320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ega igav ei hakka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

    Originally posted by PHILIPZ


    Tõesti suure töö oled läbi teinud ja huvitavad faktid välja toonud, Darren. Aga siiski mina mõtlesin Eestit. Arvan et meil võrrelda ennast välismaaga on mõttetu.
    Väga huvitav...Kui ma õigesti mäletan, siis üks sinu peamisi argumente tõrvikute kasutamise poolt on olnud justnimelt \"aga igalpool ju kasutatakse, Itaalias ja Venemaal kogu aeg tossavad\" jne. Kuidas siis nüüd äkki välismaine kogemus ei loe? Lihtsalt sellepärast, et muidu ei teki fännide ühtsust? Kas fännide ühtsus on see, kui koos lihtsalt tõrvikuid põletatakse?
    Ja ühest edasisest postitusest
    Originally posted by PHILIPZ
    iga inmene tõrvikut muretsema ei hakka, need kes ostavad tõrviku on kindlasti aktiivsemat sorti fännid ja on valmis papi tõrviku peale kulutada.
    Mille alusel sa seda väidad? Ma ütleks, et need on lihtsalt püromaaniale kalduvad, mitte ilmtingimata aktiivsemad tegelased.

    Ja üldsegi, PHILIPZ, sinu vaidlemisstiil meenutab väikest last, kellele ei taheta osta uut mänguasja ja seetõttu lihtsalt jonnib.
    Mul on liiv ja sul on savi.

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

      Repliigina lisaks siia sellise asja, et omaette on huvitav see, kus need tõrvikud ja stuff lubatud on. Kui jätta välja Itaalia, siis ülejäänud on ju ikka tõsised jalgpalli tippkantsid nagu Türgi, Horvaatia, Venemaa ja Jugoslaavia. Kreeka ja Portual siia kah veel lisaks. Ikka tõelised jalgpalliriigid ning ajasliku fänluse eestvedajad, keda tasub täiega enda eeskujuks võtta.

      Pisar tuleb lausa silma, et meid ei saa BBB\'ga (kes ka siin foorumis on arukust üles näitasid ning seda seejärel ka staadionil tegid) samastada.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

        Öelge mulle palun, mis mõte neil püroviguritel on, mina näiteks ei saa aru.
        Esiteks, kõik liigamängud toimuvad valgel ajal st. et mingit effekti need asjad küll ei tekita.
        Teiseks, minu arust see pigem segab mängijaid kui ergutab/erutab neid, aga eesmärk peaks olema ikka omade aitamine mitte häirimine.
        Kolmandaks, pean ennast suht rahulikuks inimeseks, aga kiremöllus (mida jalgpallimängu ajal ikka esineb) on tehtud nii mõnigi lollus, mida olen hiljem kahetsenud. Seega võib ka kõige rahulikumal ja kõige kainemal fännil üle visata näiteks kohtuniku tegevus ja siis tahad ju ikka natuke kätega vehkida ning kui sul samal ajal äkki mingi tulekera käes on, siis võibki õnnetus juhtuda.
        Ja nagu Smutt juba mainis, on meil valik, kas areneda oma fännikultuuriga Itta või Läände. Eks igaüks teab paremini.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

          Samuti meenub, et omajagu probleeme on tekitanud ka trummid ning eriti trummipulgad, mille sissesmuugeldamiseks on kasutatud erinevaid huvitavaid võimalusi. Siinkohal vabandan, kui ma pole päris viimaste muudatusetga kursis (võimalik, et nüüd on trummid ja trummipulgad juba lubatud). Kuna endal trumme pole, siis pole selles osas probleeme tekkinud. Võimalusel (kui trummid ja trummipulgad nüüd lubatud on) soetaks trummi hea meelega, et laulud staadionil veelgi paremini kõlaks...
          minu teada on trummipulgad keelatud lillekülas ja sellepärast ma oma trummipulka ka peidan igakord kui staadionile lähen.igavene jama sellega kunagi ei tea kas leitakse üles või mitte.
          bulgaariaga mängul oli veel selline juhtum et teine trumm mis kaidol on ja mis minu trummist suurem taheti üldse väravataha jätta kuna trummid olevat keelatud.õnneks leidus ikka üks normaalne turvamees ka kes ütles et trumm on ikka lubatud.
          samas ei saa aru mis suurt vahet on trummipulgal ja ilma korgita täis plastpudelil kui üks on lubatud ja teine mitte?seniks aga kuniks trummipulki ei tohi trummiga kaasas olla on nad igalpool mujal:P kuigi ikka kaasas
          sigpic

