320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui me räägime noortest, siis üldjuhul ikka mõtleme andekast noormängijast, kellest on tulevikus võib-olla jalgpallis kasu. Kure pingil võiks suvaline 20aastane Volots ka istuda. Sitast saia ei tee...

    Kommentaar


      Algselt postitas T.J.R Vaata postitust
      Kui minu meeskonna fänn oleks selline nagu miko oleks mul häbi.
      Pede pealinna sats võib sinusuguse üle küll uhke olla.
      Eile paraadil jäi suhtlusest vajaka,et ennast tsiteerid?

      Keila,noormees,keila.Kalju fännid ei puutu asjasse...


      Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
      Kui me räägime noortest, siis üldjuhul ikka mõtleme andekast noormängijast, kellest on tulevikus võib-olla jalgpallis kasu. Kure pingil võiks suvaline 20aastane Volots ka istuda. Sitast saia ei tee...
      Vaata noorte tabeleid ja ütle kus on ambitsioonika
      ja kindla sihiga klubi Kalju kasvandikud.
      Veider on rääkida Kure puhul sihtide ja ambitsioonide puudumisest kui klubi on eestikatel esindatud juba 91 sündinud poistega aga võrdluseks toodud klubi alles hiljuti noortega korralikult tööle asus ja esimene sats eestikatel 95 sündinud poisid ja siis 98 ja 99 aastakäigud.
      Kure eesmärgiks ongi kasvatada võimalikult palju noori,et jätkuks ka saare esindamiseks.Ja palju oskad sina öelda Kure noorte tasemest või Kalju omadest.Et ühel on sirgumas pooleteramehed ja teisel jookseb Nõmme mändide all kari Pelesid kellest kõigist jalgpallile kasu on?

      Kalju pingil võib suvaline brass ka istuda,ega seegi sitast saia ei tee...

      edit:ei viitsinud risustada ja täiendasin oma posti
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Pede pealinna sats võib sinusuguse üle küll uhke olla.
        Eile paraadil jäi suhtlusest vajaka,et ennast tsiteerid?
        Pede pealinn ? oleks ma kalju fänn siis, loodan et said ikka korralikult eile peeru vahele paraadil.
        Keila JK.
        #4.

        Kommentaar


          Sa räägid et pool meeskonda on Tallinnast. Jah, pool meeskonda elab Tallinnas aga enamus meeskonnast on Saaremaalt pärit.

          Kes need Kalju ambitsioonikad noored siis on? Kägo vä

          Ja üldsegi, mis teie jutu eesmärk on? Kure pani Kalju rahulikult paika eelmine aasta esiliigas. Nõmme Kalju on sümpaatne klubi, aga fännid on ikka täielikud m*nnid (kui vaadata Romariot ja Metsahalli).
          ---------------------------------------------------------------------
          20.05.2007 17:00 Nõmme JK Kalju - Tartu JK Maag Tammeka II 1:1 (0:1)

          04.08.2007 17:00 FC Kuressaare - Tartu JK Maag Tammeka 1:1 (1:0)

          ja nii ongi
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas T.J.R Vaata postitust
            Noh jah aga kui sina keila tuleks saaaks sa kergelt peksa ;D lihtsalt su pekk lüüakse laiaks.
            ja ongi nii vä? mille eest? see et sina debiilik oled, ei tähenda et teised Keila inimesed oleks.
            Aga kui sina saaremaale tuleksid siis sina saaksid küll kure solvamise eest kolakat.

            Ja üle üldse miks on vaja mingil suvalisel Keila tüübil praegu siin vaja Kure ja Kalju fännide vahelisse vaidlusesse sekkuda selliste postitustega??
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust

              Kes need Kalju ambitsioonikad noored siis on? Kägo vä
              Ega kõik noortes ei peitu.
              See on ju vast kõigile selge, et Kalju on üldisemas plaanis ambitsioonikam kui Kure.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                Ega kõik noortes ei peitu.
                See on ju vast kõigile selge, et Kalju on üldisemas plaanis ambitsioonikam kui Kure.
                ei vaidle vastu, hetkel on see küll nii. Aga esiliiga 7. koht pole ikka päris see onju?

                aga romario suunas jutu noorte peale osaliselt.
                Kui palju on praegu esindusmeeskonnas Kalju enda üles kasvatatud noori?
                null vist vääää
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  See, kui tuuakse sisse puubrasse, kes ML-s 10-st meeskonnast 9-s pinki nühiks, näitab ambitsioone? No ma ei tea. Igatahes, natukene pikemalt.

