320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No Luksemburgi klubi suutis tegelt päris soliidselt PSG-ga mängida. Lõpp lagunes ära, sest viimasel minutil lasti endale kaks väravat lüüa, aga 0-4 pole amatööride kohta katastroof....

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Päris piinlik oleks sina olla.
      Aga mul on jumala pohui...I don't care

      Kommentaar


        Tegelikult päris loogiline.
        Kui inimene ei tule staadionile on ta laisk,kardab törtsu vihma jne- ühesõnaga jobu.
        Kui inimene tuleb staadionile, mis sest et harva, siis on ta jobukakk.

        .....ja siis imestatakse, et inimesed ei tule staadionile
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Ehk ma toon sulle võrdluse, et ma pole elus käinud Koit Toome kontserdil, aga see-eest käin ma väga tihti välismaiste artistide kontserdil. Olen ma siis seepärast sitem muusikafänn?
          Kusjuures see on väga tabav võrdlus, sest tuleb tunnistada, et minagi kuulun samasse kategooriasse. Äkki siis eestlaste jaoks ongi paratamatult loodud, et enamus rahvast eelistab välismaist kvaliteeti kui enda "oma". Ja noh, siis jäävad mõned hullud, kes vaatavad kohalikku vutti või käivad kontsertilt-kontserdile Jüri Homenjat kuulamas.

          Kommentaar


            Siinkohal meenus üks lahe ütlus, mida on tihti eestlaste kohta kasutatud: "naabril on alati parem"
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kusjuures see on väga tabav võrdlus, sest tuleb tunnistada, et minagi kuulun samasse kategooriasse. Äkki siis eestlaste jaoks ongi paratamatult loodud, et enamus rahvast eelistab välismaist kvaliteeti kui enda "oma". Ja noh, siis jäävad mõned hullud, kes vaatavad kohalikku vutti või käivad kontsertilt-kontserdile Jüri Homenjat kuulamas.
              Eestlane või mitte, normaalne inimene maksabki kvaliteedi eest. Ma arvan, et ühel ilusal soojal suvepäeval on 1001 põnevamat asja teha kui vaadata Flora-Kuressaare jalgpallimatši(no offence kummagi poole suhtes).
              Meistriliigat fännab täpselt niipalju inimesi kui see suudab vaatajaskonnale tagasi anda, ühesõnaga - üsna vähe.

              Kommentaar


                Kvaliteedist rääkides, siis mujal Euroopas on üsna publikurohked ka madalamate divisionide mängud ja nende tase ei ole üldsegi mitte parem kui siinses Meistriliigas. Järelikult on mujal ebanormaalsed inimesed? Tase ja publikuhuvi ei ole sugugi nii üks-üheses seoses.

                Siin tribüünidel käivad välismaalased ei kurda küll taseme puudumise üle, neile on see loomulik, et nädalavahetus möödub tribüünil vuti seltsis - kvaliteet või kvantiteet, see ei oma üldse suuremat tähtsust.

                Muusika ja jalgpall on siinkohal küll kohatu võrdlus. Muusika puhul taandub kõik isiklikule maitsele, jalgpalli puhul pigem jalgpallikultuuri olemisele või selle puudumisele.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Kvaliteedist rääkides, siis mujal Euroopas on üsna publikurohked ka madalamate divisionide mängud ja nende tase ei ole üldsegi mitte parem kui siinses Meistriliigas. Järelikult on mujal ebanormaalsed inimesed? Tase ja publikuhuvi ei ole sugugi nii üks-üheses seoses.

                  Siin tribüünidel käivad välismaalased ei kurda küll taseme puudumise üle, neile on see loomulik, et nädalavahetus möödub tribüünil vuti seltsis - kvaliteet või kvantiteet, see ei oma üldse suuremat tähtsust.

