320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rio Ave FC (Portugali kuues). Juhul kui ime õnnestub täide viia.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, kaks korda söötu anda, korra andis kaitsjale survet, mistõttu see söötis ise palli Antonovile löögile, aga ikka on häda. Kui tal vahel midagi valesti ei läheks, siis ta vaevalt Levadias enam mängiks.
      Õige ! Tunnistan viga , olin liiga emotsionaalne peale mängu .

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Ma loodan, et koondisetreenerid ka mängu nägid ja said aru, et see, et Lutsu ei saa kasutada tema kaitseomaduste puudumise tõttu, ei päde absoluutselt.
        Vasak ääres tegijad on kõvad: Pikk ja Kallaste. Aga kui Pikk oskab ba paremal mängida, siiski ruum on.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Üks asi millest ma aru hästi ei saa on see, et miks Daniil Ratnikov ka minema löödi. Asjaosaliste kommentaaridest on läbi käinud, et see oli juba algselt kokkulepe, et kui papa koos pojaga tuleb, siis lahkuvad samuti koos. Minu meelest veider kokkulepe. Miks nad nii kokku siduda? Ma küll ei tea tagamiad ja meeskonna sisekliima asju, aga Daniil Ratnikov on küll tänavu platsil pigem hea mulje jätnud. Levadias oleks mängulises mõttes mitu venda enne teda minea lüüa (Gatagov näiteks). Eriti kui arvestades, et Marinit ja Peetsoni pikemat aega ei ole, siis olnuks Daniili jäämine juba pingi mõttes mõistlik. Eesti tasemel on tegu siiski korraliku mängijaga. Kui just suvel mitut sarnase tasemega mängijat juurde ei tooda.

          Aga nagu juba ütlesin, siis kõiki tagamaid ei tea. Vb ei sobinud Daniil sisekliima mõttes meeskonda.

          ei tea jah, aga Daniil on ikka papaga koos rännanud

          2011: Daniil Ratnikov Tallinna Kalevisse?

          endine noortekoondise poolkaitsja on mänginud isa käe all ka FC TVMK-s, Tartu Tammekas ja Maag Tammekas ning Narva Transis
          tänaseks on nimekiri veel Sillamäe Kalevi ja Levadia võrra pikenenud
          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
          (Seinfeld, The Pitch)

          Kommentaar


            Neljapäeval Tallinnas jalgpalli Euroopa liigas Tallinna Levadialt häbiväärse 1:3 kaotuse saanud Tšehhi klubi Praha Slavia abitreener Petr Cuhel kinnitas klubi kodulehele, et tegemist oli äärmiselt suure ebaõnnega ja kordusmängus suudetakse Eesti klubi suurelt võita ja edasi pääseda.


            Järgmine nädal on X l võimalus tõestada ,et Praha abitreener ei tea jalgpallist midagi .

            Aastaarvuga see abitreener muidugi eksis , viimati juhtus see 3 aastat tagasi .

            Kommentaar


              Täitsa ootamatu uudis, et Kauber Levadiasse siirdus. Nüüd saab siis kolmes kõrgliigas mänginud mees end lõpuks Eestis proovile panna. Ehk kujuneb temast isegi Levadia suurim väravakütt.

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Täitsa ootamatu uudis, et Kauber Levadiasse siirdus. Nüüd saab siis kolmes kõrgliigas mänginud mees end lõpuks Eestis proovile panna. Ehk kujuneb temast isegi Levadia suurim väravakütt.
                Seda nüüd vast ei juhtu, et parim väravakütt, aga vähemalt näeme selle talendi tegeliku taseme ära. Välismaal on ta igal aastal klubi ja ka riiki vahetanud, kuskil erilist sära näitamata. Aga midagi temas ilmselt on, et ikka palgatakse. Saab näha.

                Sama võiks ka Liivak teha, näeks ka tema taseme ära.

                Kommentaar


                  98% ütles mulle Andres Vaher koridoris, et mäng on kindel ka Delfi TV-s.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    98% ütles mulle Andres Vaher koridoris, et mäng on kindel ka Delfi TV-s.
                    Kasvõi viimasel hetkel tsehhid küsivad mingi hull summa vä?

                    Kommentaar


                      Mina ei tea, ma ainult kommenteerin.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Mina ei tea, ma ainult kommenteerin.
                        Tallinnast?

                        Kommentaar


                          (€) Wisla, HJK, Lechi ja Slavia alistanud eurosarjavõlur Igor Prins: kaitse on põhiline, avantüristlikku jalgpalli mu meeskonnad ei mängi

                          FC Levadia eelmise neljapäeva 3:1 võit Tšehhi tippklubi Praha Slavia üle oli vaid kolm päeva varem klubi peatreeneri ametisse asunud Igor Prinsi jaoks järjekordne suurepärane tulemus eurosarjas. Mis on tema edu saladus?

                          Kommentaar


                            Luts on Bohemians Praha 1905 klubile silma jäänud.

                            Kommentaar


                              Lutsu üle väga hea meel, aga esinduse reaalne koosseis on nüüd siis hetkel selline:

                              vv: Lepmets, Pikker
                              k: Gando, Morozov, Ojamaa, Podholjuzin, Tabi
                              pk: Antonov, Kaljumäe, Kobzar, Mirantšuk, Raudsepp
                              r: Gatagov, Hunt, Kauber

                              Ehk 13 väljakumängijat. Mõni vigastus, mõni mängukeeld... Ja PL kogemusega meestest on võtta veel ainult Aru ja Koger. Noored hakkavad loodetavasti korralikult minuteid saama.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Lutsu üle väga hea meel, aga esinduse reaalne koosseis on nüüd siis hetkel selline:

                                vv: Lepmets, Pikker
                                k: Gando, Morozov, Ojamaa, Podholjuzin, Tabi
                                pk: Antonov, Kaljumäe, Kobzar, Mirantšuk, Raudsepp
                                r: Gatagov, Hunt, Kauber

                                Ehk 13 väljakumängijat. Mõni vigastus, mõni mängukeeld... Ja PL kogemusega meestest on võtta veel ainult Aru ja Koger. Noored hakkavad loodetavasti korralikult minuteid saama.
                                No Prins pole kunagi ülemäära mängijaid kasutanud. Mutso tervenemine on kui kaugel ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X