320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Leva mängijaid kehastades proovitakse Tinderis catfishida juba - popid poisid

  Kommentaar


   Nüüd saab Vallner minu kui tema suurima heiteri suud kinni panna ja näidata, et ta saab Levadias tassida.
   Instagram

   Twitter

   Eesti Lokomotiv Moskva fännid

   telekavaataja.blogabet.com

   Kommentaar


    Väga põnev duell esikinda kohale! Ennustan, et vähemalt debüütaastal Vallner veel selgelt pikemat kõrt ei tõmba.

    Kommentaar


     Nii, ma siis viskan ka oma sõna sisse.

     Esiteks on Leva fännina veits kurb vaadata, kuidas Paide toob uksest-aknast mängijaid sisse. Küll aga, pange siia pin külge- Karl Andre Vallner mängib Levadias kaks väga head hooaega ning siis liigub Šveitsi/Saksamaa kõrgliiga madalama tabelipoole tiimi.

     Tõi rõõmu näole too päev ja siiamaani buzzin, et seda tüüpi näha. (kurat, ostan vast tema nimega särgi isegi)

     Kommentaar


      Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
      Nii, ma siis viskan ka oma sõna sisse.

      Esiteks on Leva fännina veits kurb vaadata, kuidas Paide toob uksest-aknast mängijaid sisse. Küll aga, pange siia pin külge- Karl Andre Vallner mängib Levadias kaks väga head hooaega ning siis liigub Šveitsi/Saksamaa kõrgliiga madalama tabelipoole tiimi.

      Tõi rõõmu näole too päev ja siiamaani buzzin, et seda tüüpi näha. (kurat, ostan vast tema nimega särgi isegi)
      Aasta julgeim ennustus ilmselt

      Kommentaar


       Kink ütles, et Liivak liitub nendega, kui välismaalt pakkumist ei tule.

       Kommentaar


        Kuuldavasti on Tallinna turgudelt müstilise kiirusega kaduma hakanud seapead! Ostjaskonna moodustavat ülekaalukalt mehed, kes huvitava eripärana, kannavad kõik kaela ümber rohevalgeid salle!
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


         Milijan Ilic. Vasakkaitsja. Serbiast. Kogu karjäär pmst Serbias.

         Instagram

         Twitter

         Eesti Lokomotiv Moskva fännid

         telekavaataja.blogabet.com

         Kommentaar


          mehe koduklubi särk pmst ei muutunud. https://fkindjija.rs/wp-content/uplo...-ili%C4%87.jpg

          Kommentaar


           Tahtsin just sama tulla kirjutama, et särk täpselt üksühele, erinev logo ainult. 1610106028.jpgmilijan-ilić.jpg

           Kommentaar


            Poisid, kes olid Levadia treeningul:

            Ilja Antonov
            Hannes Anier
            Kevin Mätas
            Enest Agyiri (Ghana)
            Abdallah Amar Yunis (Austraalia)
            Strahinja Krstevski (Makedoonia)
            Luka Lukovic (Serbia)

            Info: https://soccernet.ee/artikkel/galeri...rvena-zvezdani
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


             Ilic tundub eelmises klubis näidatu põhjal ikka väga rünnakule orienteeritud äärekaitsja olevat. Liiga tavapärane pole, et jaanuaris sõlmitakse leping välismängijaga ilma põhjaliku testiperioodita, et võib eeldada, et põrsas kotis ei ole ja Savic ta konkreetselt meeskonda tõi. Testimisel huvitava CV-ga mängijaid veelgi, aga eelkõige on meeldiv Anieri näha nimekirjas.

             Kommentaar


              "Eesti jalgpallis on reeglid sellised, et protokolli saab kanda kuni viis välismaalast, aga ise vaatame kuni kaheksat uut meest. Üks asi on edu Euroopa liigas, aga meil on vaja Eesti meistritiitel võita. Välismaalastega on kord nii, et küll ollakse kaartidega väljas, küll on keegi vigastatud. Tahame, et viis meest oleks alati võtta. Eesti turul pole praegu saadaval nii palju häid mehi ja välismaalased aitavad meil Flora ja Paidega konkureerida," selgitas Vassiljev.

