320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Ma loodan, et siia ei hakata pastema kogu levadia koduleheküljel olevat infot
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Algselt postitas luutik


      Kuigi ma pole kunagi väljendanud erilist austust Levadia vastu, pean tunnistama, et Levadial on tekkinud suurepärane võimalus oma mainet minu silmis parandada! Ja selleks pole vaja muud, kui võita Trans, ja just sel juhul, kui see võit annaks Florale pronksi. . Muidugi, kui Flora TVMK-d võidaks, siis tekiks ju Levadial mingi kullalootus ja siis nad mängiksid isegi hea meelega võidu peale. Kui aga Flora TVMK-d ei võida, siis tõenäoliselt ei aita ka Transi kaotus Levadiale Florat pronksile.
      Kuna Flora tõmbas eile endale ise ämbri kaela, siis enam Levadia abi Floral vaja pole, neljas koht niigi kindlalt käes.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Tra Levadia mängudel käivad ikka mõnusad papid küll. Pühapäevasel mängul veidi enne poolaega käskis üks pool eesti pool vene keelt kõnelev vanamees mul vait jääda, kuna teda segavat minu trummipeksmine ja vali kisa. Kurat sa tulid malet vaatama?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Algselt postitas 17


          Tra Levadia mängudel käivad ikka mõnusad papid küll. Pühapäevasel mängul veidi enne poolaega käskis üks pool eesti pool vene keelt kõnelev vanamees mul vait jääda, kuna teda segavat minu trummipeksmine ja vali kisa. Kurat sa tulid malet vaatama?
          või siis linnulaulu kuulma ?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Algselt postitas 17käskis üks pool eesti pool vene keelt kõnelev vanamees mul vait jääda, kuna teda segavat minu trummipeksmine ja vali kisa.
            Miks kisasid?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Nii ,et siis uue Laagri staadioni avalöök või? Ma pean silmas Meistriliigat. Kolmapäeval kell 18.45 mängivad seal Dünamo ja Levadia. Igatahes väga tore ,et selliseid heal tasemel staadione jurde tekib.
              Kalevi oma .Laagri ,Tartu jne.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Staadion on hea! Olen ise seal palli juba veeretanud ning kolmapäeval astun samuti ligi. Usun, et järgmisel hooajal peab nii mõnigi meeskond oma kodumängu just Laagri staadionil.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  26.10.2005 18:45 JK Dünamo Tallinn - FC Levadia Tallinn, FC Kotkase staadion
                  Et siis Laagri staadion ja FC Kotkase staadion on üks ja sama koht?
                  Äkki keegi seletab täpsemalt, kuidas sinna ligi pääseb? Tänks.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Algselt postitas norsk


                    26.10.2005 18:45 JK Dünamo Tallinn - FC Levadia Tallinn, FC Kotkase staadion
                    Et siis Laagri staadion ja FC Kotkase staadion on üks ja sama koht?
                    Äkki keegi seletab täpsemalt, kuidas sinna ligi pääseb? Tänks.
                    Ei ole yks ja sama koht.
                    Kuidas ligi p22seda, seda tahaks isegi teada.
                    Algselt postitas tank
                    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      18 buss nõlvaku peatusse ja sealt mööda veskitammi tänavat 300 meetrit laagri keskuse poole. või noh, kui minu juurest minna siis paremale ja 100m mööda redise tänavat. autoga tulles peale laagri statoili vasakule (suund laagri) ja kuna staadion jääb tee äärde, siis on raske mööda sõita.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        Selline uudis siis Levadia kohta:
                        Ovtshinnikov Levadia juhtkonda
                        Siis veel selline küsimus, et Levadia noortevõistkond pidi eelmine nädal Moskvas Lokomotiivi eakaaslastega sõprusmänge pidama, on keegi neist midagi kuulnud?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Algselt postitas priity


                          Selline uudis siis Levadia kohta:
                          Ovtshinnikov Levadia juhtkonda
                          Siis veel selline küsimus, et Levadia noortevõistkond pidi eelmine nädal Moskvas Lokomotiivi eakaaslastega sõprusmänge pidama, on keegi neist midagi kuulnud?
                          http://www.fclevadia.ee/805est.html

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Algselt postitas priity


                            Selline uudis siis Levadia kohta:
                            Ovtshinnikov Levadia juhtkonda
                            Siis veel selline küsimus, et Levadia noortevõistkond pidi eelmine nädal Moskvas Lokomotiivi eakaaslastega sõprusmänge pidama, on keegi neist midagi kuulnud?
                            Esimene kaotati 1:5 ja teine 1:6.
                            Loko kodukal on ka sellest kaks uudist olnud.

                            Edit: Ja Ovtšinnikovi teemaline uudis oli Soccernetis juba nädal tagasi umbes üleval

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Marmor Levadiasse

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                Algselt postitas ethan


                                Marmor Levadiasse
                                Mitte veel, kuid onud Tarmo on temast huvitatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X