320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL on ***** George - 4ever

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

    Kle Martin - ra\"a\"gi konkreetsemalt, sittagi ei saa aru mida sa o\"elda tahad, kui arvad et oled tark siis po~hjenda mix mul pole o~igus !
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

      Originally posted by PHILIPZ


      Kle Martin - ra\"a\"gi konkreetsemalt, sittagi ei saa aru mida sa o\"elda tahad, kui arvad et oled tark siis po~hjenda mix mul pole o~igus !
      Toon sulle ühe elava näite: Euroopas otsustatakse, et neegreid on jubedalt diskrimineeritud ning nüüd on igal neegril õigust valgele mehele taga panna. Kas SINA lubasid seda endaga teha seetõttu, et kogu Euroopa seda lubab?

      Ehk teisisõnu - igat lollust ei ole ka mõtet kaasa teha ning teiste vigadest tasuks pigem õppida.

      Veel: mitte ÜHESKI ning ma kordan - mitte üheski Euroopa riigis pole jalgpallivõistluste ajal sellised raketid või paberirullid lubatud. Kas sa märkasid maailmameistrivõistluste ajal tulesid või linte, mida platsile loobiti? Vastus on EI!

      Kõik sellised teod nagu paberilintide väljakule loopimine või tule süütamine pannakse kirja mängul olnud UEFA (või FIFA) esindaja poolt ning pärast määratakse korraldajamaa jalgpalliliidule trahv.

      Kui sa siin suure suuga räägid, et tahad Eesti jalgpallile head, siis miks sa tahad, et EJL peaks maksma rahasummasid trahviks, mida muidu saaks ehk noortejalgpalli suunata või mõnel teisel sihtotstarbelisel moel kasutada?

      Ja, kui sina väidad, et Euroopas on (tsiteerin): \"Lindid, fireid ja muu stuff - 4EVER ! Seda on juba tunnustanud kogu Euroopa!\" need asjad lubatud, siis mul on hoopis SULLE palve:
      1) Palun nimeta mulle need riigid, kelle jalgpalliliidud on sellise tegevuse legaalseks muutnud.
      2) Palun viita mingile ametlikule dokumendile, kus seda võiks ka näha.

      Kui sa seda ei suuda, siis peaksid sellest tegema omad järeldused lubatu ja lubamatu vahel.

      Aitähh.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

        Ma ei tea nyyd ta\"pselt kes on lubanud kes pole, aga olen kindel et trahve ko~ik ei maxa, paberil on see keelatud kyll, aga reaalsuses isegi neid linte myyaxe staadionil. Hispaanias staadionil OFFITSIAALSELT myyaxe spetsiaalset loopimis-paberit, et va\"ljakule visata, ko~ik fa\"nnid kasutavad fire-eid, kui nad olex ra\"ngalt keelatud, siis neid polex na\"ha ! Aga nad on ja sellepa\"rast nad on vo~ib o\"elda \"legaliseeritud\". Igav olex ju muidu.....Loogiline et MM-il pole sellist asja, minu arust MM 2002 oli yldse korraldatud sitasti, mitte ainult selle pa\"rast et polnud lubatud lintide ja muu asjade staadionile toomine, organiseerimises oli vigu, mis olid ta\"itsa ebainimlikud, nii et MM-i va\"rki a\"ra siin vo~rdle, ma ra\"a\"gin Euroopast ikka. Siin paljudel vo~istlustel juba ko~igil on yksko~ik kas keegi viskab midagi, sest mitu tuhat inimest viskab, ei hakka sa ju igatyhte pyydma, klubidel ei ja\"tkux juba ammu enam raha trahve maxta, kui nad maxaxid ko~ike thahve. Siit ja\"reldus, maxtaxe, aga mitte alati......
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

          Originally posted by PHILIPZ
          kui nad olex ra\"ngalt keelatud, siis neid polex na\"ha ! Aga nad on ja sellepa\"rast nad on vo~ib o\"elda \"legaliseeritud\". Igav olex ju muidu.....
          Analoogse loogika näide.

          Kui narkootikumid oleks rängalt keelatud, siis neid poleks näha. Aga neid on näha ja sellepärast on nad järelikult \"legaliseeritud\". Igav oleks ju muidu....

