320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Mina isiklikult olin Transi võidu üle õnnelik, sest oleks ju väga igav, kui üks klubi võidaks kõik sarjad, kõik kohtumised jn. Mida põnevamad heitlused, seda kasulikum.
    see jääb nagunii tagaplaanile,et sa käisid flora eest karjumas kui Kalevis oli Flora vs Levadia.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aadu&co
      "Kalevis"...?
      Kalevi spordihall

      Kommentaar


        Levadia - HJK pilte .. sorry et nii hilja.

        Tänks, BillyT Levadia Media FC Levadia Tallinn The white-green supporters forum

        Kommentaar


          Millal teil seal Maarjamäel naturaalmurule tribüünid paigaldatakse? Millal üldse murule kolite?
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            milleks neid tribüüne vaja peaks olema? selleks ajaks kui murul mängida kannatab, on mängud juba kadriorus. maarjamäel on treeningbaas, mida ilmastikuolude sunnil ka mängudeks kasutatakse.

            miks üldse nii palju kära ei millestki seoses karikamänguga? levadiasugusel klubil on sellest pütist üks puts puha, sest loeb meistritiitel ning meistrite liiga koht. tore muidugi, kui hõbevara saab kokku tassida, kuid klubi seisukohalt täiesti ebatähtis trofee.

            Kommentaar


              keegi teab palju saavad CL-i ja Euro karika eelringidesse jõudnud klubid?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                keegi teab palju saavad CL-i ja Euro karika eelringidesse jõudnud klubid?
                Kui on Eesti klubid, siis tavaliselt mõlemad mängud kuskil 0-4.

                Kommentaar


                  Omatud.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                    milleks neid tribüüne vaja peaks olema? selleks ajaks kui murul mängida kannatab, on mängud juba kadriorus. maarjamäel on treeningbaas, mida ilmastikuolude sunnil ka mängudeks kasutatakse.
                    Mina olen aru saanud, et Levadia tahab Maarjamäe kompleksist teha oma nö uue kodu, koos uue identiteediga ja soovib tulevikus hakatagi seal kõiki oma mänge mängima. Aga kui sa teisiti väidad, siis ei hakka vaidlema.
                    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                      Mina olen aru saanud, et Levadia tahab Maarjamäe kompleksist teha oma nö uue kodu, koos uue identiteediga ja soovib tulevikus hakatagi seal kõiki oma mänge mängima. Aga kui sa teisiti väidad, siis ei hakka vaidlema.
                      Oli ju avamisel sellest juttu, et Kadriorg sobib neile täiesti nii suuruselt kui ka kõgielt muult ning pole mõtet arutult investeerida uude oma staadionisse. Maarjamäest pidi saama pigem treening kompleks ja kõik. Olude sunnil tõesti mängitakse kevadel seal oma kodumänge.

                      Kommentaar


                        No kurat küll, hästi läks! Silla ei näidanud eriti midagi ja nende ainuke värav oli küll väga ilus, aga oli löödud karistuslöögist mida RAUDSELT ei oleks pidanud olla. Samas, kui aus olla, siis esimesel poolajal Silla oleks võinud teenida penaltit. Eesti kohtunikud.... mis teha. Ühesõnaga ei ole see Sillamäe nii tugev nagu nägi välja nende teise koha pärast, sellest kaudselt räägib ka nende kaotus Kuressaarele.
                        Kokkuvõttes - väga kindel mäng Valge-roheliste poolt ja eriti ilus Kostja värav.

                        Naissssss

                        Olen kindel et järgmine mäng Narva vastu tuleb palju palju raskem. Eks saame ka nendega hakkama!

                        Kommentaar


                          muuseas mis tihhonist saanud on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            muuseas mis tihhonist saanud on?
                            Ju ta seal Eesti - Ungari vahel kuskil Poolas on.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                              muuseas mis tihhonist saanud on?
                              istub levadias pingil..eile taheti lõpus väljakule saata aga mäng sai enne läbi.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Mängib enamasti duubli eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X