320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Lisaks on needsamad 6-7 pallurit ka Eesti noortekoondises.
    Palju on neid poisse nüüd koondises ?
    Nüüd kus sakslane on pukis hakkavad mõtetud haibid ka koondisest kaduma. Mõtlen kõiki koondiseid. Erilised haibi vennad on alati olnud Jani või Viktori koondises.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Palju on neid poisse nüüd koondises ?
      Nüüd kus sakslane on pukis hakkavad mõtetud haibid ka koondisest kaduma. Mõtlen kõiki koondiseid. Erilised haibi vennad on alati olnud Jani või Viktori koondises.
      Ma räägingi praegusest seisust, kus endiselt 6-7 poissi treeningkogunemistele kutsutakse, a kuna Frank proovib väga palju erinevaid mängijaid, siis alati nad paratamatult ei mahu valikusse, kuid kui on olnud, siis ikka korralikult sees n'stuff.

      Kommentaar


        Algselt postitas 17 Vaata postitust
        Ma räägingi praegusest seisust, kus endiselt 6-7 poissi treeningkogunemistele kutsutakse, a kuna Frank proovib väga palju erinevaid mängijaid, siis alati nad paratamatult ei mahu valikusse, kuid kui on olnud, siis ikka korralikult sees n'stuff.
        Viimati kui suurem kogus mai alguses kokkukutsuti siis tõesti oli kaks kure poissi seal, kuid kui nn koondisest kui sellisest rääkida siis ei mängi seal ühtegi Kure poissi.

        Kommentaar


          FCK-l on raske mere taga ja ega teistelgi mittepealinna klubidel kergem ole. Eesti tipud on ikka kas pealinnas või võõrsil kuid häid mängijaid võib sirguda ka mujalt- meenuvad Lemsalu, Kirs, Roobad, aga jah Saaremaalt veel ei ole. Kindlasti mängib kunagi ka mõni saarlane Eesti koondises, sest Maikko Mölder on mänginud U21 eest ja Mihkel Aksalu ka juba koondiseuksele koputamas.
          name of the game- FOOTBALL

          Kommentaar


            FÄNNIEETIKA
            *Jalgpall on miljonitele inimestele rõõmutunde (vahel ka kurbuse ja viha) allikaks. Naudi siis seda suurepärast mängu nii mõistuse kui südamega.
            *Toeta oma meeskonda häälekalt ja kõikvõimalikku atribuutikat kasutades. Lase kujutlusvõimel lennata-tunne ennast siiralt ja vabalt. Teravmeelne sõnaseadmisoskus tuleb ainult kasuks. Labaste roppuste väljapritsimine annab tunnistust vaid vaimsest piiratusest ja fännluse eesmärgist valesti aru saamisest.
            ...Käitu siis nii, et sinu tõttu kaasfännide suhtes negatiivseid üldistusi tegema ei hakata.
            *Suhtu vastasvõistkonda respektiga...Pea siiski igas olukorras meeles,et väljakul viibib üks teine meeskond,kes palju enam sinu tähelepanu väärib. Kontsentreeru parem omade toetamisele, kui vastaste sõimamisele.
            *Ka vastasmeeskonna fännid väärivad aatekaaslastena respekti. Oma olemuselt on nad sulle tihtipeale hoopis hingelähedasemad kui enamik kaasmaalasi, kes ainult aeg-ajalt tribüünidele sattuvad. Eelda, et tegu on toredate ja normaalsets inimestega ja proovi nendega suhelda. Seeläbi võid saada palju häid tuttavaid, kel on kasind hea meel enda juures külas näha. Loomulikult võib selguda ka vastupidine, sest eks inimesi ole igasuguseid. Väiklased ja ebameeldivad inimesed on läbi aegade põlguse ja viha ära teeninud.
            ...
            *Lõpetuseks võib aga öelda:Armastage Jalgpalli iseendas,mitte iseennast Jalgpallis!