                  Esmalt, aitäh toetuse eest, Teele, marcello ja Jeti.

                  Vaadake. Asi on nii, nagu me Janigagi pärast eilset mängu praamil rääkisime. Me oleme amatöörmeeskond ja kõik teavad seda ning öelge palun üks põhjus, miks me peaksime esineliku/viisiku vastu esimesest minutist üritama oma mängu peale suruda ja neljakesi rünnakul mässama. Okei, võibolla lööme kaks ära, aga mis kasu sellest on, kui mehed esimese poolaja järel tühjakspigistatud sidrunid on ja teisel mängupoolel ise 10 sisse saavad. Siin lööbki asi välja, Levadia mängijad teevad trenni 2x päevas, meil on probleeme sellega, et vähemalt 50% meeskonnast 2x NÄDALAS trenni teeks. Amatöörmeeskondade puhul on see loogiline ning nagu ma juba ütlesin, mõttetu on meilt nõuda võrdset mängu Levadia või TVMK-ga. Samas, parema õnne korral on kõik võimalik, nagu on näidanud mõned mängud Floraga või eelmise aasta karikamäng Levadiaga, kuid see on tänaseks juba minevik.

                  Ambitsioonid? Meeskond tahab areneda, lihtne. Aga vaadake, meil ei ole võtta taolisi ressursse, et omale kõva baas ehitada, mängijatele palka maksta ja kõiki Saaremaale meelitada. Jalgpallimeeskonna ülalpidamine Saaremaal Meistriliiga tasemel on ise juba kuldaväärt ettevõtmine ning väärib igati tunnustust, kuna sponsorite leidmine ei ole just töö lihtsaimate killast. Mehed tahavad ise oma mängu parandada ja kokkuvõttes on klubi soov areneda professionaalseks võistkonnaks. Ma tean, et me oleme sellest veel üpris kaugel, kuid me vähemalt üritame. Samas on loogiline, et niipalju, kui mehed ka ei tahaks, ei ole neil seni veel amatööridena töö kõrvalt a la 5x nädalas trenni teha ning see on paratamatus, kuid selle põhjal, mis võimalused ja ressursid meil hetkel on, on kõik üsna vinksvonks.

                  Noored? Võtke palun lahti noorteliigade tabelid ja võrrelge, mitu meeskonda (ja kus positsiooniliselt) on Kuressaarel ja mitu Kaljul. Ja ärge tulge ütlema, et Kure om kauem tegutsenud või mida iganes. Kure vapil ilutseb number 1997, Kalju omal 1923, saate isegi aru. Ma muidugi ei tea Kalju noorte tasemest tuhkagi, aga ma väga ei usu, et sealt hetkel erilisi pärle tulemas on, kes nt kasvõi Kalju II-te tugevdada võiksid (parandage, kui eksin). Kurel seevastu on B1 vanuseklassis (mis paljude hinnangul on Eesti tugevaim noorteliiga) võistkond, kes möödunud hooajal lõpetas hõbemetalitega ning kes tänavusel hooajal on hetkel kolmandal kohal. Lisaks on sellest võistkonnast 6-7 mängijat ka II liigas Sörve JK eest mänguaega saanud ning ka väravaid löönud. Lisaks on needsamad 6-7 pallurit ka Eesti noortekoondises. C1 klassi võistkond on oma liigas teisel kohal ning kaks mängijat on ka sealt noortekoondises. Lisaks veel nooremad D1 ja D2 klassis, kes mängivad üsna asjalikult.

                  Noortest veel. Kure enda kasvandikud, kes tänavusel hooajal Meistriliigas mänguaega saanud on: Roland Kütt, Jaanis Kriska, Sander Viira, Urmas Rajaver, Kaarel Raamat, Reio Alt, Kevin Rand, Margus Rajaver, Mikk Rajaver, Maikko Mölder, Hans Hiiuväin. Viimased küll vähem kui teised, ent Meistriliigas on nad mänginud ja see on fakt. Lisaks nendele noortele on kõrvale panna ka suurema kogemustepagasiga mängijaid, kes samuti on saarlased, kuid paratamatult töötavad/elavad/õpivad Tallinnas. Kui ette võtta Sörve nimekiri, siis leiame sealt pea eranditult noored saarlased, kes tahavad areneda ja pingutada selle nimel, et pääseda Meistriliigasse põhimeeskonna eest mängima. Ma ei saa hästi aru, kus üldse küsimus tekib, vaadates noorte hulka meeskonnas. Kõik noormängijad ei saagi staarid olla, kuid lihtsalt kohatäitena väljakule kedagi ei panda ning need, kes platsile saanud, on selle igati ära teeninud.

