320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, kas eesti keele seletava sõnaraamatu juurde oleks võimalik seda teemat siin linkida? Noh, näitlikustamaks väljendit "pseudoprobleem"...

    Kommentaar


      Mida te huiate. Igati normaalne oli selline lugu tol hetkel avaldada minu meelest. Nagu kõigi asjaosaliste jutust näha, siis tol hetkel tehtigi väga reaalset tööd Frantsevi palkamiseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Arvestades sinu vilepartiid madalamates liigades, siis ei saa tõesti kui selline bardakk siin toimub😀
        Nii kurb

        Kommentaar


          Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.
              Itaalias vist avanes see üleminekuaken 1 september, seega võib vabalt olla, et tiksub lihtsalt trenni teha täismeestega.

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.
                Pole vist esimene valik: https://soccernet.ee/artikkel/levadi...-meelega-romas

                Liivakul oli Itaalia tippmeeskonna noorteakadeemia ja Flora pingi vahel ikka palju samme, et veel vast ei tasu Jürgensit maha kanda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.
                  Palju see liivak seal välismaal kõmmutas ? värskenda mu mälu palun
                  Iga spordiharrastaja suitsetab kvaliteetset - paberosse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ega Jürgens jumala eest Eestisse ei tule mängima. Ohtlik näide Flora pingipoisist Liivakust on ju võtta.
                    Ma mõtlesin, et kui on mingi koroona teema, siis poleks kõige hullem variant kui saaks vähemalt pool aastat mängida jalgpalli niisama treenimise asemel.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jormma Vaata postitust
                      Palju see liivak seal välismaal kõmmutas ? värskenda mu mälu palun
                      Aga Jorms, meenuta. Mul pole küll meeles.

                      Kommentaar


                        Võrdlused Liivakuga on ikka täiesti kohatud. Täiesti objektiivsed ja mõistlikused põhjused, miks kutt hetkel Levadiaga teeb. Kui isegi liituks, siis ilmselt amatöörmängijana hooaja lõpuni. Võimalusega lahkuda, kui turgudel, mida sihitakse, olukord stabiliseerub. Pool aastat meestevutti Eesti kõrgliigas ka kohe kindlasti mööda külgi maha ei jookseks.

                        palju muret tekitavam on asjaolu, et Levadia jätkab Vassiljeviga, mitte et mul Vassiljevi vastu midagi oleks, vaid see näib selge märk, et Levada on väsinud raha pumpamisest olukorras, kus positiivseid emotsioone kohe üldse vastu ei anta. Meistritiitlit ilmselt taaskord ei tule, aga palju olulisi mänge on veel ees, et see säästuvariant näib kõnekas, et kas ja kui kaua veel?

                        Kommentaar


                          Liivak mängis hooaegadel 2013/14 ja 2014/15 Napoli Primavera eest kokku erinevates sarjades 36 mängu. Lõi 3 väravat, andis 1 väravasöödu. Mänguminuteud kogunes 2152.

                          Jürgens - 19 mängu, 12 väravat, 1 assist, 1421 minutit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.
                            Suurepärane otsus Levadialt. Vassiljev on uuekooli noor treener, kellel on sellist tõuget vaja. Nii palju kui olen kuulnud, siis tegemist on väga põhjaliku ja andeka treeneriga, kes võiks oma võimaluse saada. Frantsevi edutamisega Levadia peatreeneriks oleks klubi teinud pigem kaks sammu tagasi, kui ühe edasi. Frantsev võib olla vanakooli karm treener, aga aeg on uus generatsioon põllule lasta. Flora vastu on tänavu väga raske ja ei usu, et Frantsevist oleks olnud siin ka mingit suurt päästjat. Vassiljevi eestvedamisel Levadiat on palju huvitavam jälgida, sest tema käekiri pole veel välja kujunenud. Henn teeb Floras väga head tööd ja tore on näha, kui noored saavad võimaluse tulla ja teha. Levadiale selle otsuse eest 5+.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                              Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.
                              Täiesti nõus, mulle tundub Vassiljev olevat sümpaatne treener. Las proovib, äkki tuleb välja

                              Kommentaar


                                Safronovi laenuleping lõpetati.
                                Instagram

                                Twitter

                                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                                telekavaataja.blogabet.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X