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

            Originally posted by PHILIPZ
            Ma ei tea nyyd ta\"pselt kes on lubanud kes pole, aga olen kindel et trahve ko~ik ei maxa, paberil on see keelatud kyll, aga reaalsuses isegi neid linte myyaxe staadionil. Hispaanias staadionil OFFITSIAALSELT myyaxe spetsiaalset loopimis-paberit, et va\"ljakule visata, ko~ik fa\"nnid kasutavad fire-eid, kui nad olex ra\"ngalt keelatud, siis neid polex na\"ha ! Aga nad on ja sellepa\"rast nad on vo~ib o\"elda \"legaliseeritud\". Igav olex ju muidu.....Loogiline et MM-il pole sellist asja, minu arust MM 2002 oli yldse korraldatud sitasti, mitte ainult selle pa\"rast et polnud lubatud lintide ja muu asjade staadionile toomine, organiseerimises oli vigu, mis olid ta\"itsa ebainimlikud, nii et MM-i va\"rki a\"ra siin vo~rdle, ma ra\"a\"gin Euroopast ikka. Siin paljudel vo~istlustel juba ko~igil on yksko~ik kas keegi viskab midagi, sest mitu tuhat inimest viskab, ei hakka sa ju igatyhte pyydma, klubidel ei ja\"tkux juba ammu enam raha trahve maxta, kui nad maxaxid ko~ike thahve. Siit ja\"reldus, maxtaxe, aga mitte alati......
            Olgu, liigume siis taas punkt punktilt.

            1) Sa ei oska öelda, kas on lubatud või mitte - samas sa KINNITASID enne, et see on lubatud? Kas sa siis valetasid? Võin sulle öelda, et see ei ole lubatud. Mitte kuskil. Võibolla mõni erand on, kuid kindlasti mitte Euroopa jalgpalli tippriikide seas.
            2) Hispaania ning paberid. Ma ei usus, et tegemist on nende rullidega, vaid pigem märkmikupaberitega, mida enne mängu õhku (pane tähele - õhku, mitte platsile) visatakse, et teatud värvikombinatsiooni tekitada.
            3) Kui mängu jälgiv ametnik paneb korrarikkumise - siinkohal tõrviku süütamise publiku keskel - kirja, siis peab vastav klubi või jalgpalliliit selles küsimust vastust andma. Trahvi alati ei määrata, oleneb rikkumise suurusest ning ka sellest, et kas on varem juhtunud jne...
            4) MM oli vägagi hästi korraldatud - ehk tood välja, mis seal halvasti oli?
            5) Kuna tahad rääkida Euroopast, siis KAS Euroopa meistrivõistlustel olen näinud paberlintide väljakule pildimist või tõrvikute süütamist? Usun, et vastus on taas - EI! Põhjus: see pole lubatud.
            6) Väide, et klubidel ei jätku raha, et tahve maksta on lihtsalt naljakas. Kui sa oled Transi fänn ning süütad Transi mängul tõrviku ning Trans peab selle eest umbes 50 tuhat krooni trahviks maksma. Mis sa arvad - kas nad on selle üle rõõmsad?

            Ning lõpuks. Miks on vaja samamoodi loomastuda? Sulle meeldivad Euroopa näited. Viimane Barcelona ja Real Madridi mäng KATKESTATI, sest fännid ei euutnud normaalselt käituda. Itaalias on tribüünilt alla visatud põlev mootoratas ning ühe mängu ajal visati odaga ka väravavahti.

            Olgu. Tõrvik kui selline pole võibolla nii ohtlik kui põlev mootoratas, kuid mis siis saab, kui keegi sinu või kellegi teise hooletuse ning vastutustundetu käitumise tõttu viga saab?

            Alati ning ma rõhutan - ALATI tuleb mõelda tagajärgedele. See, et keegi mingit lollust ees teeb, ei tähenda, et sina peaksid seda järgi tegema. On lausa pahatahtlik, et sa soovid oma klubidele halba seeläbi, et lased neil maksta trahve, mida nad pole ära teeninud.

