320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • SoccerGoal
    replied
    1. Flora - Ei ole Sappinen sama mis Sorga, aga pakuks ikkagi tiitlit Lillekülla. Tuumik säilis suures plaanis ja mugav vastus oleks just neile seda kohta pakkuda.
    2. Levadia - Olen veidi skeptiline selle satsi suhtes. Klassikaline 2. koht oleks justkui kõige tõenäolisem.
    3. Paide - Loodetavasti on võõrleegionäridega täppi pandud ja nad hiilgavad, vastasel juhul Kaljut ikka ei edestata.
    4. Kalju - hüpoteetiline klubi.
    5. Narva - Pakuks, et jäävad üksikule saarele, alla selle koha oleks selge altminek.
    6. Tartu - Nende tugevus on teada ning võtavad oma keskmise ära.
    7. Legion - Põhikonkurendiks saab olema Viljandi, mõlemad on mustad hobused, kes võivad üllatada ka soosikuid.
    8. Viljandi - Samm juurde, aga kas ka kohas? Hetkel ei pakuks, aga ei üllatuks, kui suudaksid.
    9. Kalev - Kaks selget autsaiderit, kel tuleb omavahel jageleda. Kaalukauss minu silmis pigem pealinlastele.
    10. Kuressaare - Kohalikud tuuled viivad seekord vastassuunda.

    Leave a comment:


  • dareth
    replied
    Algselt postitas Sir Sunny Athletic Vaata postitust
    punktid kokku 534 540st
    pole paha - hooaja peale kokku 6 viiki liigas

    Leave a comment:


  • Sir Sunny Athletic
    replied
    Äkki see aasta läheb paremini.. Eelmise aasta ennustuses panin ainult Tuleviku ja Kure täppi ehk arenguruumi mul veel on. Tabel tuli siis selline:

    1. Flora - pisut on küll nõme panna kedagi kaks aastat järjest võitma, kuid ma ei usu, et keegi teine florakaid tänavu ületaks. Tuumik on ju endiselt koos ning lisaks toodi juurde Sappinen (kellesse ma ise küll väga ei usu, kuid mäletatavasti lõi ta palju väravaid), Soomets (kes Tammekas hullu pani) ja Välja (kes Paides hullu pani). Pakun, et tiitli kindlustamisega ollakse rohkem raskustes, kuid lõpuks võetakse ikkagi oma. (~86 punkti)
    2. FCI Levadia - jah, jälle teised. Reim on hea, Manucholt ma ootan väravaid ning nende "Ukraina koondis" võib ka ohtlikuks saada. Eelmise aastaga võrreldes on samm kõrgemale tehtud, kuid tiitlipõud saab pikendust. Ei tea küll, mida V. Levada peab esikoha saamiseks tegema.. (~84)
    3. Paide LM - tean, et neid ennustatakse veelgi kõrgemale ning ka Mööl on öelnud, et tahetakse tiitlit, kuid ma ikkagi arvan, et jätkatakse oma iga-aastase lapsesammuga (alatest 2015. aastast pole kordagi tabelis allapoole langenud: 7, 6, 6, 5, 4) ehk selle loogika järgi tullakse "alles" ülejärgmisel aastal meistriks. Muidugi ei ütleks ma mitte mingil juhul ära nende veelgi suuremale üllatusele, kuid pigem olen eestlasele kohaselt pessimist ning ei luba neile liiga kõrget lendu. Samas teeb meele heaks nende komplekteeritus, eriti vägev on Mošnikovi, Drame leping ning Sannehi ja Gurrutxaga säilitamine. (~80)
    4. Nõmme Kalju - Kristal on küll ennast varasemalt tõestanud, kuid... see aasta on lihtsalt nii tasavägine ning momendil tundub mulle rohkem, et just nemad jäävad tänavu medalita. Sõprakates pole imo näidatud piisavalt kindlat minekut ja üleüldse leian, et Liliu ja Ugge minek ikkagi jätab oma jälje. (~75)
    5. Narva Trans - tegelikult ei tahtnud neid algselt nii kõrgele panna, kuna meeskonnast on nii palju liidreid lahkunud, aga viimased üleminekud on jällegi lootuse tagasi toonud. Samas kindlalt see koht neile ei tule - tagumised jälitajad on kohe kannul. Vaikla debüütaasta võib ka huvitav tulla. Ennustan, et algus on rabe, aga lõpus hakkab kokkumäng teistega sujuma ning detsembriks on ta juba uue klubi leidnud. (~50)
    6. Viljandi Tulevik - Marin ja Kapper... Kaks vähemalt minu arvates suurt üleminekupommi, millega võib tiim veel korralikult üllatada. Kaalusin nende tõstmist isegi viiendaks, kuid pakun, et kaitse jääb mõnes mängus siiski natuke auklikuks. Suurelt esinelikult suudetakse 16 mänguga siiski vähemalt kaheksa punkti võtta. (~45)
    7. TJK Legion - sama lugu, mis Tulevikuga. Tiim on iseenesest vägagi lubav (seda näitab see, kui isegi Prosat ei taheta (veel) oma tiimi), kuid jällegi võib nende esilekerkimist veel pärssida Belovi kogenematus. Esinelikusse tänavu veel ei saada, aga Maardut ei jäljendata ka. (~40)
    8. Tartu Tammeka - vot see on totaalselt risky pakkumine. Tartlased on lihtsalt sellised, keda vähemalt mina ei suuda üldse lugeda - et kas nad on head või halvad. Eelmine aasta saadi peaaegu kõigilt alguses peksa, kuid aasta lõppedes tehti teiste elu väga keeruliseks. Ei üllatuks üldsegi, kui nad paar kohta kõrgemal lõpetavad, aga momendil asetan nad üle-eelviimaseks. (~39)
    9. Tallinna Kalev - ma ei tea, mida nad eelmine aasta tegid, aga kuidagi jäid nad püsima. Noored ja Dmitrijev andsid endast parima ning tulemuseks oli kaheksas koht. Mitte just suurima Kalevi fännina asetan nad jällegi tabeli alumisse ossa, kuid kuna hindan kõrgelt Golovljovi, Kaljumäed ja Kaldmad, siis pakun, et nad jäävad siiski püsima. Üleminekumängudel annan eelise ikkagi Esiliiga tiimile, kuna Tallinna klubide kogust võiks Meistriliigas vähendada. (~20)
    10. Kuressaare - rääkides Tallinna klubidest... Ükstapuha, kas nimetad neid Tallinna FC Kuressaareks, Kuressaare FC Floraks või hoopis Tallinna Flora duubliks, fakt on see, et pool tiimist treenib meie pealinnas. Eelmine aasta oli Maardu neist halvem, aga nüüd ma ei usu, et keegi neile alla jääb. Kožuhhovski on küll head mängu näidanud, kuid pakun, et saarlaste paariaastane viikingi rüüsteretk lõppeb novembris. (~15)

    Vaatamata kõigele ootan põnevusega uue hooaja algust ning loodan, et tuleb palju üllatusi. Ilusat hooaega kõigile!

    Leave a comment:


  • AreYouReady
    replied
    1. Levadia
    2. Flora
    3. Narva Trans
    4. Nõmme Kalju
    5. Paide
    6. Tammeka
    7. Tulevik
    8. Legion
    9. Kuressaare
    10. Kalev

    Leave a comment:


  • Veel1v2rav
    replied
    1.Flora
    2. Paide
    3. Levadia
    4. Tulevik
    5. Tammeka
    6. Kalju
    7. Trans
    8. Legion
    9. Kalev
    10. Kuressaare

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Tundub, et eelnevaga mul päris palju sama.
    1. Levadia
    2. Paide
    3. Kalju
    4. Flora
    5. Trans
    6. Tulevik
    7. Legion
    8. Tammeka
    9. Kalev
    10. Kure

    Leave a comment:


  • toi
    replied
    1. Flora
    2. Kalju
    3. Levadia
    4. Paide
    5. Trans
    6. Tulevik
    7. Legion
    8. Tammeka
    9. Kalev
    10. Kuressaare

    Leave a comment:


  • Kribenski
    replied
    Eelmine aasta jäi vahele. Sel aastal mitte.



    1. Nõmme Kalju - Mis teha Pohlak, pead andma hooaja lõpus Hüpoteetilisele klubile tiitli üle.

    2. Paide - Selgelt kõvad täiendused Mošnikovi ja Saliste näol. Kauber jõuab väravakütide edetabelis TOP3me vähemalt.

    3. Levadia - No, ei ole superklubi. Ei ole.

    4. Flora - Tiitlipohmelus jõuab nende õuele juba 1. voorus. Suvel vahetavad peatreenerit.

    5. Trans - Äkki Nigeeria ründaja päästab päevi väikeste vastu. Suurte vastu napid kaotused.

    6. Legion - Saavad tagaotsa klubide käest võidud kätte, aga esiviisiku vastu jäävad hätta. Õnneks tulevad viisakad kaotused.