              Huvitav arvamus alles hiljuti Eesti koondisega töötanud treenerilt. Nii see paraku on. Küll jääb mulle jätkuvalt arusaamatuks, et kui klubid, kellel on kõrgemad sihid kui lihtsalt stabiilne tiksumine, on valmis oma piiratud vahenditega isegi praeguste reeglitega tooma mängijaid, kes ideaalolukorras (mida vigastustest ja liigsetest kaartidest hoidumine kahtlemata on) peavad istuma tribüünil, siis mille või kelle huvides see on? Kui nii väga on vaja kunstlikult hoida eestlaste ülekaalu algkoosseisus, siis las see isegi olla, aga viimane aeg oleks viia sisse 5+1 või 5+2 muudatus. Nüüd tuleb keegi ja ütleb ilmselt, et Levadia peab noortetööd parandama ja pikemas perspektiivis tööd tegema ja siis ei ole selliseid probleeme, et Eesti turul pole saada piisavalt heal tasemel mängijaid. Mingil määral kahtlemata, aga reaalsus jääb ikkagi samaks, et üks teine süsteem on loonud erinevate tegurite koosmõjul (kahtlemata ka enda väga hea töö) olukorra, kus lihtsalt ei ole võimalik parimate kohalike mängijate eest nendega võidelda. Üksinda kasvatada sellest süsteemist paremaid mängijaid ka mõne sateliitklubi näol pole aga reaalne. Kui ei suuda aga võidelda parimate kohalike mängijate nimel, siis on praeguste piirangutega ka meistriks tulek ebareaalne ja seetõttu me (vähemalt) lähimas tulevikus näemegi Flora ilmselget ülemvõimu ja sellele vastu saada on vaat et võimatu. Ja nüüd saimegi vastuse, et kelle huvides see on. Oleks erinevatest piirangutest, siis mingeid edulugusid või näha, et need edulood oleksid sündimas, siis ma veel usuksin sellesse, aga neid lihtsalt ei ole. Ei ole näha, et mõni mängija hakkaks jubedalt esile kerkima, et ta saab leegionäri asemel rohkelt minuteid. Ja kui mõnesse klubissegi jääb Jürgensi sarnane talent, siis ei jää ta ilma minutiteta. No kuidagi ei jää. Viimasest KTM "eduloost" Valgest ei tee aga ükski kunstlik pushimine jalgpallurit, kellest Eesti jalgpallil selle kõrgeimal tasemel kasu oleks. Mingidki eeldused loob ainult viie leegionäriga ideaalselt täppi panek, mis on kahtlemata keeruline ülesanne ja mis Levadial ei ole viimasel ajal liiga hästi õnnestunud. Ka Kaljul viimati mitte, kes 3-4 leegionäriga pani selgelt mööda, aga sellest hoolimata oleks Kalju eelmise hooaja parim rivistus koosnenud 7-st leegionärist (paneme siia ka Odilavio, kes kevadel veel rahvaliiga tasemel ei olnud). See on Eesti 4. võistkond, kelle väljakumängijatest ei kuulunud keegi koondisesse, aga kes edestas jälitajaid kalendriga.

              Nüüd on tavapärane saag käima tõmmatud, jääb vaid oodata kesa oma traditsiooniliste teemadega ja siis saame öelda, et 2021 on ka Eesti alafoorumites alguse saanud

              Kommentaar


               Tooks Flora ka endale 3-5 välismaa täiendust, oleks teistele Ka eestlasi turul rohkem.

               Kommentaar


                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                Tooks Flora ka endale 3-5 välismaa täiendust, oleks teistele Ka eestlasi turul rohkem.
                Minu maitse jaoks võiks Flora tõepoolest tuua 2-3 väga korralikul tasemel leegionäri, et suurendada oma võimalusi eurosarjas tõesti midagi ilusat korda saata. Ei kaotataks seejuures kuidagi oma identiteeti. Eelmine hooaeg mu arvates näitas, et rahvusvahelise taseme jaoks jäi see Eesti oludes väga hästi komplekteeritud sats mõnel positsioonil ikkagi natuke õhukeseks. Aga kui on valitud selline tee, et soovitakse edu saavutada ainult eestlastega, siis see on nende valik ja raske on justkui midagi ette heita. Veel vähem saab ette heita või midagi ära võtta Flora sportliku poole eest vastutavatelt inimestelt, kelle mängijate skautimine ja arendamine on tõesti kõrgel tasemel.

                Paraku on praegusel hetkel sellel üllal ja suurel eesmärgil ka teine pool, et mingigi rahvusvahelise taseme jaoks on meil umbes pooleteist-kahe meeskonna jagu kohalikke mängijaid, mistõttu teiste jaoks jääb supp lahjaks ja konkurentidel jääb loota peamiselt ainult õnnestumistele välisturult ning tuleb katkised muruniidukeid üles putitada. Seega on tagatud nii enda sportlike eesmärkide täitmine kui ka see, et väga keeruline on neile kanna peale astuda, mis Flora vaatevinklist on ju igati õige käitumismudel. Laiemalt peaks aga nii jalgpallirahvast kui ka alaliitu muretsema panema, et need käärid liiga suureks ei läheks ja meistrikulla kättesaamine ainult vormistamise küsimus ei oleks. Lisaks varasemalt ülesehitatud parimale positsioonile mängijate värbamiseks on ka eurorahade finantsloogika ülesehitatud selliselt, et võitja võtab kõik, mis loob täiesti surnud ringi. Ja nagu spordis ikka, siis edu toodab edu.

                Lepistu kommentaarid on aga intrigeerivad ja selle pealt jääb loota, et Levadia vs Eesti koondis võiks emotsionaalses plaanis taas sama vägev tulla, nagu need vastasseisud sajandivahetuse paiku olid.

                Kommentaar

                Working...
                X