320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL on ***** George - 4ever

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

    See küll off-topic, kuid iseneesest on tore, et tekitvad sellised teemad ja sellised foorumlased, kes põhjustavad niipalju erineva sisuga emotsionaalseid postitusi. Missest, et pool sellest jutust on mõtetu plära ja teine pool on lihtsalt arusaamatu.
    (PS. Delfi taolistes portaalides vist isegi makstakse autoritele vastavalt sellele kui palju artikleid kommenteeritakse).
    Y R A

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'EJL on

      Silverman -> ra\"a\"gin to~siselt et selliseid on, va\"hemalt nende postituste sisu pa\"rast....
      Too mulle na\"ite kus mina mingit rahvust olex solvand -> mina aga too neid mitu ! (saage o~ieti minust siin aru)
      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

        ok on white power lipp. see on hullem ju..

        sorry NaSDTP liikmed ja poolehoidjad

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

          Palun ärge tehke nüüd paanikat.Iga liikumine on minu meelest Ok, kuni asi ultraks ei lähe.Ja staadionitegelased peaksid suutma teha vahet normaalsel ja mittenormaalsel propakandal ja panna end maksma seal kus vaja.Kui tegemist on rahvusvahelise telepildiga ,siis ma ei eelistaks seal igasugust provokatiivset jama näha.
          Personaalselt ma eelistaks iga kell sakslast venelasele ,aga mingi vihkamisejutt on mõttetu - inimesed kasvavad ja sallivus on üks viimaseid jooni ,mis töäiskasvanuks saades välja areneb - nii, et võtke rahulikult.

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

            BS
            Jalgpallihaigla juhatuse liige

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

              Originally posted by Stinger

              BS
              Ja inimeste keeles tähendab see...

              OK, vist sain pihta. Kas see on pullidega seotud
              Supplies!

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                Kojamees.Õige!Ühinen sinu arvamusega
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                  Kojamees, ehk seletaksid täpsemalt, mida see \"White Power\" tähendab? Kas see on valge rassi ülendamine teiste rasside suhtes? Selline asi on ju staadionil keelatud...
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                    mida see \"White Power\" tähendab?


                    ha-haa
                    ma olen paar korda küsinud mõne nahkpea käest, et ütle Vello, kes sinu meelest on skinhead või nats, mis on WP ja Kolmas Reich jne jne.
                    Ja te ei kujuta ette kui pikaks nende näod venivad, sest nad ei oska midagi öelda
                    Lambakari, kes järgnevad oma juhile, teadmata millega tegu.
                    Jalgpallihaigla juhatuse liige

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                      Originally posted by Stinger


                      mida see \"White Power\" tähendab?


                      ha-haa
                      ma olen paar korda küsinud mõne nahkpea käest, et ütle Vello, kes sinu meelest on skinhead või nats, mis on WP ja Kolmas Reich jne jne.
                      Ja te ei kujuta ette kui pikaks nende näod venivad, sest nad ei oska midagi öelda
                      Lambakari, kes järgnevad oma juhile, teadmata millega tegu.
                      Täitsa õige jutt muide, ega need WP mehed paremad natsidest pole -> kõik sama saast, ,is peab juba ammu vangis olema, mitte staadionil...Ei saa kuidagi ma aru mille poolest WP on parem ultratest? Vastus - pole paraem, vaid mitu korda hullem, sest nad levitavad natsistlikut ideoloogiat ja paljud oinad kohe lähevad nende järgi. Ultrad aga kasutavad tihti asju mis tunduvad ohtlikud ja vägivaldsed aga nad siiski pole natsid...
                      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                        Girl power.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                          Originally posted by Stinger


                          mida see \"White Power\" tähendab?


                          ha-haa
                          ma olen paar korda küsinud mõne nahkpea käest, et ütle Vello, kes sinu meelest on skinhead või nats, mis on WP ja Kolmas Reich jne jne.
                          Miks mina nüüd ette jäin... Olen teie huvitavast vestlusest proovinud eemale jääda, aga ikka sain laksu ära...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                            ei hakka nyyd otseseid paralleele tõmbama, kuid kahjuks on mujal maailmas sageli need platsidel \"tylinorijad\" wp, neonatsid, neofašistid, jne. sellega tekib teatud eelarvamus ja halvakspanek nende fännide suhtes, kes väliselt ja lisaks ka lärmakalt oma poolehoidu näitavad. kõik asjad on mitmeti mõistetavad, nagu ka \"estland über alles\" ja \"kõik ahju\".
                            kokkuvõtteks rohkem tolerantsust palun.

                            p.s. lisaks olen siiski fire\'te vastane!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                              Vaatan teema suunatud hoopis kaugemale.Sellega lõpetan selgitamise ja vastamise.
                              Jalgpallihaigla liige.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                                hea jah Kojamees et lõpetad - mis siin ikka väita et natsid on paremad kui ultrad....

                                2 dakrazy :

                                Oma meeskonna toetamine fire\'id ja lärmakad laulud ja hyydmised on ikka jalgpalliga seotud mitte nagu fucki\' natsid kes tulevad staadionile ainult et pexta teisest rahvusest inimesi ja oma või oma haisev lipp riputada ja sellega näidata : \"mina olen nats - kartke mind\" Vot selliseid on vaja kas siis saata jalgpallist kaugemale või siis kui seda ei tehta siis neid jõuga sundima... THIS SHIT MUST DIE
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X