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

            Originally posted by rauno


            Samuti meenub, et omajagu probleeme on tekitanud ka trummid ning eriti trummipulgad, mille sissesmuugeldamiseks on kasutatud erinevaid huvitavaid võimalusi. Siinkohal vabandan, kui ma pole päris viimaste muudatusetga kursis (võimalik, et nüüd on trummid ja trummipulgad juba lubatud). Kuna endal trumme pole, siis pole selles osas probleeme tekkinud. Võimalusel (kui trummid ja trummipulgad nüüd lubatud on) soetaks trummi hea meelega, et laulud staadionil veelgi paremini kõlaks...
            minu teada on trummipulgad keelatud lillekülas ja sellepärast ma oma trummipulka ka peidan igakord kui staadionile lähen.igavene jama sellega kunagi ei tea kas leitakse üles või mitte.
            bulgaariaga mängul oli veel selline juhtum et teine trumm mis kaidol on ja mis minu trummist suurem taheti üldse väravataha jätta kuna trummid olevat keelatud.õnneks leidus ikka üks normaalne turvamees ka kes ütles et trumm on ikka lubatud.
            samas ei saa aru mis suurt vahet on trummipulgal ja ilma korgita täis plastpudelil kui üks on lubatud ja teine mitte?seniks aga kuniks trummipulki ei tohi trummiga kaasas olla on nad igalpool mujal:P kuigi ikka kaasas
            Turvalisuse vaatepunktist on vahe siiski üsna selge - trummipulga võib vabalt lennutada näiteks väravahile pähe või torgata vastasfännil silma, tühja plastpudeliga seda teha ei anna.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

              Originally posted by PHILIPZ


              Arvan et paanikax Greenday ei ole põhjust. Kui nii väga väidad et kõik on erinevad ja igayx võib teha mingi lolluse siis mina vastan sulle et:

              1) iga inmene tõrvikut muretsema ei hakka, need kes ostavad tõrviku on kindlasti aktiivsemat sorti fännid ja on valmis papi tõrviku peale kulutada.

              2) kui tõrviku ostab mingi huligaan või mingi jobu siis jalkastaadionil mängu ajal ta seda kindlasti ei syyta sest et teeb parem ilutulestiku oma õues narkaritest sõpradega või siis kusagil tänaval nagu oli Tallinnas sele USA saatkonna juures.

              3) staadionil tõrviku syytab fänn kes pole kindlasti yxi vaid oma kaaslastega sõpradega või muude fännidega, kes kindlasti ei saa olla kõik narkouimas või täis nii et ei suuda mingit tõsist jama eemale hoida. Usu et fännidele probleeme kah vaja pole.

              4) neid fänne kes potentsiaalselt saax tõrviku syytamisega tänapäeval hakkama on SITAX vähe!!! Kui mitte lugeda flora fänne ja jalkahaiglat kes tõrvikuid ei armasta ja on nende vastu (mitte kõik muide, on ka arukamad liikmed) siis Eestis on vist ainult 3 fännklubi mis saax sellise tembuga hakkama. Need on Maardu, Narva ja Kohtla Järve. Võibla keegi on veel, aga ma ei tea lihtsalt. NB 101% võin ytelda et meist keegi ei ole mingi vägivalla fänn ja ei hakka tõrvikusõda pidama. Muide ega kõik neid tõrvikuid ei pooldagi meil. Kohtla Järve omadest kah ytlen et nad on suht rahulikud mitte mingid narkarid või joodikud. Maardu omadest midagi rääkima ei hakka, sest ei tunne neid hästi, aga ytlen et nendest tõrvikutest mida nad on juba syydanud kellegile mingit kahju olla ei saanud ja ei saa olla kah - no niivõrd pisikesed nad olid, ja lausa naeruväärt on mingi \"tiku\" pärast pisaraid voolata Panem staadionil tiku põlema - hakkad kah ajama siin sellist juttu? Ei usu...
              Mulle tundub, et sa nagu kordasid neid väiteid, mida ma juba ümber lükkasin. Ja muuseas, ära arva, et ma olen mingi \"viinerisööja\", kes ehmatab kaaneks, kui keegi staadionil tiku süütab. Olen ise üsna püromaaniliste kalduvustega, juba lapsepõlves sain kõvasti tikkudega mängimise eest sugeda. Seega mulle igasugused tõrvikud ja tossukad iseenesest meeldivad, sest need on põnevad, aga samas ma saan aru, miks neid on vaja ära keelata.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                Originally posted by Udupasun

