320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dareth Vaata postitust
    Mitte et see sisuliselt su jutu mõtet muudaks, aga Reykjaviki linnastus elab ca 70% riigi elanikkonnast ehk ca 250000 inimest. Formaalselt eraldiseisvad linnad nagu Kopavogur ja Hafnarfjördur on rohkem nagu linnaosad (mh kesklinnale lähemal kui Haabersti või Nõmme Tallinnas).
    Jätkub rahvast ka eeslinnadesse.
    Hafjnarfjordur, keskmine publik 2019 a. - 1206, Kopavogur - 874.

    Kommentaar


      Oot, siin nagu reaalselt üritatakse öelda, et mida te ootasite ja Island ongi Eestis parem? Jah, äkki ongi, aga! 1:6!!!
      Ma olen alati lugenud end üsna selliseks allaandjaks ja ratsionaalseks spordifänniks, et kui ei saa, siis ei saa ja kui kaotatakse, siis teised ongi paremad. Seepärast ma ei võta kunagi koondisetulemusi väga hinge, kuna, noh, meil miljon, teistel rohkem ja muu kräpp, aga mida faking helli eile toimus?! 1:6???

      Ja seda mitte mingi kuradi suurtiimi vastu, vaid Eesti Meister läks ja mängis esimest eel-eelringi ja sai seal peksa. 1:6!?
      Meeskonnalt, mis pole Euroopas varem võitnud ühtegi vastast. Oot, fakk, mitte vastast, vaid isegi ühtegi mängu! Ja staadiumis, kus senimaani suurimaks kaotusnumbriks oli 1:4, kui lisaajal rebenes Gibraltari tiimi mäng ja Kosovo võitis. Aga nüüd 1:6!???

      Kurat, KTM on milleski süüdi nüüd, et ei saa mingi LIDLi korvilükkajaid tööle võtta rohkem või? Nagu need mängijad on välismaalt toodud sellesse meeskonda ja mingid djüüdid tahavad koondisesse saada, kuna, noh, eks teised on ka sitad? Kurat, kaotasite esimeses eel-eelringis 1:6!?

      Ma olen enda elu jooksul käinud ilmselt suviseid euromänge rohkem vaatamas, kui koondise mänge, kuid midagi sellist pole ma varem näinud. Ausalt, noh. Narva Transi mängud olid reaalselt naljakad. Sealt teati, et ei tule midagi. Või siis see TVMK viimane aasta, kus mingi Ceskauskas vms sai pärast mängu Terehhovi käest riietusruumis molli. Aga need polnud 1:6!?!?!?

      Kunagi kümne aasta eest käisin vaatamas statkal, kuidas Levadia mängis mingi Luksemburgi mansaga. Ja langes välja. Mehed isegi ei üritanud. Pärast lasti Frantsev (oli vist tema?) lahti ja mingiks ajaks läks Levadia amatöörmeeskonnaks. Kangelaslikud sangarid ja kogenumad Levadia mängijad saadeti nihhi. Pärast võis Ussoltsevi kohtutoimikust lugeda, kuidas toonased kihlveokorraldajad kiitlesid, kuidas eri liinidest Levadia mängijad olid selles mängus "tööl". Aga ka see mäng polnud faking 1:6!?

      Ma ei oskagi öelda, et kumb on rõvedamalt häirivam - kas see, et toona saadi Luksemburgi meeskonnalt türpi ja seepärast jäi PSG-ga mängimata või see, et nüüd loodetavasti ilma mingisuguse kõrvalise segajata saadi peksa. 1:6!?

      Nagu see pole suvaline mäng hooaja keskel, kus ikka võib pekki minna. See on faking euromäng, mis tähendab meeskonnale ilmselt päris palju raha õnnestumise korral. Umbes hooaja üks mäng, mis on punaselt kalendris ja see lõppeb 1:6!?

      Muidu on ikka kurdetud, et kuskil Balkanil on sitaks palav ja lihased krampis ja üleüldse. Seekord oli 10 kraadi ja kunstmuru - kurat, meie jalkahooaeg ongi selline ju. Ja te saate selle ka kuradi 1:6!?

