320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL on ***** George - 4ever

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

    Originally posted by PHILIPZ
    Ma ei ra\"a\"gi et fire on ko~ige ta\"htsam, minu jaox on ko~ige ta\"htsam meeskonna toetamine ja fire on selle osa !
    Anna andeks, ma ei saa aru kuidas sa oma ajuvaba mulaga oma meeskonda toetad. Vaevalt, et siin sinu juttu lugedes keegi sinuga ühisesse fänniklubisse kuuluda tahaks.

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

      Mis mõtte on alusetult lahmida lihtsalt selleks üritada teisest üle olla ja ta paika panna? Millest teil puudu jääb? Sa väitsid, et \"kaktuste\" arvates peaks ära keelama jalgpalli toetamise üldse. See on ju demagoogia. Mitte keegi pole seda soovinud. Inimesed pooldavad elementaarseid ohutusnõudeid.

      Ma ei taha siin kedagi solvata aga teie eestlased miskipa\"rast mind kuidagi aru ei saa, selline rahvas olete, kusjuures teised eestlased mis pole siin foorumis on normaalsed inimesed, kuid teil vist midagi viga...

      Ma ei ra\"a\"gi et keegi va\"idab et ta tahax toetamise keelamist, ma ra\"a\"gin teisest asjast - sellest et sellise tempoga varsti on ko~ik keelatud ! Isegi toetamine ! Noh kui sinu ajud ei saa sellest aru, siis PALUN a\"ra enam vaidle sellega mida mina pole kirjutanud ! Kirjutad siia seda mida mina ei mo~telnudki ja veel julged midagi siin ajudest ra\"a\"kida, oled ise 101% ajudeta tross....
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

        Originally posted by PHILIPZ


        Mis mõtte on alusetult lahmida lihtsalt selleks üritada teisest üle olla ja ta paika panna? Millest teil puudu jääb? Sa väitsid, et \"kaktuste\" arvates peaks ära keelama jalgpalli toetamise üldse. See on ju demagoogia. Mitte keegi pole seda soovinud. Inimesed pooldavad elementaarseid ohutusnõudeid.

        Ma ei taha siin kedagi solvata aga teie eestlased miskipa\"rast mind kuidagi aru ei saa, selline rahvas olete, kusjuures teised eestlased mis pole siin foorumis on normaalsed inimesed, kuid teil vist midagi viga...

        Ma ei ra\"a\"gi et keegi va\"idab et ta tahax toetamise keelamist, ma ra\"a\"gin teisest asjast - sellest et sellise tempoga varsti on ko~ik keelatud ! Isegi toetamine ! Noh kui sinu ajud ei saa sellest aru, siis PALUN a\"ra enam vaidle sellega mida mina pole kirjutanud ! Kirjutad siia seda mida mina ei mo~telnudki ja veel julged midagi siin ajudest ra\"a\"kida, oled ise 101% ajudeta tross....
        Pole vaja põhjuseta solvata eksole. Palu nüüd ilusasti vabandust! Tegelt ainus asi mis mind häirib siin maailmas on ebaõilus ja vägivald. Ja te tundute olevat vägivalla pooldajad - tuleme 50kesi teile kaktustele kallale jne. See mulle ei meeldi.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

          Ei mõista, kuidas saab kellegi mõistus nii kitsas olla
          Ja nyyd sinu soovile paluda vabandust, saadan ma su ise tead kuhu, jobu
          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

            priity, tule K-Jarvele või Narvasse ja vaata ise, kuidas me toetame oma meeskonda. Aga kõik jalgpallifännid naervad jalgpalli üle - nad toetavad oma meeskonda ainult siis, kui teie FG Flora mängib euroopa meeskonnaga. Aga meistriliigas 10-12 inimest karjuvad FLORA SURU .... VASTU MURU! Tubli! Olete tõelised fännid!

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

              ...pardon - JALGPALLIHAIGLA ÜLE...

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                Originally posted by LootusFan


                ...pardon - JALGPALLIHAIGLA ÜLE...
                Kas on üliraske leida postituse alt nupp MUUDA ja vanas postituses viga ära parandada, selle asemel, et teha 101% mõttetut postitust?
                Jalgpallihaigla patsient #172
                Diagnoos: raskekujuline futboliit

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                  Originally posted by PHILIPZ


                  Ei mõista, kuidas saab kellegi mõistus nii kitsas olla
                  Ja nyyd sinu soovile paluda vabandust, saadan ma su ise tead kuhu, jobu
                  Kena sinust minu sõnu nii kiiresti tõestada!
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                    Allo

                    Tere Philipz ja muud mehed. Vanarahvas ikka rääkis, et kui nõuga ei saa siis tuleb jõuga teha :P
                    Ma ei lasku vaidlusesse \"fireid\" ja muu pildumismaterjal. PS! Eestikeeles on olemas ilus sõna - rakett, kasutage seda, mis krdi \"fire\"
                    Luban sulle lihtsalt seda, et kui sa staadionile tuled kas fire või mõne muu \"ultra\" (taaskord täiesti absurdne sõna ) vahendiga, siis võetakse sind kinni ja pistetakse kongi, kasvõi natukeseks ajaks. Teed seda teistkorda ja sult võetakse ära õigus staadioneid külastada. Reaalselt küll ainult Lilleküla, sest mujal seda raske saavutada.
                    Nii et valik on sinu ees lihtne, kas oled ekstreemfänn ning õige pea ei pääse sa üldse oma armastatud koondist vaatama (ja ma tõesti usun, et sa Eesti koondist toetad) või tuled staadionile, lehvitad lippu, laulad kaasa, mõtled vahest isegi mõne laulu välja, naudid mängu ilu ja oma meeskonna võitlust/võitu ning oled lihtsalt mõnus mees.
                    Näiteks Kohta-Järvel on paar kaktuste fänni (lahe hüüdnimi muuseas, võiks kasutusele võtta), kellel on suur hulk humoorikaid viisijuppe. Näiteks: üks, kaks, kolm, viis, Flora võidab zajebis. jne

                    Parimatega
                    Eestlane Finsbury Parkis

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                      Ma tahaks veel teada, kuidas te ultrad suhtute vägivalda? Siis ma teaks mis teist arvata. Ma loodan, et mul on teie juttudest eksklik arusaam jäänud, et te seda pooldate?
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                        Tere mees :-) !

