320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

EJL on ***** George - 4ever

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

    hmmm...oled kindlasti selline...:P
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

      Mina arvan, et tõeline fänn on see, kellel ei hakka igav ilma tõrvikuid ja pabereid loopimata. Talle on toimub jalgpallimäng piisavalt huvitav.

      olen nõus!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

        Originally posted by PHILIPZ
        O~ige fa\"nn on see kes alati, igal pool, isegi kui tema vastu on tuhanded seisab oma meeskonna eest !
        Ja kuidas aitab tõrviku põletamine ning paberi loopimine sul meeskonna eest seista? Et äkki jäävad vastasmängijad vaatama, et näe mis imbetsillid tribüünil on...???

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

          Eee ma nagu ka leian et staadionile minnaks jalgpalli vaatama mitte mingit \"actionit\" korraldama. Kui tahad actionit korraldada siis korralda oma seltskonnaga.
          Muidugi fännid peavad kaasa elama. Ega ei olekski huvitav jah kui kõik istuksid ja sööksid krõpsu( kuigi ei ole mina peale vene nolkide kedagi eriti staadionil krõpsu söömas näinud). Aga kaasa elamine tähendab laulmine, hüüdmine, kisamine watever võib olla kah ja paberi väljakule viskamine. Sa nagu kujutaksid väljakut ette sellisene et on vastastikus kaks tribüüni ja siis kõik loobivad fireid nii et väljaku äär mustab keegi mängu ei jälgi ja kõik teeksid \"actionit\" mees sa kujutad ka ette mis pilt see on.
          Sa nagu pooldad et see fire värk legaliseeritaks kah ja eino sa ikka väga hea mees küll aga mis siis kui tuleb järgmine vend ja ütleb aga minu arust võiks ilutulestiku püssi ka kaasa võta teeks veits actionit ja laseks niimoodi väljakule nii et mängijal jalad ja persed põlevad sittaks huvitav oleks ju siis.
          Sa kujutad ette ka kui palju fireitega õnnetusi võib juhtuda mingi jommis peaga vend lükkab sulle firei näkku siis mõtled et pohh pole peaasi et actionit saaks. Kui siuke asi legaalne oleks siis iga trpp võtaks ju kaasa neid kiirabi sõuaks ainult tribüünide vahel.


          Nii ikka asi üldse ei lähe.
          fc pohmell

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

            Noh kurat kui isegi moderaator matte kasutab siis mina kah vo~in

            Bljaaaaaaa, ikka kardad liiga palju - pole mo~tet enne aega karjuda, kui selline fire-show hakkab siis jutusta siin et ei - mina staadionile ei la\"he, ma kardan et saan surma, po~len a\"ra nahh.....Selle asemel et staadionilile jooke tuua vo~ix parem mo~ni fire vo~i va\"rk kaasa vo~tta, mitte et sulle na\"kku vo~i persse toppida aga et olex ilus vaatepilt fa\"nnide sektorist ! Nahh - sa ei tea vist kui ilusalt na\"evad tribyynid Euroopas, kui nad on fa\"nne ja fireeid ta\"is, mine ja vaata parem ja siis jutusta siin, a\"ra aja lapse juttu & jama..... :P
            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

              Kes siin lapse juttu ajab oled sa mingi kretiin vä sa lähed staadionile et jalgpalli vaatama mitte et ilutulestiku süüdata korralda mingi üritus kuskil Pühajärve ääres ja seal süüdake oma fireid siis võib ta jah ilus olla mina tahan näha jalgpalli mitte fireid. Saad aru ohmoon et kui lubatakse fireid tuua siis iga vend lendab kohale fireiga. Su kirbu aiu ei jõua see kohale et kui igal vennal fire pihus siis midagi kindlasti juhtub oled sa debiil või mis sul viga on saad sa sellest aru staadion ei ole selleks et fireshowd korraldada vaid jalgpalli vaadata. Ja meeskonda toetad kisaga lauluga watever mis sul viga on sa mingi püromaan vä? Eino sittaks ilus on vaadata kuidas üks värav on suitsuga kaetud kuna mingi ohmoon võttis liiga kange firi kaasa itaalias juhtub seda tihti.
              fc pohmell

