320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Drogba Vaata postitust

    Miks peaks? Legion ju Paidele andis vägagi korraliku lahingu. Legion ju vägagi südi sats ja näiteks Tallinna Kaleviga võrreldes tundub ikka vähe teisest puust ka hetkel olevat. Kui just keegi seal Legioni poolel mingit scämmi korraldama ei hakka, siis ma arvan siuke 3:0 Leva kasuks on optimaalne seis.
    Okei, rääkisid ära. 7:0 siis.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust

      Okei, rääkisid ära. 7:0 siis.
      Tuli suht raske 2-0 siis

      Kommentaar


        Jagan asja ikka! Kuna ma ka suur Eesti korvpallisõber, siis seal loetakse päevi, millal viimati TLÜ/Kalev mõne kohtumise võitis. Mul tuli Leva pinki vaadates sama küsimus, et mitu päeva pole Markus Jürgenson kõrgliiga tasemel jalkat mänginud? Ma saan aru, et Leval suur koosseis ja värki, hea trennitase jms, aga krt kui sa võtad konstantselt pingile venna ( viimati mängis 29.05.2021 PL-is) ning teda üldse ei kasuta tekib ka erinevaid küsimusi

        Kommentaar


          Minu meelest Jürgenson on oma olukorraga vägagi rahul. Täpselt nagu Hannes Anier Kalevis. Mõlemad tegelevad juba ammu jalgpallivälise elu korraldamisega. Kes töötab startupis (loe: Anier), kes ajab oma businessit, käib jalkat kommenteerimas, jms. (loe: Jürgenson). Levadia maksab viisakalt pappi, saab trenni teha ja süsteemis sees olla. Usun, et seal on paigas ka see, et saab muud elu ka elada lisaks profispordile. Jürgensoni asemel on laual põhimõtteliselt kaks varianti. Kas jätkata Levadia pingil, teenida sellega viisakalt lisa või lõpetada karjäär. Ma saan väga hästi aru, miks ta ei viitsi kuskil 90 minuti kaupa nädalast nädalasse rassida, kui selleks puudub vajadus. Eriti veel ala Tammekas, Kalevis, Kures või kus iganes.
          Last edited by Silver; 13.03.22, 09:57.

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Minu meelest Jürgenson on oma olukorraga vägagi rahul. Täpselt nagu Hannes Anier Kalevis. Mõlemad tegelevad juba ammu jalgpallivälise elu korraldamisega. Kes töötab startupis (loe: Anier), kes ajab oma businessit, käib jalkat kommenteerimas, jms. (loe: Jürgenson). Levadia maksab viisakalt pappi, saab trenni teha ja süsteemis sees olla. Usun, et seal on paigas ka see, et saab muud elu ka elada lisaks profispordile. Jürgensoni asemel on laual põhimõtteliselt kaks varianti. Kas jätkata Levadia pingil, teenida sellega viisakalt lisa või lõpetada karjäär. Ma saan väga hästi aru, miks ta ei viitsi kuskil 90 minuti kaupa nädalast nädalasse rassida, kui selleks puudub vajadus. Eriti veel ala Tammekas, Kalevis, Kures või kus iganes.
            Kuuldavasti ta ikka soosvis 90 kusagil muus klubis rassida, kuid antud klubil polnud huvi. Jürgensonist siis jutt.

            Kommentaar


              kosmos...

              Kommentaar


                Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                Jagan asja ikka! Kuna ma ka suur Eesti korvpallisõber, siis seal loetakse päevi, millal viimati TLÜ/Kalev mõne kohtumise võitis. Mul tuli Leva pinki vaadates sama küsimus, et mitu päeva pole Markus Jürgenson kõrgliiga tasemel jalkat mänginud? Ma saan aru, et Leval suur koosseis ja värki, hea trennitase jms, aga krt kui sa võtad konstantselt pingile venna ( viimati mängis 29.05.2021 PL-is) ning teda üldse ei kasuta tekib ka erinevaid küsimusi
                Jürgenson tõstab oma kvaliteediga treeningute taset, mis muudab meeskonda paremaks.

                Kommentaar


                  see mida oodatud, on kohe kohe tulemas - https://fb.watch/c5hMmGxAm-/

                  Kommentaar


                    Kui ma ärkaksin hommikuti Kontaveiti kaisus , siis mul oleks koondisekutsest küll täiesti ükskõik

                    Kommentaar


                      Ma ka lepistust muidu väga vaimustuses pole, aga siin tuleb küll kiita.

                      Kommentaar


                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                          Ma ka lepistust muidu väga vaimustuses pole, aga siin tuleb küll kiita.
                          Huvitav oleks Lepistu kommentaar, et kas oma koondisemängud sai tänu sellele, et Floras mängis?

                          Kommentaar


                            Long story short...

                            Tribüün jõudis teise video-projektini. Eesti Meistriliiga matchday experience. Väga oluline on märkida, et see ja kõik uued projektid saavad sündida vaid siis, kui meie jälgijad selle monteerimist rahaliselt toetavad. Meid toetada saab SIIT.

                            Pilootepisood sündis Levadia - Nõmme Kalju mängu ajal.

                            Keda huvitab, meeldivat vaatamist!


                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              14. aastane Patrik Kristal Leva pingil. Vahepeal ju Betsafe-s Kink rääkis, et tal lubatakse, vaid esiliigat mängida, aga Floras Varjund müttab mitmes meeste liigas (Esiliiga, teine liiga) ringi. Tundub, et ka siis Patrikule eriluba saadud Premium liiga jaoks.

                              Kommentaar


                                Mäng oli paras sebimine aga saadi need 3 punkti kirja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X