                  Ma tean, et minu suhtumine Kaljusse ei ole hea ning ma ei ole nõmmekate kohta hästi öelnud/mõelnud, kuid see, millega Kalju "fännid" kahel Kure mängul (TVMK ja Levadia vastu) hakkama on saanud, on lihtsalt tülgastav. Ma isegi imestan, et suutsin end nii kaua tagasi hoida, aga ma tõesti ei tahtnud neile sitasit öelda jms. Debiilsed kommentaarid 90 minutit ülimalt negatiivse varjundiga meie mängijate pihta (a la, man of the shit jms) ei ole normaalsed. Ma kordan veel ja ütlen ausalt välja, mulle ei meeldi Nõmme Kalju, aga ma ei ole sellepärast tulnud teie mängudele lamedusi pilduma ja üksi nende üle naerma nagu 2 roosat eile ning mängus TVMK vastu. Võtke kokku, see ei ole normaalne.

                  Lisaks veel viimasele lõigule: kui te Kalju fännid ka oma mängul samamoodi käitute, siis pole ime, et vastasvõistkonna fännid teile hambusse sõita tahavad. Kes ei tahaks?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
                    Oleksid võinud targemaks saada juba enne, kui hakkasid soppa pilduma Kure pihta. Ja kust sina tead, kas on tulemas miskit või mitte? Oled Kuret üldse mängimas näinud?

                    Ahjaa, äkki oled nii armas ja nimetad neid asjalikke Ajaxi noortesüsteemi poisse Ja kui paljud Ajaxi noored on kutsutud Eesti noortekoondis(te)sse?
                    Teeleke.
                    Kas nimed Andrejev, Zozulja, Moneš, Rõškevitš, Seero, Lamonov, Volodin ütlevad sulle midagi?

                    Ajax on korduvalt noorteliigad kinni pannud. Noortekoondisesse pole nad saanud seetõttu, et pea kõik poisid on vene taustaga ning aastad kolm ja rohkem tagasi sellise taustaga noorukeid koondisesse ei arvatud.

                    Kui nüüd siin Kuressaare arvestavad poisid listi lüüa siis on vast Aksalu on ainult nimetamist väärt. Teised on rohkem laua viina sõbrad kui jalgpallurid. Kui neis oleks piisavalt talenti siis mängiks ju nii mõnigi poiss kusagil ML tippsatsis. Ajaxi poisse jällegi seal mängimas on päris mitu.

                    Kure puhul jääb selgelt silma ka, et nn verinoore üldse ei usaldata. Enamus mängijad on ikka korralikult eakad mängijad. Aga mis mõte on selgelt hea seltskonna ja muidu toredate vanade mängimine ML-s?

                    Sinu nimetatud Kose poisid on lihtsalt ühed paljud omasuguste seas ehk siis keskmised EL pallurid.
                    Last edited by PraS; 12.08.07, 14:08.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Aga mis mõte on selgelt hea seltskonna ja muidu toredate vanade mängimine ML-s?
                      korduvalt räägitud seda juba. Kui meeskonda lunastas endale esiliigast otsepääsme meistriliigasse siis kas nad peaks minemata jätma vä?!?! Milles üldse küsimus nagu?
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Teemav'line postitus, aga ei leidnud paremat kohta.Saarlased kas Kuressaares m]ni pub, kohvik j.n.e. t'nast Chelsea ja Manu m'nge kah n'itab.

                        Kommentaar


                          Pras, no Andrejevit ei maksaks ikka Ajaxi kasvandike hulka lugeda. Ühe aasta ju mängis seal vaid. Narva poiss ikka.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                            korduvalt räägitud seda juba. Kui meeskonda lunastas endale esiliigast otsepääsme meistriliigasse siis kas nad peaks minemata jätma vä?!?! Milles üldse küsimus nagu?
                            Porbleem pole selles, et kas mängida või mitte. Küsimus on selles, et kas mängida 9 koht välja vanuritega või noorukitega. Vot.

                            Kommentaar


                              Miks te näiteks Pärnu kallal ei õienda, ainult Kuressaarel ei sobi MLi mängida?
                              Lisaks tänane tulemus II liigast:
                              12.08. kell 14.00 Pärnu Pataljoni JK - Sörve JK 1:2
                              väravad: 32. Ott Kangur - 53., 73. Margus Rajaver
                              hoiatused: 27. Voznjuk, 31. Šuštrov (mõl. Pataljon)

                              Kommentaar


                                thats what i'm talking about!!!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X