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
              Sa räägid et pool meeskonda on Tallinnast. Jah, pool meeskonda elab Tallinnas aga enamus meeskonnast on Saaremaalt pärit.

              Kes need Kalju ambitsioonikad noored siis on? Kägo vä

              Ja üldsegi, mis teie jutu eesmärk on? Kure pani Kalju rahulikult paika eelmine aasta esiliigas. Nõmme Kalju on sümpaatne klubi, aga fännid on ikka täielikud m*nnid (kui vaadata Romariot ja Metsahalli).
              ---------------------------------------------------------------------
              20.05.2007 17:00 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Maag Tammeka II 1:1 (0:1)

              04.08.2007 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Maag Tammeka 1:1 (1:0)

              ja nii ongi
              Ole hea ja ütle, miks sa nimetad mind ja Metsahalli munniks? Kas meil pole õigust oma arvamusele? Millepoolest teie suurim fänn Miko on meist parem? Ma ei saa küll oma vestlusi msnis kopida, kuid noh tema jutt Kalju kohta polnud sugugi parem.

              Kommentaar


                mul on üks vestlus kusjuures nimelt salvestatud eraldi failina.

                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                sellise mänguga mida kure eile näitas pole kalju vastu küll lootust
                17 ütleb:
                hahahahahahahahahahahaahhahahaahahahahahhaahhahaha hahahahahaha
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                päriselt
                17 ütleb:
                jep
                17 ütleb:
                hea nali
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                siin pole midagi naljakat, kui meistriliiga pallurid niimoodi auti juba viskavad. nähtu on kurb
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                kõige hirmsam on see, et kaks ühele olukordigi ei suudeta ohtlikeks luua
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                antu lööb sellise kiipri vastu täispaketti
                17 ütleb:
                mhm
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                täispaketi
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                ei nojah, Kurele paneb 5 kolli ikka
                17 ütleb:
                unes vms
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                vaiko tammeväli tõrjub magades ka puki, ištšuki ja veskimäe taoliste parmude lööke
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                aga noh, eks me antu kotisügamist näeme.
                17 ütleb:
                jep, II liiga üleminekumängus Sörve vastu
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                kui Kuressaare oma tiiminime muudab, siis küll
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                aga eile oli näha, kellel II divisjoni asja
                17 ütleb:
                Välk ja Warrior neelavad rahulikult ära
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                jeps
                17 ütleb:
                pohui, et see märtsis keset antarktikat mängiti ja Välk poole koosseisuga oli
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                tulemus räägib iseendaeest.
                17 ütleb:
                jajah
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                aga noh, nõustun et Välk ja Warrior Kurele rahulikult ära panevad.
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                aga noh sellist kure taolist junni, kes eesti jalgpallile midagi ei anna, me meistriliigasse ei vaja
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                noh, mis sa vastad?
                17 ütleb:
                midagi
                17 ütleb:
                ma ei taha sind solvata, ausalt
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                ei aga räägi mulle, mida kure ananb eesti jalgpallile?
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                aga lase käia, solva.. tahan kuulda
                17 ütleb:
                ei
                17 ütleb:
                ma ei tee seda
                17 ütleb:
                tsiteerides klassikuid
                17 ütleb:
                RAHU!
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                rahu v mitte. kumba eesti jalgpall rohkem vajaks, kuret v kaljut?
                17 ütleb:
                sa tahtsid küsida, et kas meeskonda, kes on meeskond, kes koosneb inimestest, kes üritavad kõigest väest Saaremaal vutiklubi üleval hoida või meeskonda, kelle prioriteet nr 1 on rannajalgpall, Stereo, Prive ja alkohol
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                saaremaa vutiklubi üleval hoida vmt, tavalise farmikaga tegemist. samagusune parmukas kui ajax ju pmst, aint ajax on täiesti iseseisev. kalju kohapealt, tegemist on tõesti suhtkoht show tiimiga, kuid sellist presidenti nagu Kunot ongi eesti vutile vaja, et midagi arendada. mida annavad mingid Sedinid parmud? showd on vaja. kasvõi need brassid, pohhui see mängutase, . kalju kodumängud on lihtsalt .
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                kaljul on tegemist värvika jalgpalliga, mida eestis näha pole, seepärast ongi eriline
                17 ütleb:
                kui show on prioriteet nr 2 rannavuti järel, siis meeskonna koht ei ole Meistriliiga, saa aru
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                ei noh, kaljul on vähemalt raha et midagi üritada, erinevalt kuressaarest. kas selline tiim kes teeb showd ei või MLs olla, see ei sega mängutaset, mis 5 aasta pärast on kindlasti Eesti üks parimaid.
                17 ütleb:
                hea, et sa vähemalt aru saad, et Kalju tase praegu sitt on
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                on, kuid mitte sitem kui Kuressaarel.
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                samas viieaasta pärast on tegemist Eesti mõistes tippklubiga.
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                aga kus on Kuressaares, mis on teie sihid, joosta ML ja El vahet?
                17 ütleb:
                kui meie eesmärk ei ole mingeid kasutuid brasse rahva väljakuäärde meelitamiseks sisse tuua ja mitte rannavutti mängida, siis oleme sitakud?
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                ei mitte just seda, kuid kuressaarel kohapealt ei näe ma mingit arengut, siin ei saagi midagi areneda kuskile.
                17 ütleb:
                sa tead päris hästi, peaks mainima
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                räägi, kuhu saab farmklubi areneda?
                17 ütleb:
                me oleme täpselt nagu Valga, Tulevik või Emmaste, eks
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                mitte küll sama, aga kuulute siiski süsteemi
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                kui pole raha, pole ka arengut
                Mario - Greete . FC KERMO ütleb:
                aga noh, taandareng on samuti areng