                  Muusika ja jalgpall on siinkohal küll kohatu võrdlus. Muusika puhul taandub kõik isiklikule maitsele, jalgpalli puhul pigem jalgpallikultuuri olemisele või selle puudumisele.
                  No ma siin ka hetkel mõtisklesin, et miks ma nii harva staadionile satun, sest omal ajal Tartus elades sai isegi Merkuuri esimesi mänge näiteks Alutaguse Lootusega lumehange otsas külmetades vaadatud, aga nüüd enam ei käi. Alekokk on näiteks kohe kodu juures, aga ma pean ausalt tunnistama, et ma ei tunne end Alekokil mugavalt. Natuke liiga suur staadion sellise publikuhulga jaoks ja tekkib selline ebamäärane tunne, et nagu polekski tegelikult jalgpalli vaatamas, vaid vaataks aknalt mingit hoovivutti. Hiiu on liiga kaugel, sama Maarjamäega, kus tegelikult on Eesti tasemele vastavamad staadionid ehk tekkib isegi mingi fiiling.
                  Selles mõttes, et Eestis mängudel käimisel pead olema ikka õudne fanatt või siis lihtsalt mingi seltskondlik rutiin tekkima. Mina pole ei fanatt ega pole ka mingit sarnast seltskonda ja nii ma ei lähegi. Peale selle, et kui klubidest ka vist ainult Kalju üritab natukenegi mingit turundust ja staadionile meelitamist teha, siis teised ei tee sedagi ja nii minusugused "äkki tulekski"-vennad jäävad ikka koju.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Hiiu on liiga kaugel, sama Maarjamäega, kus tegelikult on Eesti tasemele vastavamad staadionid ehk tekkib isegi mingi fiiling.
                    .
                    Ma tahaksin sind nüüd natuke hurjutada...
                    Elades Lilleküla staadioni kõrval ei ole sulle kauge ei Maarjamäe, kui ka Hiiu. Kui autot pole, siis aitab Levadia mängule nr. 5 buss, mille peatusse on Lilleküla statalt 7 minutit jalutamist.
                    Hiiule veel lihtsam. Hüppa Lillekülast rongile ja oledki 10 minuti pärast Hiiul. Arvan, et võiksid proovi teha, kindlasti hakkab meeldima. Kohtumiseni Hiiul
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Eks ta õige on, et alekok hakkab looma kuskil paarituhandest pealtvaatajast alates, muidu on ikka üsna kõle.Väiksemate staadionitega on jälle see häda, et mängu tuleb vaadata liiga madalalt, see omakorda välistab elamuse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Kuidas sa ei tea, Koit Toome on ju korvpallikoondislane.
                        kas Koit Toomel ilmus kunagi album "Koit Toome"?

                        Kommentaar


                          Ilmus jah

                          Kommentaar


                            Kusjuures Levadia pole kunagi kohtunud Floraga Maarjamäe uuel staadionimurul.
                            2x Maarjamäe humoristlikult tagurpidi tribüünidega kunstmurul, publikut on osatud kokku lugeda :

                            245 - 3.04.2010 FC Levadia Tallinn FC Flora Tallinn 2-1 ja
                            185 - 19.03.2011 FC Levadia Tallinn FC Flora Tallinn 1-1


                            Huvitav, palju homsel Strarmani vutipäeval rahvast Maarjamäele, kellegi võltslegendaarse, elava zombi, matross Jevgeni Nikonovi ehk Soo Tänava, (kes olevat 80-datel oma ümbermatmise asukohta ja nn. põletamispuud isiklikult kaemas käinud) obeliski naabrusse kohale ilmub, kui tuleb rohkelt, nagu pealinna derbyle kohane, kas kitsukestele tribüünidele ära mahub ja kuidas on Levadia tahtmine ja võimed, oskused kohale tulnud publikut, ajaloo huvides, täpselt kokku lugeda

                            Kas tuldpurskavad Kosovo-Srbija (mis muuseas tõe huvides on nii mõnegi äärmusslaavlastest ultrarühmituste poliitilist slaavi identiteeti ja kokkukuuluvust väljendav hüüdlause, mitte levadikute väljamõeldis) ultrad on aia taga või tribüüni fännisektoris?

                            Arvestades viimast Euromängu Dingeldangeliga ja mäletamist mööda ka ühte telemängu, siis ajaloo võltsimine, faktide varjamine, publikuarvu duubeldamine, pole sellele klubile päris võõras.
                            Klubi tegutseb küll Pirita-Kosel aga kultuur on jäänud selle kohapealt Maardusse.....saksalik täpsus on ju ....fashistlik.



                            Loodetavasti on klubi fännidele juba varakult kohalikult omavalitsuselt, rikastamaks homse publiku tõmbenumbriks tõotavaks kohtumise atmosfääri (sünonüümiks Õhtulehe naljanurgas KAOS.), püroloa hankinud

                            Kommentaar


                              Hohlov-Simsonilt sellist ebasportliku käitmust küll ei osanud oodata peale lõpuvilet.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raits Vaata postitust
                                Hohlov-Simsonilt sellist ebasportliku käitmust küll ei osanud oodata peale lõpuvilet.
                                nii palju kui aru sain oli tema olukorras kõige rahulikum vend?!
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X