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                bljaaaaa - ise moderaator ja rikub foorumi reegleid ! A\"ra aja jama ja rahune maha !
                Fireid on ainult fa\"nnidel - mitte mingitel piideritel kes tulevad staadionile kurat teab millex, need sinu jo~mpsikad ja teised trossid ei julge isegi fireit ka\"es hoida nii et MO~TLE ISE kurat kas siis igayhel hakkab fire olema ! Kurat fire on kalls asi ja seda iga tross ei osta...Sellist stseeni nagu Itaalias Eestis ei tule Eestis la\"hima sajandi jooksul, saad aru liiga erinev jalgpalli tase on ! Nii et mo~elda siin JAMA on minuarust ta\"itsa mo~ttetu ja lapsik ! Nii et soovitan sul maha rahuneda 101%
                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                  aga kas sulle ei jõua ikka veel kohale oled sa täiesti loll vä?? STAADION ON JALGPALLI VAATAMISEKS mine mängi oma pürotehnikaga kuskil mujal. Sina oled see laps kellele meeldib mingi lelu ja ei suuda kuidagi sellest loobuda. Mis fireid on tõelistele fännidele mis kradi fänn sa oled kui sinu põhi eesmärk staadionil on süüdata oma tulepulk põlema eino eriline fänn küll kohe näha et hingega asja juures.
                  fc pohmell

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                    Originally posted by PHILIPZ
                    Fireid on ainult fa\"nnidel - mitte mingitel piideritel kes tulevad staadionile kurat teab millex
                    Arvan, et asi on just vastupidi.

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                      Ma ei ra\"a\"gi et fire on ko~ige ta\"htsam, minu jaox on ko~ige ta\"htsam meeskonna toetamine ja fire on selle osa ! Pyyan sulle seletad et ei maxa karta igat asja ja kui teha nii nagu sa tahad siis varsti staadionile pa\"a\"seb ainult ka\"eraudades ja kinnise suuga - noh o\"eldaxe \"vaadake jalgpalli\" see on ko~ige ta\"htsam, toetada ei tohi ! See on ohtlik ! hahahaahaahahahaahahah
                      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                        EJL on persse! Hools - forever.. George - don\'t stop!!! KAKTUSY - suki ssykuchie!

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                          hehee - DON\'T STOP AFC !!!!!!!
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                            hehee - DON\'T STOP AFC !!!!!!!
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                              sorry et 2 yhesugust postitust -> minu browser jamas nats, tegelt ma polex pidand seda messi kah kirjutama aga arvan et tuleb ytlemist, siin soovijaid kyllaga
                              Muidu aga et jalgpalliteemaline mess olex
                              JK NARVA TRANS - M E I S T E R
                              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'EJL on ***** George - 4ever\'

                                Originally posted by PHILIPZ


                                Ma ei ra\"a\"gi et fire on ko~ige ta\"htsam, minu jaox on ko~ige ta\"htsam meeskonna toetamine ja fire on selle osa ! Pyyan sulle seletad et ei maxa karta igat asja ja kui teha nii nagu sa tahad siis varsti staadionile pa\"a\"seb ainult ka\"eraudades ja kinnise suuga - noh o\"eldaxe \"vaadake jalgpalli\" see on ko~ige ta\"htsam, toetada ei tohi ! See on ohtlik ! hahahaahaahahahaahahah
                                Seni kuni sa ei hakka elementaarsetest loogika ja vaidluse reeglitest kinni pidama, vaevalt keegi sind siin foorumis austama hakkab. Lootusfännist rääkimata. Ei mõista, kuidas saab kellegi mõistus nii kitsas olla. Kas sa tõesti aru ei saa, et kui faierid legaliseeritaks, võiks need staadionile tuua KES TAHES. Võibolla sina oled nii tubli, et ainult hoiad seda käes ja ei viska seda kugugi, aga mõni TEINE idioot ei ole. Nüüd vist on küll puust ja punane.

                                Mis mõtte on alusetult lahmida lihtsalt selleks üritada teisest üle olla ja ta paika panna? Millest teil puudu jääb? Sa väitsid, et \"kaktuste\" arvates peaks ära keelama jalgpalli toetamise üldse. See on ju demagoogia. Mitte keegi pole seda soovinud. Inimesed pooldavad elementaarseid ohutusnõudeid.

                                Põhimõtteliselt tahan ma öelda, et kõiga haledam asi on minu arvates see, kui inimene ei suuda oma tõekspidamisi kuidagi argumenteerida. 101%!
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X