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Miks te näiteks Pärnu kallal ei õienda, ainult Kuressaarel ei sobi MLi mängida?
                  Lisaks tänane tulemus II liigast:
                  12.08. kell 14.00 Pärnu Pataljoni JK - Sörve JK 1:2
                  väravad: 32. Ott Kangur - 53., 73. Margus Rajaver
                  hoiatused: 27. Voznjuk, 31. Šuštrov (mõl. Pataljon)
                  Sest et Pärnul sobib väga ML mängida. Klubid nagu Ajax ja Kure, kes suuremaid ei üllata ning omasugustest jagu ei saa (mida on teised ML amatöörklubid teinud), neil pole sinna asja. Aga õnneks parandame selle asja ära. Sillamäe ja Kalju katavad nad ilusti ära. See 7. koht ei näita hetkel midagi, sest täienduste ja uue peatreeneriga on mäng tunduvalt paranenud. Ning see, kui Kure 2x nädalas trenni teeb, on nende oma mure.

                  Kommentaar


                    Praegu kõigile tundub, et Romario on väga paha, kuri ja halb. Miks sa postitad olukordan ainult ühest vaatevinklist, too päev ajasin mina taolist juttu, eelminekord oli lugu hoopis teistsugune, aga see selleks.

                    Nagu, ma ennem sulle ütlesin, minupoolt on teema ammendatud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Sa räägid et pool meeskonda on Tallinnast. Jah, pool meeskonda elab Tallinnas aga enamus meeskonnast on Saaremaalt pärit.