                        Fire pole ainult pildumisex, ja see pole rakett :-) Fire on fire ja seda teisiti ei nimetata. Noh olen sinuga mo~nes asjas no~us. Aga ikkagi fire minuarust on peaaegu sama mis lipulehvitamine, ainult et seda mo~ned kasutavad valesti...Noh neid vo~ib kah aru saada, kui kohtunik hakkab jamama vo~i kui meeskond kaotas siis mo~nikord on soov teha mingit nalja ja kui fire ka\"es on siis ta lendabki va\"ljakule...Aga ma ei ra\"a\"gi ju et tulen staadionile ja mu ainus eesma\"rk on lo~hkuda, panna ko~ik po~lema ja kellelegi pexa anda, muidugi kui keegi pole seda a\"ra teeninud...Mingi fire-i pa\"rast nyyd kongi kedagi pista vo~i staadionikeelu teha on lollus. Selline loll juhtum oli juba meil hiljuti, ko~ik seda teavad. Saan aru et Euroopas vo~i Venemaal pandi na\"itex peale ma\"ngu pood po~lema vo~i auto, tapeti keegi a\"ra - siis on vaja kongi pista mitte lehvitamise eest ! Eesti politsei nagu alati yllatab mind. Eesti koondist toetan kyll, kuid siiski arvan et Eesti koondise fa\"nnid kuidagi kehvalt na\"evad va\"lja, muidugi sallid, mytsid, kindad, sarvedega peakatted on, kuid sellest kasu eriti pole. Euroopast oleme vo~tnud igasugu riietuse kombed kuid toetamise omasid pole eriti veel ma\"rgata...Ja\"llegi kordan et toetamine pole ainult fire-id, kuid see kah muidugi...Kes meist ei armasta ilutulestikku? Ko~~ik armastavad - kuid staadionil hakkab paanika kui mees syytab to~rviku - kutsutaxe politsei - naeruva\"a\"rt stseen :-)
                        Pean ytlema et on ka erinevaid lippe ja laule. On olemas lipp riigi vo~i klubi va\"rvidega, on olemas natsi loosungiga, on olemas laul mis toetab meeskonda, on olemas teist rahvust solvavate so~nadega laul...Muide Euroopas sellele po\"o\"rataxe suurt ta\"helepanu, aga vot va\"hearenenud Eestis on ko~ik vastupidi veel, ex ootame veel umbes 10 aastat, ehk riik jo~uab samale tasemele...
                        Veel sellest vaimukast laulust kohtla kaktustelt...Ta\"ielik saast, tulen ka mina Lillekyla staadionile ja hakkan so~imuso~nu lo~ugama - kas see tundux sulle vaimukas...? Noh kui sa muidugi tead vene so~imuso~nu :-) Kui ei tea siis kysi K-J kaktustelt ;-))
                        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                          Nõustun isiklikult herr PHILIPZ-iga ses suhtes, et õige fänn on pigem äärmuslikumalt käituv, kui see toolil istuv ja plaksutav \" fänn \".Mõne JH tegelinski teksti lugedes jääb mulje, et mängul käimine on rohkem kiriklik tegevus- koos laulda( aga JUMALA eest mitte kõva häälega) , mitte vastast sõimata ( vähemalt mitte kõva häälega ) + staadionile tuleks tulla kainelt ( muidu vihastame Suurt Juhti )
                          Lisaksin veel, et enamusega teist ma luuresse ei läheks- liiga reeturlikud olete...
                          Sellega vihjasin Aasta geenius ja jobu - valimisele, kus oma poissi- Rolfi- häbematult reedeti

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                            Need \"fire\'d võivad küll efektse mulje tribüünil jätta, näiteks siin näide Fenerbahce fännidest, kes enne derbyt Galatasarayga tõelist tulemöllu teevad. Sellegipoolest kuulub selline tegvues pigem Türgi, Kreeka, Itaalia, Juguslaavia, Horvaatia jms Lõuna poolt pärit fännide tegevusse. Seal suhtuvad ka ametivõimud sellesse leebemalt. Põhja- ja Lääne-Euroopas sellist asja eriti ei kohta ning seda ei hakka olema ka Eestis. Inimeste temperament on lihtsalt erinev.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                              ROLF - forever...Ei taha midagi kuulata. Kui teie Flora fannid oskavad ainult ESTILAND UBER ALLES, või VÕITLE FLORA VÕITLE, siis mul ei ole rohkem midagi teile öelda...Mis fännid teie olete...xa-xa-xa...

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                                Kaarel - noh ma ei usugi tegelt et Eestis kunagi sama tuleb mis Kreekas, Tyrgis...To~esti rahvas teine, aga vot paanikat kah pole vaja tekitada mingi yhe fire\'i pa\"rast...Sellest jutt siin...
                                Noh kui te olete fa\"nnid kes ei tee sellist actionit, siis palun va\"ga - toetage teisiti, aga vot miskipa\"rast pole veel seda toetamist na\"ha...Natsilipp koondisema\"ngudel ja \"F-L-O-O-O-R-A\" meistriliigas see pole ju mingi toetamine
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X