320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul on haigus, et ma julgesin sinna foorumisse nägu näidata.
    Kahjuks ei vastanud auväärt venelased minu esitatud küsimusele. Et kui mõni levadia fännist venelane hakkab poliitilist teksti ajama enne, kas adminid garanteerivad et ka nemad saavad bänni ja on nö võrdne kohtlemine.
    Ma ei kaebanud küll socceris kellegile, kellele olekski? Näitasin lihtsalt mida te seal korraldate.

    Kommentaar


      Miks sa arvad, et seal kõik venelased?
      LFC

      Kommentaar


        Algselt postitas greystone Vaata postitust
        mul on haigus, et ma julgesin sinna foorumisse nägu näidata.
        Kahjuks ei vastanud auväärt venelased minu esitatud küsimusele. Et kui mõni levadia fännist venelane hakkab poliitilist teksti ajama enne, kas adminid garanteerivad et ka nemad saavad bänni ja on nö võrdne kohtlemine.
        Ma ei kaebanud küll socceris kellegile, kellele olekski? Näitasin lihtsalt mida te seal korraldate.
        Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

        Kommentaar


          suvakas55: einoh, suurem osa, vähemalt nn adminid on nemad seal.
          Alarikhile vms pole suurt midagi vastata, kõige lihtsam on lihtsalt vait olla, sest ma ei viitsi sellisele enam midagi vastu öelda, targem annab järele.

          Kommentaar


            Algselt postitas greystone Vaata postitust
            suvakas55: einoh, suurem osa, vähemalt nn adminid on nemad seal.
            Alarikhile vms pole suurt midagi vastata, kõige lihtsam on lihtsalt vait olla, sest ma ei viitsi sellisele enam midagi vastu öelda, targem annab järele.
            OMG. Flora ja loogika. Targem annab järele, samas kelle postitus viimane on .

            Eespool oli ka päris hea variant, mille keegi Levadia fänn välja tõi.

            Kommentaar


              Algselt postitas $$$ Vaata postitust
              OMG. Flora ja loogika. Targem annab järele, samas kelle postitus viimane on
              .. ja esimene.

              Diana ja co võiks siin foorumis rohkem sõna võtta -- muidu jääbki mulje, et Flora avatar on mingi puude tunnusmärk.

              Kommentaar


                Tsitaat Levadia foorumis oleva pildi alt...Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Mina tunnen plagiaadi hõngu
                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                  Tsitaat Levadia foorumis oleva pildi alt...Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                  Mina tunnen plagiaadi hõngu
                  See on meie banner mis sai valmis enne Meistriliiga algust ja oli kasutusel juba Superkarika mängul. Unusta plagiaat ära - sloogan Pride of LINN/RIIK on levinud igalpool maailmas. See ei ole meie originaalidee, ja kindlasti ei ole teie oma idee. Kindel on see et seda inspireeris Inglise jalgpall ja et Eesti tribüünidel me kasutasime seda esimesena. Fakt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas greystone Vaata postitust
                    suvakas55: einoh, suurem osa, vähemalt nn adminid on nemad seal.
                    Alarikhile vms pole suurt midagi vastata, kõige lihtsam on lihtsalt vait olla, sest ma ei viitsi sellisele enam midagi vastu öelda, targem annab järele.
                    no joptvõi matt, kui loll saab olla?

                    öeldi ju, et tegu levadia fännide foorumiga, kui levadiat ei toeta - või enamgi, oled levadia vastane, nahhui sa sinna trügid, kuulutad, et oled levadia vastane ja siis veel irised siin.

                    võta kokku ennast.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greystone Vaata postitust
                      suvakas55: einoh, suurem osa, vähemalt nn adminid on nemad seal.
                      Alarikhile vms pole suurt midagi vastata, kõige lihtsam on lihtsalt vait olla, sest ma ei viitsi sellisele enam midagi vastu öelda, targem annab järele.
                      su võiks siit foorumist ka ära bännida.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                        Tsitaat Levadia foorumis oleva pildi alt...Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                        Mina tunnen plagiaadi hõngu
                        Hahaha, sa pead teadma kuidas mul see oli, kui me juba kasutasime eelmisel aastal seda sloganit, aga ainult meie fännide ringis, näiteks msn'is, foorumis rääkisime et oleks hea teha selline banner, tegime seda!
                        Nädala pärast näen Kalju reklaame, Nõmme Kalju on Tallinna Uhkus... See oli igati väga huvitav, imelik ja naeruväärne või mis iganes ma ei tea kuidas see on eesti keeles...
                        FCLT.EU
                        ----------------------------------------------------------------------
                        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                        Kommentaar


                          Algselt postitas North Vaata postitust
                          Hahaha, sa pead teadma kuidas mul see oli, kui me juba kasutasime eelmisel aastal seda sloganit, aga ainult meie fännide ringis, näiteks msn'is, foorumis rääkisime et oleks hea teha selline banner, tegime seda!
                          Nädala pärast näen Kalju reklaame, Nõmme Kalju on Tallinna Uhkus... See oli igati väga huvitav, imelik ja naeruväärne või mis iganes ma ei tea kuidas see on eesti keeles...
                          Seda nimetatakse deja vuks. :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                            Seda nimetatakse deja vuks. :P
                            Peaaegu, sest deja vu is the experience of feeling sure that one has witnessed or experienced a new situation previously (an individual feels as though an event has already happened or has happened in the near past), aga seda ma pole teinud varem, ma ei näinud Nõmme Kalju logo all seda sloganit... Pole Deja Vu
                            FCLT.EU
                            ----------------------------------------------------------------------
                            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                            Kommentaar


                              North, ära palun hakka rääkima, et teie olite esimesed kes seda kasutavad. Ma loen seda välja (et teie olete esimesed) just sinu lausest kus sa räägid, et sa pole seda näinud Nõmme Kalju logo all jne. Maailmas ei ole ainult Levadia ja Nõmme Kalju eks. Peaaegu kõik klubid kasutavad seda ja sa ära hakkagi mainima, et te olete siin miskised unikaalsed tegelased. Kui võtta see, kes esimesena hakkas seda kasutama, siis Nõmme Kalju oli enne teid.

                              Kommentaar


                                Vau,kui teemakohane jutt viimased 2lk

                                Kommentaar

                                Working...
                                X