                      Kes need Kalju ambitsioonikad noored siis on? Kägo vä

                      Ja üldsegi, mis teie jutu eesmärk on? Kure pani Kalju rahulikult paika eelmine aasta esiliigas. Nõmme Kalju on sümpaatne klubi, aga fännid on ikka täielikud m*nnid (kui vaadata Romariot ja Metsahalli).
                      ---------------------------------------------------------------------
                      20.05.2007 17:00 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Maag Tammeka II 1:1 (0:1)

                      04.08.2007 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Maag Tammeka 1:1 (1:0)

                      ja nii ongi
                      Parem ära räägi, kui sa ei tea. Kägod on nüüdseks väga hästi aru saanud miks nad klubis on ja mida nad tegema peavad. Nad on väga korralikeks mängijateks sirgumas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Praegu kõigile tundub, et Romario on väga paha, kuri ja halb. Miks sa postitad olukordan ainult ühest vaatevinklist, too päev ajasin mina taolist juttu, eelminekord oli lugu hoopis teistsugune, aga see selleks.

                        Nagu, ma ennem sulle ütlesin, minupoolt on teema ammendatud.
                        Siis milleks too eelmine postitus, kui asi ammendatud on?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          See, kui tuuakse sisse puubrasse, kes ML-s 10-st meeskonnast 9-s pinki nühiks, näitab ambitsioone? No ma ei tea. Igatahes, natukene pikemalt.

                          Esmalt, aitäh toetuse eest, Teele, marcello ja Jeti.

                          Vaadake. Asi on nii, nagu me Janigagi pärast eilset mängu praamil rääkisime. Me oleme amatöörmeeskond ja kõik teavad seda ning öelge palun üks põhjus, miks me peaksime esineliku/viisiku vastu esimesest minutist üritama oma mängu peale suruda ja neljakesi rünnakul mässama. Okei, võibolla lööme kaks ära, aga mis kasu sellest on, kui mehed esimese poolaja järel tühjakspigistatud sidrunid on ja teisel mängupoolel ise 10 sisse saavad. Siin lööbki asi välja, Levadia mängijad teevad trenni 2x päevas, meil on probleeme sellega, et vähemalt 50% meeskonnast 2x NÄDALAS trenni teeks. Amatöörmeeskondade puhul on see loogiline ning nagu ma juba ütlesin, mõttetu on meilt nõuda võrdset mängu Levadia või TVMK-ga. Samas, parema õnne korral on kõik võimalik, nagu on näidanud mõned mängud Floraga või eelmise aasta karikamäng Levadiaga, kuid see on tänaseks juba minevik.

                          Ambitsioonid? Meeskond tahab areneda, lihtne. Aga vaadake, meil ei ole võtta taolisi ressursse, et omale kõva baas ehitada, mängijatele palka maksta ja kõiki Saaremaale meelitada. Jalgpallimeeskonna ülalpidamine Saaremaal Meistriliiga tasemel on ise juba kuldaväärt ettevõtmine ning väärib igati tunnustust, kuna sponsorite leidmine ei ole just töö lihtsaimate killast. Mehed tahavad ise oma mängu parandada ja kokkuvõttes on klubi soov areneda professionaalseks võistkonnaks. Ma tean, et me oleme sellest veel üpris kaugel, kuid me vähemalt üritame. Samas on loogiline, et niipalju, kui mehed ka ei tahaks, ei ole neil seni veel amatööridena töö kõrvalt a la 5x nädalas trenni teha ning see on paratamatus, kuid selle põhjal, mis võimalused ja ressursid meil hetkel on, on kõik üsna vinksvonks.

                          Noored? Võtke palun lahti noorteliigade tabelid ja võrrelge, mitu meeskonda (ja kus positsiooniliselt) on Kuressaarel ja mitu Kaljul. Ja ärge tulge ütlema, et Kure om kauem tegutsenud või mida iganes. Kure vapil ilutseb number 1997, Kalju omal 1923, saate isegi aru. Ma muidugi ei tea Kalju noorte tasemest tuhkagi, aga ma väga ei usu, et sealt hetkel erilisi pärle tulemas on, kes nt kasvõi Kalju II-te tugevdada võiksid (parandage, kui eksin). Kurel seevastu on B1 vanuseklassis (mis paljude hinnangul on Eesti tugevaim noorteliiga) võistkond, kes möödunud hooajal lõpetas hõbemetalitega ning kes tänavusel hooajal on hetkel kolmandal kohal. Lisaks on sellest võistkonnast 6-7 mängijat ka II liigas Sörve JK eest mänguaega saanud ning ka väravaid löönud. Lisaks on needsamad 6-7 pallurit ka Eesti noortekoondises. C1 klassi võistkond on oma liigas teisel kohal ning kaks mängijat on ka sealt noortekoondises. Lisaks veel nooremad D1 ja D2 klassis, kes mängivad üsna asjalikult.

