320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2019 a. hooajal edestas Maardu publiku keskmiselt (224) ainult Kuressaaret.(209), Kalev (252)
    Mediaanpublik oli Maardul lPremium Liiga madalaim (201), Kuressaarel (228), Kalev (235)

    Kommentaar


      Täiesti surnud klubi on see Maardu. Kalevi võimalused Tammeka vastu on küll nadid. Veel üks aasta esiliigas. Eile oli kurb päev Eesti jalgpalli jaoks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Täiesti surnud klubi on see Maardu. Kalevi võimalused Tammeka vastu on küll nadid. Veel üks aasta esiliigas. Eile oli kurb päev Eesti jalgpalli jaoks.
        Miks ta surnud klubi on, nagu päriselt? Ma küll ilmselt saan aru, et vihjad Maardu kahtlastele tegudele seoses kihlveo jamadele, millega olengi nõus sada protsenti aga natukene meelevaldne väide, kui tuletaks meelde, et ka Tallinna Kalevil on need jamad olnud ajalooliselt, aga Kalev justkui eetilisem, eks.

        Samuti noortetöö käib oma võimete piiris, nagu Kalevil. Et noh, ma ei saa sellest surnud klubi asjast aru.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Miks ta surnud klubi on, nagu päriselt? Ma küll ilmselt saan aru, et vihjad Maardu kahtlastele tegudele seoses kihlveo jamadele, millega olengi nõus sada protsenti aga natukene meelevaldne väide, kui tuletaks meelde, et ka Tallinna Kalevil on need jamad olnud ajalooliselt, aga Kalev justkui eetilisem, eks.

          Samuti noortetöö käib oma võimete piiris, nagu Kalevil. Et noh, ma ei saa sellest surnud klubi asjast aru.
          Mina erinevate allikate juttude põhjal ei oleks nii kindel, et sinine LM tõuseb õlleliigasse.
          Kui võtta LM'i klubina, siis umbes 60% noortetööst on sellele klubilie pakaa teinud ning moodustanud iseseisva klubi.


          Kalev vs Kalev on natukene ebakorrektne võrdlus. Ma kahtlen, et praegused Kalevlased on sama materjali nagu nood 2013-14 omad - ehk siis kohviku Elvis, türklased jne.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Mina erinevate allikate juttude põhjal ei oleks nii kindel, et sinine LM tõuseb õlleliigasse.
            Kui võtta LM'i klubina, siis umbes 60% noortetööst on sellele klubilie pakaa teinud ning moodustanud iseseisva klubi.


            Kalev vs Kalev on natukene ebakorrektne võrdlus. Ma kahtlen, et praegused Kalevlased on sama materjali nagu nood 2013-14 omad - ehk siis kohviku Elvis, türklased jne.
            Mis siis su allikad rääkinud on Maardust?

            Muutmata muidugi fakti, et kui Kalev ei suutnud eile päris pikalt enamuses mänginuna Maardu üle mängida, siis polegi see sats väärt PL kohta. Mingid sümpaatiad ja antipaatiad ei peaks küll Maardut kottima. Sportlikult targalt mängitud mäng ja väärt edasi pääs. Meijel küll intekas pasundas, et tõid pikad kolged ette, aga kui Laur ei suuda ühe puutega palli omaks isegi võtta, nii, et see püsiks ka seal jala juures, siis siin polegi midagi rääkida. Selle asemel, et lühikese passiga väsitada vähemuses maardut, kuniks need võimalused tulevad, siis anti lihtsalt pikad pallid kehasse, et maardu saaks muidugi ideaalse võimaluse aint puhastada ja kastist välja taguda ja siis peale mängu coach ei saa aru, kuidas üldse pall sisse ei lähe😀

            Kommentaar


              Kõige rohkem on kahju sellest, et kõrgliigale ei anna paraku kumbki sats mitte midagi juurde ning ülejärgmine hooaeg madistavad jälle Esiliigas.

              Kommentaar


                Eino kõige parem oleks muidugi kui Pärnu jääks kõrgliigasse ja sinna pannakse üks vägev punt kokku nagu näiteks Alliku, Zenjov, Mošnikov jne korralikud leegionärid ja omad noored, aga no seda pigem ei juhtu . Ega Maardu ja Tallinn midagi koha mõttes Premium liigasse juurde ei anna. Kui Maardu koha välja teenis, siis täiesti õiguslikult saavad ka Premium liigasse minna. Küll saab ka korraliku satsi kokku kui neil raha maksta meestele, küll Legionist või Levadiast pingi mehi üle jääb või kes tahab lihtsalt keskkonna vahetust. Üleminekumängudes väga ei usu, et Kalev Tammekast jagu võiks saada. Usun, et kui väga oleks tahtud Premium liigasse minna, siis küll oleks siis ka üleminekuturul vastavalt toimetatud, kas suvel või enne hooaega. Praegu lihtsalt vaadati mulle tundub, kuhu tiivad kannavad, pigem ikkagi ollakse klubi, kus omad noored saavad palju võimalust ja hetkel see tase otse Premium liigasse tõusta ei võimaldanud.