    7. Viljandi - Marin saab enda enesekindluse kätte uuesti. Heal päeval näpistavad suurtelt punkte.

    8. Tammeka - Noored jätavad püsima, Koskor suudab niimõnegi värava ära koksata.

    9. Kalev - Golovljov päästab väljakukkumisest.

    10. Kuressaare - Flora duubel sel korral ei aita üleminekute näol. Kelder veedab rohkem aega treeneripingil kui Kure trennis.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Järsku tekkis aega. Paneme ka mingi ennustuse. Põhjendada ei viitsi, panen jälle vastava teema viimase postituse.

    1. Nõmme Kalju
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Kalju tegi ka uue särgi disaini. Tulemuseks päris ilus minimalism.
    2. FCI Levadia
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Vaidleks vastu... vaadates võimekust, millega arendatakse, siis need mõned tegelased, kes Türgis on ongi see vili, mida noppida ja kõik muu on kohatäide. Väga naiivne ja enesepettus on loota, et nüüd suuname tähelepanu noortetööle ja treileritega laseme 3 aastapärast nagu noored vasikad kevadel karjamaale lahti.
    3. Flora
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Premium liigas ei ole aastast 2015 sellist väljendit nagu poolamatöör jalgpallur. On olemas profijalgpallur ja KTM.
    4. Paide
    Algselt postitas purgeenius Vaata postitust
    https://jarvateataja.postimees.ee/6903500/kultuuritempel-tihendab-koostood-paide-linnameeskonnaga


    nii mõnigi soccerneti foorumlane, kellel piimavunts alles ees võib hakata lastehommikutel käima. Jõudsite ära oodata!
    5. Narva Trans
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Plotnikov on alati olnud sellise jäsakama kehaga. Mis pontsakusest sa veel jahud. Shaqiri on ka pontsakas või?
    6. Legion
    Algselt postitas tomm Vaata postitust
    Keegi teab, kus Stas maandub? Pigem vist Eestist välja, kui üldse kuhugi? Oleks tahtnud teda Legionis näha küll.
    7. Tammeka
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Igor Dudarev on hea täiendus.
    8. Tallinna Kalev
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Saab rahulikult suletud uste taga osi teha.
    9. Viljandi Tulevik
    Algselt postitas trk Vaata postitust
    Kas sa vahest mõtled ka mida kirjutad või lihtsalt näpud klõbistavad seda, mis sülg suhu toob?
    10. Kuressaare
    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Kure ja Legion tegid laupäeval 1:1 viigi, uudis peaks Soccernetis ka ilmuma.
    Ise loodan, et
    1. Hooaja jooksul ei tule äravajumisi kelleltki.
    2. Paide jõuab TOP3.
    3. Ühegi koha vahel ei tule suuremaid kui 10-punktilisi vahesid.
    4. Tegelt ei taha kellelegi väljalangemist, aga Tallinna võiks Premium Liigas tegelt vähem olla.

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Iga aastane ennustus.

    1. Tallinna FC Flora - Vassiljev on endisel tasemel, superkarikas näitas, et meeskond on hästi kokkumängiv ning pakatab enesekindlusest. Tiitel tuleb sama kindlalt nagu eelmine aasta.
    2. Nõmme Kalju - mul on usku sellesse uude brasiilia ründajasse. Tema väravad toovad teise koha
    3. Paide LM - koosseis on hirmuäratavalt tugev.
    4. FC Levadia - ma ei näe mängijates piisavalt kvaliteeti, et esikolmikusse tulla.
    5. Tammeka - kordavad eelmise aasta kohta ning keskmine tase tõuseb.
    6. Viljandi Tulevik - head täiendused, kuid kokkumäng jätab veel soovida.
    7. Narva Trans - jätkuvad eelmise aasta kõikumised. Tulevik ja Tammeka on tunduvalt stabiilsemad.
    8. Legion - ei suuda veel kohaneda meistriliiga tempoga
    9. FC Kuresaare - saavad vajalikud täiendused Florast ning jäävad püsima.
    10. Kalev - eelmine hooaeg üllatasid, seekord enam mitte.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Õnnek(tusek)s supercoppat ei näinud, seega panen enda ennustuse siia puhtalt sõprusmängude tulemuste ja isiklike sümpaatiate põhjal.

