320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Tallinn ei huvita ju kedagi

    Kordan:
    Tartus?
    Netis?
    Kuradi pede!!!
    Ise kolisid lollilinna tagasi. Räägi mis tahad, aga provints on provints
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
      Kas seal räägitakse ainult sellel saidil näitamisest ? :S:S
      pigem ikka proovitakse sinna saidile link saada, kust seda mangu jalgida
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        pigem ikka proovitakse sinna saidile link saada, kust seda mangu jalgida
        ja peab selle rõveda Afreeca asja ka tõmbama ?
        Algselt postitas budulojus
        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

        Kommentaar


          Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
          ja peab selle rõveda Afreeca asja ka tõmbama ?
          kus sa seda Afreeca asja loed? seal ju pole veel kirjas mis kanalil mis progega naidatakse. arvatavasti homme saab lopliku selguse enne mangu algust
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            kus sa seda Afreeca asja loed? seal ju pole veel kirjas mis kanalil mis progega naidatakse. arvatavasti homme saab lopliku selguse enne mangu algust
            Mai tea, mai jaga neid asju väga. Siis kui ma Operi mängu sealt lehelt vaadata tahtsin, siis mai saand, sest mai saanud selle Afreeca programmi värki tõmmatud.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
              ja peab selle rõveda Afreeca asja ka tõmbama ?
              Võimalik, et näiteks Afreecast ei piisa ja pead endale downloadima ja instaleerima endale ka programmid TV Ants, NuSports, VGO, PPMate, PCast, TVkoo, TVU või misiganes, et asja näha :P
              Minu NOD32 näiteks PPLive programmi ai aksepteeri kuna väidetavalt on asi ohtlik .
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                ei tea kas see siit läbi käinud, ei viitsinud ausalt kogu teemat läbi vaadata, aga vaadake Smirnovi tähtkuju Levadia kodulehe mängija profiili alt

                Ole kursis viimaste uudistega otse FCI Levadia ametlikult veebisaidilt. Tutvu meeskonna, klubi, eelseisvate mängude ja piletite saadavusega meie kodulehel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                  ei tea kas see siit läbi käinud, ei viitsinud ausalt kogu teemat läbi vaadata, aga vaadake Smirnovi tähtkuju Levadia kodulehe mängija profiili alt

                  http://www.fclevadia.ee/957est.html
                  3-s kord juba, erinevate teemade alt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    3-s kord juba, erinevate teemade alt
                    ära pikka viha pea ma polnd näinud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                      ära pikka viha pea ma polnd näinud
                      Vaata mõni postitus üles...laiskvorst
                      Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

                      Kommentaar


                        Netis mõne tasulise newcastle vs Levadia streamile pole keegi sattund?

                        Kommentaar


                          http://www.footy-live.com/ sealt saab tasuliselt vaadata seda mängu, ma loodan, nii on seal kirjas vähemalt

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeftWing Vaata postitust
                            http://www.footy-live.com/ sealt saab tasuliselt vaadata seda mängu, ma loodan, nii on seal kirjas vähemalt
                            Looda sa. Ükskord puht uudishimust regasin ühel samasugusel saidil ja £3.99 eest sain ühe PDF faili kus olid lingid avalikele veebilehtedele kust muidugi mitte sittagi ei saanud.

                            Kommentaar




                              Põhimõtteliselt kunagi näitas see leht päris hea kvaliteediga striime, hetkeseisust ei tea. Ise vaatan korralikku pilti.

                              Kommentaar


                                Kuda Talina mehed Inglismaal käisid.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X