320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ma ei paneks Ajaxit ja Kuressaaret ühte punti, esimesel vähemalt on mingid sihid, kasvatada noori, millega nad ka edukalt hakkama saavad ning anda noortele Meistriliiga kogemust. Millega Kuressaare tegeleb, pole ei ambitsoone ega midagi, niisama lastakse pensionäridel mängida, lisaks on pool tiimi Tallinnast.
    Et siis kuressaare ei kasvata üldse noori? Kurel pole üldse sihte? Kust kurat sina tead mis on kure ambitsioonida ja sihid?

    Te kalju fännid olete viimasel ajal väga täkku täis läinud. Esiliiga 7. koht pole päris see saavutus mille pealt siin lolle lauseid loopida. Ei imesta üldse et sillamäelaste käest tappa said...
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Et siis kuressaare ei kasvata üldse noori? Kurel pole üldse sihte? Kust kurat sina tead mis on kure ambitsioonida ja sihid?

      Te kalju fännid olete viimasel ajal väga täkku täis läinud. Esiliiga 7. koht pole päris see saavutus mille pealt siin lolle lauseid loopida. Ei imesta üldse et sillamäelaste käest tappa said...
      Kindlasti kasvatab, aga kas sealt on ka midagi tulnud? Ja kui isegi midagi head tuleb, siis Flora võtab ta nagunii ära. Ole hea, räägi mulle, kuidas saab farmiklubil olla mingeid erilisi sihte või ambitsioone?

      Kommentaar


        See lõputu võrrand..

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Ma ei paneks Ajaxit ja Kuressaaret ühte punti, esimesel vähemalt on mingid sihid, kasvatada noori, millega nad ka edukalt hakkama saavad ning anda noortele Meistriliiga kogemust. Millega Kuressaare tegeleb, pole ei ambitsoone ega midagi, niisama lastakse pensionäridel mängida, lisaks on pool tiimi Tallinnast.

          Mario, kui sul on mingi isiklik vaen Kure vastu, siis palun saa üle! Kui sa ise Kure noortetööga kursis ei ole, siis ole ka palun kuss. (Ning kui see on tehtud, võid minna külastada kollaste saarlaste kodulehte ja korraks pilgu peale visata Kure noortevõistkondade liigatabelitele, niimoodi muuseas.)
          Millega Kure siis tegeleb, kui mitte noortele Meistriliiga kogemuse andmisega? Rajaverid, Raamat, Pohlak, Kriska, Aljas jt on ilgelt vanad, eksole? Mängida nad ka ei saa, jube elu või mis?

          Ja veel. 2001. aastal hakkas meeste pensionieana kehtima 63 eluaastat. Sulle teadmiseks, et mitte isegi Kure peatreener pole sellele numbrile lähedal.
          Ole tubli ja päikest sulle!

          Kommentaar


            sorri kamraadid, aga ma ei suuda enam. teate kaljukad, käige lihtsalt sirgelt vittu oma roosadega, see teeb kõigile head.

            Kommentaar


              Okei, sain targemaks, väga tore et saarlased lasevad ka noortel mängida. Kuid kui neist noortest ja nö andekatest oleks midagi tulemas, oleks nad juba ammu ära viidud. Kokkuvõttes tähendab see seda, et mängitagu kasvõi 10-aastaseid, kuid kui neist pole tulemas profisportlasi, ei ole vahet, kas mängivad noored või vanad. Ja Kuressaare praegustest Meistriliiga palluritest ei ole tulemas miskit.

              Kui nüüd võrrelda Ajaxiga, siis sealt noortesüsteemist tuleb tihti asjalike poisse.

              Kommentaar


                targemaks sul lootust saada pole, debiilikud jäävad ikka debiilikuteks. löö omale supikauss pähe kinni ja mine nurka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  targemaks sul lootust saada pole, debiilikud jäävad ikka debiilikuteks. löö omale supikauss pähe kinni ja mine nurka.
                  Miko räägib kuidas ta ema talle tavaliselt ütleb. Kure on pask !
                  Keila JK.
                  #4.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas T.J.R Vaata postitust


                    Miko räägib kuidas ta ema talle tavaliselt ütleb. Kure on pask !
                    Kui minu meeskonna fänn oleks selline nagu miko oleks mul häbi.
                    Keila JK.
                    #4.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Okei, sain targemaks, väga tore et saarlased lasevad ka noortel mängida. Kuid kui neist noortest ja nö andekatest oleks midagi tulemas, oleks nad juba ammu ära viidud. Kokkuvõttes tähendab see seda, et mängitagu kasvõi 10-aastaseid, kuid kui neist pole tulemas profisportlasi, ei ole vahet, kas mängivad noored või vanad. Ja Kuressaare praegustest Meistriliiga palluritest ei ole tulemas miskit.

                      Kui nüüd võrrelda Ajaxiga, siis sealt noortesüsteemist tuleb tihti asjalike poisse.
                      Oleksid võinud targemaks saada juba enne, kui hakkasid soppa pilduma Kure pihta. Ja kust sina tead, kas on tulemas miskit või mitte? Oled Kuret üldse mängimas näinud?

                      Ahjaa, äkki oled nii armas ja nimetad neid asjalikke Ajaxi noortesüsteemi poisse Ja kui paljud Ajaxi noored on kutsutud Eesti noortekoondis(te)sse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas T.J.R Vaata postitust
                        Kui minu meeskonna fänn oleks selline nagu miko oleks mul häbi.
                        ma saan jah aru, et ühed keila debiilikud kõik.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                          Millega Kure siis tegeleb, kui mitte noortele Meistriliiga kogemuse andmisega? Rajaverid, Raamat, Pohlak, Kriska, Aljas jt on ilgelt vanad, eksole? Mängida nad ka ei saa, jube elu või mis?
                          Rajaverid, Raamat, Pohlak, Kirska ja Aljas, need on küll jubedada staarid. Pakun, et mõni üksik lõpetab heal juhul Kalevis. Teistest saab Hepneri sugune äss.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            ma saan jah aru, et ühed keila debiilikud kõik.
                            Noh jah aga kui sina keila tuleks saaaks sa kergelt peksa ;D lihtsalt su pekk lüüakse laiaks.
                            Keila JK.
                            #4.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                              Oleksid võinud targemaks saada juba enne, kui hakkasid soppa pilduma Kure pihta. Ja kust sina tead, kas on tulemas miskit või mitte? Oled Kuret üldse mängimas näinud?

                              Ahjaa, äkki oled nii armas ja nimetad neid asjalikke Ajaxi noortesüsteemi poisse Ja kui paljud Ajaxi noored on kutsutud Eesti noortekoondis(te)sse?
                              Ajaxi noori kutsutakse ikka suisa Vene noortekoondis(te)sse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
                                Rajaverid, Raamat, Pohlak, Kriska ja Aljas, need on küll jubedada staarid. Pakun, et mõni üksik lõpetab heal juhul Kalevis. Teistest saab Hepneri sugune äss.
                                Jutt polnud praegu üldse staaridest, jutt oli noortest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X