320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Komlov on puhtalt lihtsalt Rogici haip, mille mitmed vutiajakirjanikud kenasti alla neelasid ning nüüd regulaarselt kuulajate/vaatajateni toovad, nagu olekski tegemist täiesti erakordse talendiga. Ei ole. Ta on üle keskmise lubav mängija, kellest võib kunagi midagi tulla, aga selliseid on meil isegi Eestis juba päris palju.
    Sellel kohal usaldaks küll Reimi, jah. Kui ta noortest on kaasanud Õiguse ja Komlovi jätnud veel duublisse, siis küllap on see asjade reaalne seis.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Või on Reim hoopis russofoob!

      Kommentaar


        Siin tuleks jah teha mingi poll ära enne homset lahingut, kes enne sacki saab, Reim või Kristal.

        Kommentaar




          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Miks selline otsus? :O

            EDIT: Lepmetsa keiss ja nüüd see, kas Pareikoga on raske läbi saada?

            Kommentaar


              Kuidagi väga läbi hammaste tundub, et on need Reimi vastused küsimustele "Miks ja mis juhtus?"
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Minu kindlad andmed ütlevad, et Levadia järgmiseks peatreeneriks saab Sergei Frantsev.

                FCI Levadia andis reede õhtul teada, et käimasoleva hooaja eel 1+1-aastase lepinguga peatreeneriks nimetatud Martin Reim on ametist lahkunud. Soccernet.ee andmetel saab Levadia järgmiseks juhendajaks Sergei Frantsev.

                Kommentaar


                  Eeldades, et esimeseks mänguks saab kohtumine Floraga, siis sellest tõotab tulla ikka väga eriline kohtumine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                    Minu kindlad andmed ütlevad, et Levadia järgmiseks peatreeneriks saab Sergei Frantsev.

                    https://soccernet.ee/artikkel/levadi...ergei-frantsev
                    See Frantsevi Eestisse nn. tagasi toomine tundub nagu ilusate, kuid olnud aegade tagasi soovimine. Selline nagu oli Morelli tagasi toomine ja nagu nüüd on Manucho tagasi toomine, mis mõlemad ei ole sama head kui algne, tagaigatsetud versioon.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Siik Vaata postitust
                      See Frantsevi Eestisse nn. tagasi toomine tundub nagu ilusate, kuid olnud aegade tagasi soovimine. Selline nagu oli Morelli tagasi toomine ja nagu nüüd on Manucho tagasi toomine, mis mõlemad ei ole sama head kui algne, tagaigatsetud versioon.
                      Ega Levadial on raske. Eestist pole kedagi võtta vb ehk Prins teisele ringile. See hooaeg on nagunii päästeoperatsioon.

                      Frantsev vähemalt teab kui sitt mängijate tase on ja kuidas üleüldse Eestis mängitakse. Tundub väheke kindlam variant kui välismaalt keegi tuua.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ott Järvela Vaata postitust
                        Minu kindlad andmed ütlevad, et Levadia järgmiseks peatreeneriks saab Sergei Frantsev.

                        https://soccernet.ee/artikkel/levadi...ergei-frantsev
                        Lükkan selle väite ümber. Mul on kindlad andmed, Levadia neid ei kinnita, aga andmed on, et järgmiseks peatreeneriks saab Jumal!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tpx Vaata postitust
                          Lükkan selle väita ümber. Mul on kindlad andmed, Levadia neid ei kinnita, aga andmed on, et järgmiseks peatreeneriks saab Jumal!
                          Reede õhtu postitus confirmed. Kes on su lemmik RO?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            isegi kui see on tõene, et frantsev tuleb, on see veidi katrin lustlik ajakirjanduslik vekslite edestamine oma lugejatele, ilma reaalseid ametlikke seisukohtasi omamata klubi poolt. lust ja the sun võivad seda lubada endale, sest noh, võivad, sest lugejad tahavadki kõmu. väga tiheda soccerenti lugejana igapäevaselt, ei soovi ma küll lugeda midagi mis võiks meenutada lusti ega the sun' i.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                              isegi kui see on tõene, et frantsev tuleb, on see veidi katrin lustlik ajakirjanduslik vekslite edestamine oma lugejatele, ilma reaalseid ametlikke seisukohtasi omamata klubi poolt. lust ja the sun võivad seda lubada endale, sest noh, võivad, sest lugejad tahavadki kõmu. väga tiheda soccerenti lugejana igapäevaselt, ei soovi ma küll lugeda midagi mis võiks meenutada lusti ega the sun' i.
                              Ma samas täiesti vastupidisel arvamusel sinuga. "Kõlakad" on väga suur osa jalgpallist ka üldiselt, mida sa ikka loed siin järjest ainult mängude raporteid ja mängujärgseid intervjuusid. Sellel lool on kindel uudisväärtus. Vaata kasvõi kui mitu uudisteportaali on seda tsiteerinud. Usun, et pole päris naised saunas rääkisid allikas siin. Seega miks mitte avaldada päris uudis, mitte käia foorumis järjekordset kes-teab-see-teab postitust tegemas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tudeng Vaata postitust
                                Ma samas täiesti vastupidisel arvamusel sinuga. "Kõlakad" on väga suur osa jalgpallist ka üldiselt, mida sa ikka loed siin järjest ainult mängude raporteid ja mängujärgseid intervjuusid. Sellel lool on kindel uudisväärtus. Vaata kasvõi kui mitu uudisteportaali on seda tsiteerinud. Usun, et pole päris naised saunas rääkisid allikas siin. Seega miks mitte avaldada päris uudis, mitte käia foorumis järjekordset kes-teab-see-teab postitust tegemas.
                                jep, kõlakad ongi igapäevased, aga seal on ikka väga suur vahe, kas seda teeb soccerneti ajakirjanik, kelle iidol on sid lowe the guardianis või seda teeb tudeng või sambaz. hetkel jätabki sellise clickbait staatuse meki külge vähemalt minu jaoks. aga eks loodame pareiko ei helista OJ ja ei saa bänni järgmistelt levadia kodumängudelt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X