                Väga huvitav...Kui ma õigesti mäletan, siis üks sinu peamisi argumente tõrvikute kasutamise poolt on olnud justnimelt \"aga igalpool ju kasutatakse, Itaalias ja Venemaal kogu aeg tossavad\" jne. Kuidas siis nüüd äkki välismaine kogemus ei loe? Lihtsalt sellepärast, et muidu ei teki fännide ühtsust? Kas fännide ühtsus on see, kui koos lihtsalt tõrvikuid põletatakse?
                Oled sa kunagi kuulnud sellest, et halvadest asjadest eeskuju ei pea võtma, vaid headest. Mina võin kah võrrelda et vot Venemaal täis huligaane mängul sitax - davai keelame siis alkoholi Eestis yldse ära. Saad aru eeskuju on vaja võtta heast, just tõrvikutest jne. (mis Venemaal lubatud) Veel tõrvik on sama meeskonna toetamise viis näitex nagu laulid jne - keelame laulud ära ja hakkame vaikides mängu vaatama, mul on selline tunne et sina sellest unistad just!

                Originally posted by UdupasunJa ühest edasisest postitusest
                Originally posted by PHILIPZ
                iga inmene tõrvikut muretsema ei hakka, need kes ostavad tõrviku on kindlasti aktiivsemat sorti fännid ja on valmis papi tõrviku peale kulutada.
                Mille alusel sa seda väidad? Ma ütleks, et need on lihtsalt püromaaniale kalduvad, mitte ilmtingimata aktiivsemad tegelased.
                Sellistele nagu sina ma juba kirjutasin et tavaline pyromaan mängul ei käi. Sa ise oled kasvõi korra meistriliigal viibinud? Tead palju rahvast käib? Teil A le Coq Arenal on mingi 100 inimest maximum meistriliiga ajal, nii et sinu jutt mingi imelik...
                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                  Originally posted by gaskoff

                  minu arust see pigem segab mängijaid kui ergutab/erutab neid, aga eesmärk peaks olema ikka omade aitamine mitte häirimine.

                  Ja nagu Smutt juba mainis, on meil valik, kas areneda oma fännikultuuriga Itta või Läände. Eks igaüks teab paremini.
                  Kuule need hyydlaused ja laulud sama jama, pakud staadionil istuda nagu teleka ees ja syya krõpse koos õllega? Kuule mis vahet kas itta või läände - tõrvikud on keelatud ainult meie \"arenenud\" riigis!!! Nii läänes kui ka idas on juba ammu tuldud järelduseni et tõrvik suht normaalne asi! Kyll meie riik kah mõne aasta pärast aru pähe võtab.
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                    Originally posted by PHILIPZ


                    Originally posted by gaskoff

                    minu arust see pigem segab mängijaid kui ergutab/erutab neid, aga eesmärk peaks olema ikka omade aitamine mitte häirimine.

                    Ja nagu Smutt juba mainis, on meil valik, kas areneda oma fännikultuuriga Itta või Läände. Eks igaüks teab paremini.
                    Kuule need hyydlaused ja laulud sama jama, pakud staadionil istuda nagu teleka ees ja syya krõpse koos õllega? Kuule mis vahet kas itta või läände - tõrvikud on keelatud ainult meie \"arenenud\" riigis!!! Nii läänes kui ka idas on juba ammu tuldud järelduseni et tõrvik suht normaalne asi! Kyll meie riik kah mõne aasta pärast aru pähe võtab.
                    Nimeta mulle ÜKS Inglismaa meistriliiga kohtumine, kus sellel aastal tõrvik süüdati. ÜKS mäng.