            Ole ultra, keegi ei keela, kuid miks teha asju, mis kahjustavad nii sinu kui ka sinu klubi mainet? Muidugi, kui ultrate eesmärk ongi kõiki häbistada (ennast, oma toetusklubi, kaasfänne jne...), siis palun, tee aga edasi.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

              Originally posted by PHILIPZ

              Igav olex ju muidu.....
              Saage aru, venda ei huvitagi ju jalgpall, ta käibki staadionil linti viskamas. Miks muidu tal igav hakkaks.
              Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                Tänu Figo ründamise eest mängib Barca järgmised kolm kodumängu tühjade tribüünid ees.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                  Barca tühjad tribüünid on võrreldvad umbes selise pettumusega- et eesti saab andorra käest 0:5. Tunnen kaasa barca fännidele

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                    Originally posted by Patt27


                    Barca tühjad tribüünid on võrreldvad umbes selise pettumusega- et eesti saab andorra käest 0:5. Tunnen kaasa barca fännidele
                    Tõeliselt suurepärane võrdlus.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                      vahe on sees kas sa viskad väljakule peldikupaberrulli või klaasist viskipudeli. see kui visatakse mõni paberirull - shit happens nagu. kas keegi on saanud pabrigapihta saades surma- vist mitte. barca-real mäng katkestati aga sellepärast et need kollid hakkasid seal vaäljakule klaaspudeleid, sea ja kanapäid loopima.
                      tunduvalt karmimad aga ollakse rassistlike loosungite vastu. ime et seda eestifännide natsilipu pärast pole mingit kammi olnud

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                        Mis natsilipu ?

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                          No kurat kyll....Postitan siia vastuse ja kohe mul ko~ik kallal !
                          Hea et va\"hemalt 1 normaalne mees on siin - ESTON#21 !

                          To~esti lapsed olete - kardate paberit jne....Po~lev mootorratas - hmm -originaalne, kui ma seda hakkan viskama siis karjuge, sama puutub ka fire-itesse ja muu stuffi juurde, kuna pole tehtud veel arge mo\"lisege...Sellest narkootikumide va\"rgist - ei ma\"leta kes postitas, aga tahan o\"elda et oled vist loll, selliseid asju ei vo~rrelda ! Arvad vist et syya kro~pse ja juua o~lut ma\"ngu ajal on po~nev, mina nii ei arva, hoopis po~nevam on teha mingit actionit, ma ei ra\"a\"gi et mootorratas, aga karta paberit, to~rvikuid - see on naljakas !
                          Mina kyll ei ma\"leta et olex oma lemmik klubile trahvi kaela ajanud, kallis Martin - tuleta mulle meelde palun...Vaadates ta\"napa\"eva fa\"nne mul tekib selline mo~te et varsti kedagi jalgpall enam huvitama ei hakka, midagi huvitavat ei toimu staadionil, mingit kaasaelamist pole, ko~ik pole nii hull nagu Venemaal, aga samas pole nii po~nev kui Euroopas, nagu alati oleme selle asjaga pers*es ! Ma ei ra\"a\"gi ja ei va\"ida et peab olema verine huligaan ja tapma ja peksma teisi fa\"nne, aga peab olema to~eline fa\"nn, kes elab meeskonnale kaasa ko~igest jo~ust, mitte istub ja so\"o\"b kro~psu hoides vastikut natsilippu, nagu see on A le Coq Arenal......
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                            Philipz, paljud ei pruugi sinu jutu ning \"argumentidega\" nõustuda aga mul tekkis selline küsimus, et milline on siis sinuarust õige fänn?

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                              O~ige fa\"nn on see kes alati, igal pool, isegi kui tema vastu on tuhanded seisab oma meeskonna eest ! See kes ei na\"ri kro~pse ja ei istu staadionil ja ei joo salaviina vadid kes 90 minutit ja\"rjest elab oma meeskonnale kaasa ! Teeb selle jaox ko~ike !
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                                Mina arvan, et tõeline fänn on see, kellel ei hakka igav ilma tõrvikuid ja pabereid loopimata. Talle on toimub jalgpallimäng piisavalt huvitav.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X