                          Noortest veel. Kure enda kasvandikud, kes tänavusel hooajal Meistriliigas mänguaega saanud on: Roland Kütt, Jaanis Kriska, Sander Viira, Urmas Rajaver, Kaarel Raamat, Reio Alt, Kevin Rand, Margus Rajaver, Mikk Rajaver, Maikko Mölder, Hans Hiiuväin. Viimased küll vähem kui teised, ent Meistriliigas on nad mänginud ja see on fakt. Lisaks nendele noortele on kõrvale panna ka suurema kogemustepagasiga mängijaid, kes samuti on saarlased, kuid paratamatult töötavad/elavad/õpivad Tallinnas. Kui ette võtta Sörve nimekiri, siis leiame sealt pea eranditult noored saarlased, kes tahavad areneda ja pingutada selle nimel, et pääseda Meistriliigasse põhimeeskonna eest mängima. Ma ei saa hästi aru, kus üldse küsimus tekib, vaadates noorte hulka meeskonnas. Kõik noormängijad ei saagi staarid olla, kuid lihtsalt kohatäitena väljakule kedagi ei panda ning need, kes platsile saanud, on selle igati ära teeninud.

                          Ma tean, et minu suhtumine Kaljusse ei ole hea ning ma ei ole nõmmekate kohta hästi öelnud/mõelnud, kuid see, millega Kalju "fännid" kahel Kure mängul (TVMK ja Levadia vastu) hakkama on saanud, on lihtsalt tülgastav. Ma isegi imestan, et suutsin end nii kaua tagasi hoida, aga ma tõesti ei tahtnud neile sitasit öelda jms. Debiilsed kommentaarid 90 minutit ülimalt negatiivse varjundiga meie mängijate pihta (a la, man of the shit jms) ei ole normaalsed. Ma kordan veel ja ütlen ausalt välja, mulle ei meeldi Nõmme Kalju, aga ma ei ole sellepärast tulnud teie mängudele lamedusi pilduma ja üksi nende üle naerma nagu 2 roosat eile ning mängus TVMK vastu. Võtke kokku, see ei ole normaalne.

                          Lisaks veel viimasele lõigule: kui te Kalju fännid ka oma mängul samamoodi käitute, siis pole ime, et vastasvõistkonna fännid teile hambusse sõita tahavad. Kes ei tahaks?

                          Äkki kahe viimase lõigu pärast, kui ma ütlesin kl 13 et teema ammandatud, siis ka sina nõustusid olukorraga, aga oh üllatust, oli vaja veel üks post teha.

                          Kommentaar


                            Tundub, et sa arvad, et sa tead asjast õudselt palju. See ei ole siin isegi mingi Romario ja Miko vaheline tögamine. Asi on, nagu on. Kuressaare eesotsas Važinskiga ei kõlba Meistriliigasse mängima.

                            Kommentaar


                              Beaf is back in action

                              mina kostsin oma kostmised selle teema puhul tolle pikema postitusega. enamvähem aitab, kui ülearuseid provokatsioone enam ei tule.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Beaf is back in action

                                mina kostsin oma kostmised selle teema puhul tolle pikema postitusega. enamvähem aitab, kui ülearuseid provokatsioone enam ei tule.
                                Lugesin, et viimane postitus oli Keila pedekalt, aga eksisin. Olin paar lehekülge tagapool. Mybad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X