                Kommentaar


                  Kaks lühikest klippi eilse meenutuseks.



                  Kommentaar


                    Ülemineku mängud siin foorumis kuidagi vähe tähelepanu saanud. See, et Kalev suutis kodus Tammekaga 0:0 mängida oli minu jaoks päris üllatav. Kusjuures ilma Purjeta. Plats ja tingimused said kõva kriitikat muidugi. No valgustuse probleemi saaks ju lahendada kui alustaks mänguga näiteks 13:00, mida ka üldjuhul üleminekumängudes tehakse. Samas ega ka ju Sepal see kunstmuru nüüd väga hea ei ole. Ka see kate hakkab Premium liigale jalgu jääma. Lisaks Allianci üleolek PJK vastu oli ka kerge üllatus, kuigi Ida - Viru punt on kõvasti juurde pand ja häid noori poisse seal satsis leidub.

                    Kommentaar


                      Seoses sellega, et eurosarjades kaotati võõrsilvärava reegel ära. Kas edaspidi lähtutakse samast põhimõttest ka riiklike meistrivõistluste üleminekumängudel? Või on see alaliitude vaba voli? Ma saan aru, et tänavu Eestis võõrsilvärava reegel ikka kehtib, aga meil oli ka hooaeg alanud ja juhend paigas selleks ajaks, kui see otsus UEFA poolt vastu võeti. Oskab keegi äkki öelda, et kuidas sügis-kevad perioodil toimuvates liigades olukord lahendatud on? Tunduks loogiline, et see põhimõte võetakse ka kohalikel meistrivõistlustel üle, kui kõrgeimal tasemel on leitud, et võõrsilvärava reegel on oma aja ära elanud, aga milline on meie alaliidu nägemus?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Seoses sellega, et eurosarjades kaotati võõrsilvärava reegel ära. Kas edaspidi lähtutakse samast põhimõttest ka riiklike meistrivõistluste üleminekumängudel? Või on see alaliitude vaba voli? Ma saan aru, et tänavu Eestis võõrsilvärava reegel ikka kehtib, aga meil oli ka hooaeg alanud ja juhend paigas selleks ajaks, kui see otsus UEFA poolt vastu võeti. Oskab keegi äkki öelda, et kuidas sügis-kevad perioodil toimuvates liigades olukord lahendatud on? Tunduks loogiline, et see põhimõte võetakse ka kohalikel meistrivõistlustel üle, kui kõrgeimal tasemel on leitud, et võõrsilvärava reegel on oma aja ära elanud, aga milline on meie alaliidu nägemus?
                        Eesti järgmise hooaja juhendites on sees, et üleminekumängudes ei arvestata enam võõrsil löödud värava eelist. Teiste riikide kohta ei oska öelda.

                        Kommentaar


                          Mis reeglid nende U21 meeskondadega on? Floras olid Nõmm - 24, Lipp - 23, Alliku 32 ja Koskor 26. Pole nagu alla 21 aastased. Kas seal on mingi arvuni lubatud või nagu mu üks sõber mainis, see on lihtsalt suvaliselt pandud nimi.
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Mis reeglid nende U21 meeskondadega on? Floras olid Nõmm - 24, Lipp - 23, Alliku 32 ja Koskor 26. Pole nagu alla 21 aastased. Kas seal on mingi arvuni lubatud või nagu mu üks sõber mainis, see on lihtsalt suvaliselt pandud nimi.
                            3+vv võivad vanemad olla vist või oli see suhe 4+vv. Igati loogiline ju, et vigastusest taastuvad või vähe mänguaega saavad proffid saavad koormust EL-s.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Mis reeglid nende U21 meeskondadega on? Floras olid Nõmm - 24, Lipp - 23, Alliku 32 ja Koskor 26. Pole nagu alla 21 aastased. Kas seal on mingi arvuni lubatud või nagu mu üks sõber mainis, see on lihtsalt suvaliselt pandud nimi.
                              Juhendis on kirjas nii:

                              55.12 Premium, Esi- või Esiliigas B mängiva võistkonna duubelvõistkond, mille nimi kannab laiendit U21, peab koosnema enamasti alla 22-aastastest mängijatest. Mänguprotokolli on lubatud kanda vaid väravavahid ja kuni kolm (3) väljakumängijat, kes on sündinud 1999. aastal või varem, ülejäänud mänguprotokolli kantavad mängijad peavad olema sündinud 2000. aastal või hiljem.

                              Kommentaar


                                Tänan!
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X