320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
    Mirantshuk ei oska söötu anda , silmaklapid peas .
    Lol. Wut?. Miranchuk andis täna kaks väravasöötu. Silmaklapid my ass...

    Kommentaar


      Ma loodan, et koondisetreenerid ka mängu nägid ja said aru, et see, et Lutsu ei saa kasutada tema kaitseomaduste puudumise tõttu, ei päde absoluutselt.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Lol. Wut?. Miranchuk andis täna kaks väravasöötu. Silmaklapid my ass...
        Jah mis siis ,et andis kaks söötu . Teisel poolajal purjetas keskelt kaks korda , vastane tõmbas ta mõlemal korral karpi ja kaitses kitsaks , ükskord oli Luts äärel jumala vaba kasti servas , ei ikka on vaja ise peale lüüa .

        Ok võitjaid ei kritiseerita , aga nii oli .

        Kommentaar


          Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
          Jah mis siis ,et andis kaks söötu . Teisel poolajal purjetas keskelt kaks korda , vastane tõmbas ta mõlemal korral karpi ja kaitses kitsaks , ükskord oli Luts äärel jumala vaba kasti servas , ei ikka on vaja ise peale lüüa .

          Ok võitjaid ei kritiseerita , aga nii oli .
          Noh, kaks korda söötu anda, korra andis kaitsjale survet, mistõttu see söötis ise palli Antonovile löögile, aga ikka on häda. Kui tal vahel midagi valesti ei läheks, siis ta vaevalt Levadias enam mängiks.

          Kommentaar


            Kahju,et iirlased selle värava ära lugesid.See võib saada päris otsustavaks.Tore kui eksiksin.

            Kommentaar


              Rio Ave FC (Portugali kuues). Juhul kui ime õnnestub täide viia.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Noh, kaks korda söötu anda, korra andis kaitsjale survet, mistõttu see söötis ise palli Antonovile löögile, aga ikka on häda. Kui tal vahel midagi valesti ei läheks, siis ta vaevalt Levadias enam mängiks.
                Õige ! Tunnistan viga , olin liiga emotsionaalne peale mängu .

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ma loodan, et koondisetreenerid ka mängu nägid ja said aru, et see, et Lutsu ei saa kasutada tema kaitseomaduste puudumise tõttu, ei päde absoluutselt.
                  Vasak ääres tegijad on kõvad: Pikk ja Kallaste. Aga kui Pikk oskab ba paremal mängida, siiski ruum on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Üks asi millest ma aru hästi ei saa on see, et miks Daniil Ratnikov ka minema löödi. Asjaosaliste kommentaaridest on läbi käinud, et see oli juba algselt kokkulepe, et kui papa koos pojaga tuleb, siis lahkuvad samuti koos. Minu meelest veider kokkulepe. Miks nad nii kokku siduda? Ma küll ei tea tagamiad ja meeskonna sisekliima asju, aga Daniil Ratnikov on küll tänavu platsil pigem hea mulje jätnud. Levadias oleks mängulises mõttes mitu venda enne teda minea lüüa (Gatagov näiteks). Eriti kui arvestades, et Marinit ja Peetsoni pikemat aega ei ole, siis olnuks Daniili jäämine juba pingi mõttes mõistlik. Eesti tasemel on tegu siiski korraliku mängijaga. Kui just suvel mitut sarnase tasemega mängijat juurde ei tooda.

                    Aga nagu juba ütlesin, siis kõiki tagamaid ei tea. Vb ei sobinud Daniil sisekliima mõttes meeskonda.

                    ei tea jah, aga Daniil on ikka papaga koos rännanud

                    2011: Daniil Ratnikov Tallinna Kalevisse?

                    endine noortekoondise poolkaitsja on mänginud isa käe all ka FC TVMK-s, Tartu Tammekas ja Maag Tammekas ning Narva Transis
                    tänaseks on nimekiri veel Sillamäe Kalevi ja Levadia võrra pikenenud
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar




                      Järgmine nädal on X l võimalus tõestada ,et Praha abitreener ei tea jalgpallist midagi .

                      Aastaarvuga see abitreener muidugi eksis , viimati juhtus see 3 aastat tagasi .

                      Kommentaar


                        Täitsa ootamatu uudis, et Kauber Levadiasse siirdus. Nüüd saab siis kolmes kõrgliigas mänginud mees end lõpuks Eestis proovile panna. Ehk kujuneb temast isegi Levadia suurim väravakütt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                          Täitsa ootamatu uudis, et Kauber Levadiasse siirdus. Nüüd saab siis kolmes kõrgliigas mänginud mees end lõpuks Eestis proovile panna. Ehk kujuneb temast isegi Levadia suurim väravakütt.
                          Seda nüüd vast ei juhtu, et parim väravakütt, aga vähemalt näeme selle talendi tegeliku taseme ära. Välismaal on ta igal aastal klubi ja ka riiki vahetanud, kuskil erilist sära näitamata. Aga midagi temas ilmselt on, et ikka palgatakse. Saab näha.

                          Sama võiks ka Liivak teha, näeks ka tema taseme ära.

                          Kommentaar


                            98% ütles mulle Andres Vaher koridoris, et mäng on kindel ka Delfi TV-s.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              98% ütles mulle Andres Vaher koridoris, et mäng on kindel ka Delfi TV-s.
                              Kasvõi viimasel hetkel tsehhid küsivad mingi hull summa vä?

                              Kommentaar


                                Mina ei tea, ma ainult kommenteerin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X