta FC Infonetis maandub

                      Kommentaar


                        Mingit streami ka tänasest mängust?
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Kahjuks striimi küll seekord pole

                          Ja juba on Toni Calvo 13.minuti väravast 1-0 kaotusseisu jäädud

                          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                          Kommentaar


                            Fantastistilist melu ja väravaid Larnacas, Küprosel.


                            Pealtvaatajaid: 6892

                            Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                            Kommentaar


                              Kõik väravad lasti endale lüüa ikka väga lihtsalt. Aga eks tugevam võttiski selgelt oma.

                              Kommentaar


                                Kas kellegil on alles Levadia- Anorthosis Famagusta piletit? Üks belglane kirjutas mulle ja sooviks seda saada.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X