      Nagu mida perset!?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Oot, siin nagu reaalselt üritatakse öelda, et mida te ootasite ja Island ongi Eestis parem? Jah, äkki ongi, aga! 1:6!!!
        Ma olen alati lugenud end üsna selliseks allaandjaks ja ratsionaalseks spordifänniks, et kui ei saa, siis ei saa ja kui kaotatakse, siis teised ongi paremad. Seepärast ma ei võta kunagi koondisetulemusi väga hinge, kuna, noh, meil miljon, teistel rohkem ja muu kräpp, aga mida faking helli eile toimus?! 1:6???

        Ja seda mitte mingi kuradi suurtiimi vastu, vaid Eesti Meister läks ja mängis esimest eel-eelringi ja sai seal peksa. 1:6!?
        Meeskonnalt, mis pole Euroopas varem võitnud ühtegi vastast. Oot, fakk, mitte vastast, vaid isegi ühtegi mängu! Ja staadiumis, kus senimaani suurimaks kaotusnumbriks oli 1:4, kui lisaajal rebenes Gibraltari tiimi mäng ja Kosovo võitis. Aga nüüd 1:6!???

        Kurat, KTM on milleski süüdi nüüd, et ei saa mingi LIDLi korvilükkajaid tööle võtta rohkem või? Nagu need mängijad on välismaalt toodud sellesse meeskonda ja mingid djüüdid tahavad koondisesse saada, kuna, noh, eks teised on ka sitad? Kurat, kaotasite esimeses eel-eelringis 1:6!?

        Ma olen enda elu jooksul käinud ilmselt suviseid euromänge rohkem vaatamas, kui koondise mänge, kuid midagi sellist pole ma varem näinud. Ausalt, noh. Narva Transi mängud olid reaalselt naljakad. Sealt teati, et ei tule midagi. Või siis see TVMK viimane aasta, kus mingi Ceskauskas vms sai pärast mängu Terehhovi käest riietusruumis molli. Aga need polnud 1:6!?!?!?

        Kunagi kümne aasta eest käisin vaatamas statkal, kuidas Levadia mängis mingi Luksemburgi mansaga. Ja langes välja. Mehed isegi ei üritanud. Pärast lasti Frantsev (oli vist tema?) lahti ja mingiks ajaks läks Levadia amatöörmeeskonnaks. Kangelaslikud sangarid ja kogenumad Levadia mängijad saadeti nihhi. Pärast võis Ussoltsevi kohtutoimikust lugeda, kuidas toonased kihlveokorraldajad kiitlesid, kuidas eri liinidest Levadia mängijad olid selles mängus "tööl". Aga ka see mäng polnud faking 1:6!?

        Ma ei oskagi öelda, et kumb on rõvedamalt häirivam - kas see, et toona saadi Luksemburgi meeskonnalt türpi ja seepärast jäi PSG-ga mängimata või see, et nüüd loodetavasti ilma mingisuguse kõrvalise segajata saadi peksa. 1:6!?

        Nagu see pole suvaline mäng hooaja keskel, kus ikka võib pekki minna. See on faking euromäng, mis tähendab meeskonnale ilmselt päris palju raha õnnestumise korral. Umbes hooaja üks mäng, mis on punaselt kalendris ja see lõppeb 1:6!?

        Muidu on ikka kurdetud, et kuskil Balkanil on sitaks palav ja lihased krampis ja üleüldse. Seekord oli 10 kraadi ja kunstmuru - kurat, meie jalkahooaeg ongi selline ju. Ja te saate selle ka kuradi 1:6!?

        Nagu mida perset!?
        Okei, kui Mõnu on kettas siis on asi ikka suht pekkis.

        Liivak ei mänginud siis kuna läheb Iirimaale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          /.../ võtsid sõnad suust
          millal Levadia viimati üldse midagi positiivset näitas eurosarjas? järgmises ringis on vastas Shamrock v Hiberniansi kaotaja. klubi, mille nime siin teemas ei nimeta, võitis mullu mõlemaid.

          Kommentaar


            Kink- Mis cartoon network see oli?

            Kommentaar


              Kas kuskilt oleks võimalik saada infot, kui suured on Islandi kõrgliiga klubide selle hooaja eelarved?

              Kommentaar


                Jaah... Aga nüüd saavad Leva mehed rahus kodus jäänipäeva pidada ning valmistuda tulevasteks mängudeks.