    1. FC Flora
    Kogu Flora kooslus tundub väga tugev. Julged ja ideedega treenerid, sõprusmängude tulemused rahvusvaheliste vastastega, meeskonna kvaliteet ja veel mäherdune pink! On noorust, on kogemust, on kõike. Oleks ultraveider, kui Flora ei võtaks kodust tiitlit. Pigem tundub, et Flora alles alustab oma totaalset valitsemisaega.
    2.
    FCI Levadia
    Arvestades, et tegemist on ju ikkagi "superklubiga" on Levadia turutegevus pigem talvel tagasihoidlik olnud. Mõned huvitavad nimed, kindlasti heal tasemel peatreener ent üldiselt väga mitte midagi ütlev koosseis ning stardipositsioon. Ent just sellele glamuurivaesusele + Reimi kogemustele peatreenerina võibki ehitada tõsise tiitlijahi. Pakun peamiseks konkurendiks tänavu Florale.

    3. Paide LM
    Tegu ju väga kvaliteetse meeskonnaga + pikalt juhendanud peatreeneriga + klubi kes on viimastel aastatel mängijateturul vaat, et parimaid tehinguid kübarast tõmmanud. Ma julgeks väita, et 3-4 koht pusib väga võrdselt viimaste voorudeni välja ja ehk on Paide see, kes lõppeks pronksmedalid teenib.

    4. Nõmme Kalju FC
    Kuna taaskord on palju leegionäre, kellest kunagi ei tea mis tuleb võib Kalju lõpuni tiitli peale võidelda või juba aprillis mängust väljas olla nagu eelmine aasta. Pakuks tihedas konkurentsis paraku kaotaja rolli. Loodetavasti pole eurokohast ilma jäämine Kaljule surmahoop, sest see oleks väga tõsine kaotus meie klubijalgpallile.

    5. Narva Trans
    Punktivahed on tänavu kindlasti väiksemad aga esinelikusse Trans ei küündi.

    6. TJK Legion
    Jutt on kõva, tahan sel juhul ka tulemust! Kuues on muidugi härra Belovi standardite järgi pigem vilets lõpp hooajale aga objektiivselt võttes debüütaastal pigem suurepärane positsioon.

    7. Viljandi JK Tulevik
    Hoian mulkidele kindlasti pöialt see aasta ja pakun neid 7ndaks! Loodetavasti on leegionäridega läinud täkkesse ja omad poisid ei anna kvaliteedis järgi. Kogukonnavaim viib võidule!

    8. Tartu Tammeka
    Mulle lihtsalt ei ütle see meeskond mitte midagi, kuigi väga eesti keskne lähenemine on tervitatav. Pakun, et tuleb palju rumalaid punktikaotusi ja hooaja lõpuks pettumustvalmistav kaheksas plats.

    9. FC Kuressaare
    Olles juurtelt rannikueestlane, kes saarlastele esimene kes neid mandril tervitab ja viimane kes merele saadab siis hoian viikingite tegemistel samuti pilku peal! Roman toob meeskonda professionaalsust ja sellest peaks üleminekumängudele pääsemiseks piisama.

    10. Tallinna Kalev
    Pole vilets sats ja mullu üllatas kõvasti aga pakun, et kogemust on nüüd vähem ja noortega 2 aastat järjest, liiga üldise tugevnemise taustal, vee peal ei püsi.

    Leave a comment:


  • meesmuiste
    replied
    Mõned videod ka siia

    Hooaja eelne sõnum liiga poolt ja uus slõugan/sõnum/müts mille alla koonduda.


    Hooaja avamine

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    1. Flora
    2. Paide
    3. Levadia
    4. Tammeka
    5. Kalju
    6. Tulevik
    7. Kalev
    8. Trans
    9. Legion
    10. Kuressaare

    Leave a comment:


  • Siik
    replied
    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Milline peatreener saab see aasta esimesena kinga? Ise pakuks Kristalit millegipärast.
    Pakun: Reim

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Özcan otse loomulikult.

    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Milline peatreener saab see aasta esimesena kinga? Ise pakuks Kristalit millegipärast.

    Leave a comment:

Working...
X