320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaare lugedes meenub Eesti-Brasiilia mäng, kus mõlemad süüdistasid pärast mängu vastasmeeskonda jõhkras mängus. Tegelikult oli kohutnik lihtsalt ihne vilistama ja võitluslik mäng oli mõlemalt poolelt. Oleks iga voor nii põnevad mängud, siis mul oleks pea sama hall kui Nahkil.

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Ennustan Levadiale suurt pakki Türgis ja see tibla Nahk võiks ennast natuke vaos hoida,see mis pärast mängu Tuleviku nõrgemasoo fanni suunas käeliigutus allapool oma põlve, pole nagu profi jalgpallurile kohane,aga saame aru tegemist on ju tiblaga.Edu!!!
      päris suur peab siis ju olema

      Kommentaar


        Algselt postitas maraton Vaata postitust
        sorry,aga galatasaray vastu on nii küll raske saada. Käin arva eestikaid vaatamas , aga pärast tänast mängu ei saa küll aru et levadia eesti parim klubi on. jõudsin küll mängule alles teisel poolajal,aga ikkagi ei jätnud see veenvat muljet,et euroopas läbi lüüa. PS. kes oli see viljandi varumees nr.26 , kes teisel poolajal sekkus, jättis väga hea mulje. põrutas korra posti.
        26 on Rauno Alliku !

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          Söö oma bugereid ja friikartuleid edasi, loom. Sina oled kindlasti rohkem saavutanud jalgpallis et siin ärpleda. Marss trenni!

          Ja sina toeta oma tiblasi edasi,"EESTLANE"
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Ennustan Levadiale suurt pakki Türgis ja see tibla Nahk võiks ennast natuke vaos hoida,see mis pärast mängu Tuleviku nõrgemasoo fanni suunas käeliigutus allapool oma põlve, pole nagu profi jalgpallurile kohane,aga saame aru tegemist on ju tiblaga.Edu!!!
            Mitte midagi üllatavat! Eelmine aasta tahtis lemsalu Flora fännidega vahekorda astuda ja kink lubas Rootsi Kunnil hambad sisse lüüa.
            Ilmselt ei tasu siin rääkida lepmetsa ja leitani ähvardustest minu suunas nimega baaris. Terve see kamp on tiblasi täis ja loodan suuremast suuremat pakki Türgis!

            Kommentaar


              kuuge, seen ja kaitz, mis te spmmite levadia teemas pidevalt?

              kõik juba teavad et klubi teile ei meeldi, aga türa küll, olge vahepeal vait ka.


              jube äss, kui käiakse Flora teemas sõimlemas, et fännid on kusikud ja klubi on emo?
              siis kõigil rusikas püsti, et homme lõuksi. aga ise samasugused.

              Kommentaar


                Ära ärritu Taku.Sõida parem Hispaaniasse pededele külla.

                Kommentaar


                  Kuulge see on siin ikka FC Levadia Tallinna jalgpalli teemaline foorum, üksteise sõimamiseks leidke teine kohte eks!
                  Ja ma arvan pooled Flora fännid oleks vaatamas neid mänge, kui Levadia saaks Europa liiga alagrupivooru edasi, lihtsalt foorumites olete kõvad mehed sõna tõstma!

                  Kommentaar


                    Kas tõesti mängis Viljandis keskkaitses Zelinski ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Kas tõesti mängis Viljandis keskkaitses Zelinski ?
                      Kohalkäinud väidavad, et oli jah.

                      Kommentaar


                        Nii ta oli. Õhuvõitluses ja pallide puhtaks löömisega sai ilusti hakkama, aga üks ühele oli tal küll raskusi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                          Mina ei pea ennast fänniks vaid jalgpallihuviliseks ja 200 krooni eest ma seda mängu küll ei tule vaatama kuigi teisi Levadia eruomänge olen vaatamas käinud.Jah ma tean ,ma ei pea tulema kui see mulle liiga kallis on,aga peale minu mõtlevad ka paljud teised nii ja ma tahan palju tuleb neid pealtvaata´jaid sellisele mängule.
                          200 krooni eest saad vaevu prae ja olle ju...

                          Kommentaar


                            200 sotti on väga mõistlik hind.
                            milles probleem ?
                            ahjaa.
                            sul läheb raha aint joogi peale nagu teistel, kes ütlevad, et see mäng on kallis.
                            muideks 150 krooniseid piletid müüakse ka. Newcastle on Galatasaray juures mitte keegi, kui sinna tuli palju rahvast, siis tuleb ka Gala mängule.
                            Oma rolli mängib ka see, et mis seis jääb Türgis.
                            Kui saavad sauna siis "nii öelda fännid" ennast kohale ei vii.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas loll123 Vaata postitust
                              200 sotti on väga mõistlik hind.
                              Kakskümmend tuhat?
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                                kuuge, seen ja kaitz, mis te spmmite levadia teemas pidevalt?

                                kõik juba teavad et klubi teile ei meeldi, aga türa küll, olge vahepeal vait ka.


                                jube äss, kui käiakse Flora teemas sõimlemas, et fännid on kusikud ja klubi on emo?
                                siis kõigil rusikas püsti, et homme lõuksi. aga ise samasugused.

                                sen ja kaitz teevad praegu trenni oma sõpradega.
                                Eksklusiivne pilt on ka olemas:

                                Store your photos and videos online with secure storage from Photobucket. Available on iOS, Android and desktop. Securely backup your memories and sign up today!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X