                Kommentaar


                  Aga Jaanipäevaks kõrgeks kasvab rohi ja see on jälle segav faktor! Kastehein kah kiigub,seega igatepidi p....s olukord!
                  Invest In Africa

                  Kommentaar


                    Optimistid toodi maa peale seal Levadias. Ehk tasuks oma egod kokku pakkida ja rohkem vaeva näha.
                    Vallner lihtsalt üle haibitud kinnastega troll seal postide vahel.
                    Ja nagu te olete 1:6 taga ja hakkate ikka oma alt lühikesega mängima, 2 söötu ja 3s läheb vastasele jala peale ja lõpetatakse löögiga. Cartoon network mitte jalgpall

                    Kommentaar


                      Kui koduliiga põhjal võib tekkida levaadikutel soov, et neilt rohkem mehi koondises võimalusi saaks, siis see mäng näitas, et rahvusvahelisel tasemel kõige nõrgemast eelturniiirilt alustases nendest kuttidest suurt asja ei ole. Kurb oleks, kui islandlastelt 1-6 tuppa saanuna nüüd tullakse tõestama ja meie tabeli keskmikul Kuressaarel pekstakse puur täis. See paneks veel masendavama põntsu meie liiga mainele. Kui maltalased peaksid iirlasi üllatama, pole Levadial Shamrocki vastu konverentsiliigas erilisi šansse. Malta klubi vastu on teoreetiliselt võimalused olemas, aga nagu mäletame, siis Flora pidi eelmisel hooajal kannatlikult kangutama, et nende väravaluuk avada. Levadial, ma kardam, jääb sellest kvaliteedist puudu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vask Vaata postitust
                        Kui koduliiga põhjal võib tekkida levaadikutel soov, et neilt rohkem mehi koondises võimalusi saaks, siis see mäng näitas, et rahvusvahelisel tasemel kõige nõrgemast eelturniiirilt alustases nendest kuttidest suurt asja ei ole. Kurb oleks, kui islandlastelt 1-6 tuppa saanuna nüüd tullakse tõestama ja meie tabeli keskmikul Kuressaarel pekstakse puur täis. See paneks veel masendavama põntsu meie liiga mainele. Kui maltalased peaksid iirlasi üllatama, pole Levadial Shamrocki vastu konverentsiliigas erilisi šansse. Malta klubi vastu on teoreetiliselt võimalused olemas, aga nagu mäletame, siis Flora pidi eelmisel hooajal kannatlikult kangutama, et nende väravaluuk avada. Levadial, ma kardam, jääb sellest kvaliteedist puudu.
                        koduliigas enne meie 2 tippu mängisid omavahel. Üks mängis 10kesi ja teine 11kesi näitas eriti halba mängu. Järeldusi teha, et justkui meie tippudel on suur taseme erinevus ei ole reaalsus või materjal millega nad opereerivad on väga erinevast puust. Pigem näitas see mäng, et meie tipud saavad selle Islandi satsilt kindlalt sisse ja halvemal päeval saavad korraliku sahmaka ka veel. Ainuke erinevus on mängu taktikas tiimis. Flora on ebamugavam vastane ka Euroopas, sest mängivad kaitses kompaktselt ja nõelavad kontratega.
                        Levadia oli väga naiivne et oma domineerimise mänguga läksid peale ja saaks mängida Euroopas hästi. Tempo ja kvaliteet millega koduliigas mängitakse ei lase neil sama teha Euroopas, sest pole harjutud sellega. Rääkimata sellest, et koduliigas viimastel aastatel ei ole ka Levadia "oma mänguga" suutnud Florat ületada.

                        Kommentaar


                          See 10vs11 on sinna flora vs paide 3:3 kategooriasse. See mis tuhhiga flora enne Agyri väravat mängis lubas tenniseskoori.
                          SEe levadia domineerine tundub mingi kergema astme psyhhoos juba. See et sul on yks taktikaline käik, seda ei saa domineerimiseks nimetada, pigem rumaluseks. Tahavad kõrget pressi mängida, minumeelest kõrge press tähendab vastase poolel tegutsemist, Islandil oli sinna asja vähestel ja harva.

                          Kommentaar


                            "Kõrge press ebaõnnestus" kõlab juba umbes sellise lausena, kui oled pärast jaanipäeva tund aega peltas, aga kõht on ikka kinni, noh.

                            Kommentaar


                              mingi illusioon purunes?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                "Kõrge press ebaõnnestus" kõlab juba umbes sellise lausena, kui oled pärast jaanipäeva tund aega peltas, aga kõht on ikka kinni, noh.
                                ou gaad, tegid praegu päeva ära!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X