320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väike galerii ka: http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=60&lang=est

    Kommentaar


      Felipe Nunes siis nüüd Levadias ja usun,et meeskond sellest vaid võidab ja hea täiendus pidades silmas euromänge
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Tekib kohe kuri kahtlus,et Nunese käitumine oli tema poolt meelega selline lapsik.Enne selle hooaja algust oli keegi levadist ühendust võtnud temaga ja lepiti kokku mingis asjus..a krt teab Nii loll Nunes ikka ei saa olla,et võib hoobelda levadiast nii nagu soovib.

        Kommentaar


          No kui nüüd koos skandaalidega ei saabu ja oma suhtumise korras hoiab siis on kindlasti tegemist hea täiendusega, seda enam et äärtele on hädasti jõudu vaja.

          Kommentaar


            kus saab netis vaadata flora-levadia väravad?
            Üks-kaks-kolm : ONOPKO POWER!

            Kommentaar


              aga palun

              EJL WEB TV: Meistriliiga XIII voor. FC Flora - FC Levadia (29.05.2010)

              Kommentaar


                Felipe Nunes: "Olen üliõnnelik! Levadia on ju Eesti parim klubi. Nad käituvad mängijatega hästi ja toetavalt. Kaljus see nii ei olnud, aga ei soovi enam neist rääkida. Olen nüüd Levadia mängija."

                Pwahahahahhaa...oota, kuni su leping hakkab lõppema ja seda mitte pikendada otsustad.

                Kommentaar


                  Wtf, kellele Levadia see hooaeg Meistriliigas kaotanud on? Mina soccerneti lehelt küll ühtki kaotust ei leidnud.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    Wtf, kellele Levadia see hooaeg Meistriliigas kaotanud on? Mina soccerneti lehelt küll ühtki kaotust ei leidnud.
                    Eee... Näiteks kaks vooru tagasi? FC Florale? Klubile, mille fänn sa ise oled?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Täiesti pekkis kuidas Levadia omale võidu jälle ära kobistas....

                      Kommentaar


                        Nägid mängu, et julged sõna võtta?

                        Kommentaar


                          See penalti oli meelega tehtud Narva poolt.Pole ime kui taas skandaal tulemas! Väga sarnane penalti oli Levadia-Sillamäe mängus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                            See penalti oli meelega tehtud Narva poolt.Pole ime kui taas skandaal tulemas! Väga sarnane penalti oli Levadia-Sillamäe mängus.
                            Ise mängu kahjuks ei näinud, aga millest sa seda järeldad?

                            Kommentaar


                              Palju maksab pilet Levadia kodumängule?

                              Kommentaar


                                ja mängivad Champions League'is jälle Debreceniga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X