320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Kas kellegil on alles Levadia- Anorthosis Famagusta piletit? Üks belglane kirjutas mulle ja sooviks seda saada.
    Kodumängu? Mis teeb sellega?

    Kommentaar


      Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
      Kodumängu? Mis teeb sellega?
      Kodumängu jah, ta pidi kollektsionäär olema.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Need mängupiletid kaovad üpris kiirelt prügikotti ära. Aga võin tuhnida, pole kaua aega paberiprügi välja viinud

        Kommentaar


          Kui endiselt tarvis, siis mul on pilet veel alles. Kava on ka olemas, kui sõpra see huvitab.
          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

          Kommentaar


            Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
            Kui endiselt tarvis, siis mul on pilet veel alles. Kava on ka olemas, kui sõpra see huvitab.
            Super. Kuhu ma sellele järgi võin tulla? Või saada PM, mul homme päeval vaba aega palju.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.

              Esmaspäevase Tallinna derby kõrval toimub Kadrioru staadionil heategevuslik pereüritus Lastele Tervis.

              Ootame kõiki lapsi Kadriorgu juba kell 15:30. Lapsi ootavad Kadrioru staadionil Laima kommid, Premia jäätis ja Limonaadi karastusjoogid, lisaks huvitavad tegevused, mängud ja loomulikult auhinnad!

              Kõikide piletiga pealtvaatajate vahel loositakse välja jalgratas Rademarilt.
              Laima kommid ja Limonaad - kus kurat see laste tervis siin välja paistab? Hea vähemalt, et päeva lõpuks jalgratas välja loositakse.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Tundub, et vanemate tervise eest vähemasti hoolitsetakse ja õlut ei müüda:

                Traditsioonilise heategevusliku ettevõtmise eesmärgiks on tutvustada lastele, noortele ja peredele jalgpalli ning tervislikke eluviise kui parimat võimalust mitmekülgseks eneseteostuseks ning pahedest hoidumiseks.
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  aa, et püro oli täna lubatud?
                  pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                  Kommentaar


                    Tundub, et Levadia fännid olid tõesti mingi loa saanud, sest turvad vaatasid asja igal juhul asja väga rahulikult kõrvalt ja pigem suunasid ühe uudishimuliku nooruki töötava püra juurest kaugemale, et kõik ikka turvaliselt laabuks.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      jah, täna oli püroks luba antud ning kõik legaalne täiesti. asi oli organiseeritud, liivaämbrid püro kustutamiseks jne.

                      Kommentaar


                        Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.


                        Pilet heategevusüritusele Lastele Tervis maksab täiskasvanutele 5 eurot ning lastele (7-18-aastat) 1 euro. Kuni 6-aastastele lastele on sissepääs tasuta.

                        Kõik FC Levadia, MTÜ Päikesevärava ja FC Flora noormängijad saavad FC Levadialt ürituse vabapääsme

                        Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.


                        Kohtumist jälgisid Kadriorus 2150 pealtvaatajat. Heategevusürituse Lastele Tervis raames kogunes Põlvamaa kaksikute Mairon Danieli ja Marto Demari taastusravi toetuseks 1550 eurot.

                        Kas rubriiki "Ainult Eestis"!
                        Kes pani rotti lastele mõeldud raha?
                        Kuhu kadus papp, selline publikuarv 2150... ja tuluks kõigest 1550?

                        Kommentaar


                          Huiati, mängul oli ca sama palju rahvast kui Kalju-Flora Kadriorus kuu aega tagasi. Kusjuures sellest tulust kolmandik pidi olema Värska sanatooriumi oma panus (ehk võtavad kolmandiku arvest kanda - vähemalt nii teadustati).
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kesa Vaata postitust
                            Kas rubriiki "Ainult Eestis"!
                            Kes pani rotti lastele mõeldud raha?
                            Kuhu kadus papp, selline publikuarv 2150... ja tuluks kõigest 1550?
                            Kutsetega?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              + ikka sitaks alla 7 aastaseid oli ka limpsi, jäätise ja kommi pärast mängule sattunud.

                              Kommentaar


                                Seda meeletut massi on siin tõesti näha:


                                Meeldetuletuseks Kadriorus on ca 4800 kohta, esimesel poolajalal oli abitribüün praktiliselt tühi, samuti peatribüüni mõlema poole äärmised sektorid.
                                tulevik on tunni aja pärast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X