320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      See Miko kohtunike teema ja vingumine on juba nii tüüpiline, et sellele ei maksa isegi tähelepanu pöörata. Kui alguses võis veel uskuda, siis nüüd on täiesti selge, et jutt on lihtsalt pöörane ja padufännilik ehk midagi reaalset seal taga pole. Umbes nagu mõni ballacku lämisemine.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Ääääää. Nagu ma teises teemas mainisin, siis ma ei öelnud, et me kaotasime Israeli pärast mängu, mees võiks lihtsalt stabiilsemalt vilistada ja oma vigu mitte üritada mõttetute kaartidega lappida

        Kommentaar


          Tänane esimene värav
          Tänane teine värav

          Okei, praeguseks juba eilsed väravad.

          Kommentaar


            EJL tahab päästa Kuressaare staadioni jalgpallile

            Kolmapäeval koos olnud Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) juhatus otsustas pöörduda Kuressaare linnavalitsuse poole ametliku kirjaga, kus palutakse säilitada praegune staadion jalgpallile ning müüa selle all olev maa sihtotstarbeliselt eesmärgiga rajada sinna nüüdisaegne jalgpalliväljak ja treeningukeskus.

            Eesti Jalgpalliliidu president Aivar Pohlak: “Alaliidu juhatus ei saa olla sellega nõus, et meie koondise üks esindusstaadione tahetakse praeguselt kohalt mujale viia.”



            mis ajast on see staadion meie koondise üks esindusstaadione?

            Kommentaar


              Vähemalt on koondis pidanud seal mitmeid kohtumisi.

              Kommentaar


                Lisaks Kuressaare staadionile tuleks ära müüa ka Viljandi Tuleviku staadion. Mõlemad klausliga, et linn ehitab uue, kus on lisaks ka harjutusväljakud ja näiteks väike sisehall.

                Nii Kuressaare kui ka Viljandi staadionid on niivõrd magusates kohtades, et müügist saadud rahaga võiks midagi palju kasulikumat teha ja kumbki linn pole ka nii suur, et publik uut kohta üles ei leiaks.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Ma ei taha nüüd küll kuidagi näidata üles mingit vaenu FC Kuressaare vastu. Kuid noh, milleks üldse osaleda. Täna karikas kohtuti Narva Transiga. Otsustasin siis 17lt küsida kommentaari mängu kohta, et miks kaotati nii suurelt. Seepeale rääkis Miko et vaadaku ma kooseisu ja et lootust niivõinaa ei olnud. Kas sellise suhtumise pealt on üldse mõtet mängida, kui ennem mängu juba nö minnakse kaotama?

                  Sõimake, ootan. Aaja, seepeale kui küsisin, et miks üldse osalete ja et miks Levadiatele alistusvõite ei anta ja ainult Vapruse ja Ajaxiga ei mängita saadeti mind otsejoones vittu.

                  Kommentaar


                    Jep, Kalju rannavutimeistriks ja reidis feimi edetabelis toppi, persse see mäng!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Jep, Kalju rannavutimeistriks ja reidis feimi edetabelis toppi, persse see mäng!
                      Kas teema on praegu Kaljust? Me räägime Kuressaarest. Endal on teil vähemalt prioriteedid paigas.

                      Kommentaar


                        Ma võin sulle kirjutada põhjuseid, miks me noortele šanssi andsime, kuid sinu aju ei võta neid ilmselt nagunii kinni.

                        1) Meil on 36 liigamängu hooajal + karikamängud
                        2) Me oleme amatöörmeeskond
                        3) Amatöörmeeskondadel ei ole mängijaid jalaga segada
                        4) Amatöörmeeskondade mängijad ei pea 36 liigamängu + karikamängud 90 minutit platsil vastu
                        5) Noored vajavad kogemust, et mõne aja pärast juba ML kaela kanda
                        6) Me oleme realistid ja saame aru, et meie lootus ML suure neliku käest punkte saada on minimaalne
                        7) Sa ei saa nagunii aru

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Ma võin sulle kirjutada põhjuseid, miks me noortele šanssi andsime, kuid sinu aju ei võta neid ilmselt nagunii kinni.

                          1) Meil on 36 liigamängu hooajal + karikamängud
                          2) Me oleme amatöörmeeskond
                          3) Amatöörmeeskondadel ei ole mängijaid jalaga segada
                          4) Amatöörmeeskondade mängijad ei pea 36 liigamängu + karikamängud 90 minutit platsil vastu
                          5) Noored vajavad kogemust, et mõne aja pärast juba ML kaela kanda
                          6) Me oleme realistid ja saame aru, et meie lootus ML suure neliku käest punkte saada on minimaalne
                          7) Sa ei saa nagunii aru
                          1) Kalev, Vaprus, Tulevik ja teised mängivad ju vähem.
                          2) Jah, Kuressaare on Eestis ainuke amatöörtiim
                          3) Minumeelest on teil tiimis suht palju mängijaid, või ma eksin?
                          4) Kas minule ainult tundub, või ei pea ainult Kuressaare mängijad vastu, sesmõttes et ML tabelilõpus on kõik amatöörid.
                          5) Ainuke punkt, millega nõustun. Siiski tuleks kogemust anda perioodiliselt.
                          6) Realistid või mitte, mis mõttega läheb San Marino mängima mingi Prantsusmaa või teise suurriigi vastu? Nagu Kalev sellel hooajal näitas, amatöörmeeskonnad võivad samuti üllatada.
                          7) Jah, ma olen loll, tunnistan.

                          Kommentaar


                            Asi on selles, et meie panustame tänavusel hooajal üldjoontes mängudele, kust meil on reaalne punktilootus (MT, Kalev, Tulevik, Vaprus, Ajax). See on meie nägemus asjast ja kui noored suudavad esineliku satside vastu korraliku partii esitada, seda parem.

                            Mängisime Narvas esimese mängu sisuliselt parima hetkel võimaliku koosseisuga, saime 1:3 tala, sest Karu oli vahva. Kui sats on hea, on kohtunik ikka doonor, või noh, enamvähem nii.

                            Kommentaar


                              Ja veel. Me ei lähe ühtegi mängu kaotama. Kui koosseis on noor, siis noored annavad endast miljonüks protsenti, et Transi vanakestele tuul alla teha. See, et koosseis on veidi nõrgem kui parim rivistus ei tähenda seda, et me kaotama läheks, taignad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Asi on selles, et meie panustame tänavusel hooajal üldjoontes mängudele, kust meil on reaalne punktilootus (MT, Kalev, Tulevik, Vaprus, Ajax). See on meie nägemus asjast ja kui noored suudavad esineliku satside vastu korraliku partii esitada, seda parem.

                                Mängisime Narvas esimese mängu sisuliselt parima hetkel võimaliku koosseisuga, saime 1:3 tala, sest Karu oli vahva. Kui sats on hea, on kohtunik ikka doonor, või noh, enamvähem nii.


                                Väga meeldiv, nüüd sain vähemalt normaalse vastuse ning teema on ammendatud. Iseenesest ei ole mul Kuressaare, kui jalgpalliklubi vastu miskit. Edu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X