                    Aitähh.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                      .. kui siin juba selline tuline teema on siis täpsustagem ja nimetagem asju õigete nimedega- tõrvik on lahtise tulega põlev , üldiselt varre/posti otsas, , petrooleumi vms. põleva ainega immutet anumas immutatud taht mis siis jah elava leegiga põleb..kasutasime paar korda Wellist statkale minnes rongkäigus..kus mõned jobud arvasid et need on ära viskamiseks ja nii jäi 10st 4 kaduma... fire´r on ilmselt asi mille ümber siin kohal poleemika käib...peamiselt merelaevanduses ja sõjaväes kasutatav signaalpulk mis värvilist tossu välja ajab tähelepanu saamise eesmärgil (nii siin kui seal valdkonnas).. Ma lishtsalt niisama täpsustan, ilmselt teadsid seda kõik isegi, ent tobe on koguaeg lugeda tõrvikute statkal kasutamisest, sest see oleks tõeliselt ohtlik ja selle vastu seisaks isegi 110%....
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                        Originally posted by greendaytrummipulga võib vabalt lennutada näiteks väravahile pähe või torgata vastasfännil silma, tühja plastpudeliga seda teha ei anna.
                        wtf, miks ei anna pudeliga väravavahile vasta kuppu visata?? eriti hea nätaka saab, kui pudel on limonaadi täis.

                        a see ida-lääne jutt on kyll jama, itaalia või holland-belgia siis ka ost või? see, et just eriti slaavlastele tõrvikud meeldivad, on seostatav ka nende kulla-karra ja muude läikivate-säravate asjade vaimustusega. statkale tõrvikuga minemine või mitte minemine ei tee meist veel \"itta\" kuuluvat riiki, sinna kuulub meie lapsekingades eesti nii või naa, tahame seda tunnistada või mitte.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'


                          ittakuuluvuse koha pealt loodan, et geograafiast räägid ainult...
                          Jalgpallihaigla liige
                          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                            geograafilisest aspektist niikuinii, aga postsotsialistliku riigi mainet muu maailma silmis nii kiiresti ei kaota, püüame palju tahes. Pealegi, nõuka-aja vaim on eestlastes endiski ikka tugevalt veel sees, eesti yhiskonna arengut teatavasti aga mõjutab ka vene kontingent, kelle kohta kaks repliiki, mis viimasel ajal ajakirjandusest silma on jäänud (täpset tsitaati ei viici otsida)
                            1 ida-viru lapsed, kes käisid eesti koolis eesti keeles kümblemas (krt kes idioot mõtleb välja sõna keelekymblus??), andsid epl-le intervjuu. umbes 9 klassi neiu ytles, et alguses oli kyll kole hirm, aga mõne aja pärast selgus, et ka eestlased on inimesed. no comments.
                            2 hiljutisele eruohvitseride joomapeole tõnismäel tulid koos lastega ka mitmed õpetajad ja lasteaiakasvatajad. vaevalt, et taate kui vaatamisväärsusi kaema, või mine tea.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                              Originally posted by fittibaldi

                              a see ida-lääne jutt on kyll jama, itaalia või holland-belgia siis ka ost või? see, et just eriti slaavlastele tõrvikud meeldivad, on seostatav ka nende kulla-karra ja muude läikivate-säravate asjade vaimustusega. statkale tõrvikuga minemine või mitte minemine ei tee meist veel \"itta\" kuuluvat riiki, sinna kuulub meie lapsekingades eesti nii või naa, tahame seda tunnistada või mitte.
                              No lisame siis, et ida-l6una teljel armastatakse suitsut6rvikuid (fire k6labv lihtsalt totakalt, parem juba ise mingi s6na v2lja m6elda) kasutada. Ja Holland - koondisef2nnid v6ivad seal ju lahedad olla, aga liigam2ngudel k2ib seal igasuguseid pudrup2id ning nn. \"ultrad\" teevad pahandusi. Staadionil tule ja suitsu produtseerimine on neist yks syytumaid. Kui ei usu, tuhlake arhiivides ja peaksite yhtteist leidma.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                                Fire kõlab tõepoolest totakalt, seetõttu kasutasingi sõna tõrvik. Ja kas korrektne ingliskeelne termin pole hoopis \"flare\" mitte \"fire\", minu meelest küll on.
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X