320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ega igav ei hakka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

    Originally posted by jots

    Kui nüüd rääkida välisriikidest, eriti pean ma silmas Venemaad, siis flareide lubamine ei ole tingitud sellest, et kohalikule jalgpalliorganisatsioonile asi kangesti meeldiks. Lubati need ainult sellepärast, et nende lubamata jätmine tähendaks mängust-mängu kestvaid politseinike võitlusi fännidega.
    Õige jutt. Ja hästi tegid et lubasid, muidu olex seal veel hullem kui praegu on, nii et tõesti suur samm ette tehtud.

    Originally posted by jots
    Tuletame meelde veel PHILIPZI öeldud, flare kasutavad aktiivsed fännid. Tavaline fänn muutub aktiivseks fänniks pärast alkoholi kasutamist, lisaks flareiga vehkimisele tahavad aktiivsed fännid ka muid asju teha, nagu poest õlut osta, laternaposti otsa ronida, trammiga sõita, kaasinimesi tüüdata, ühesõnaga kõiki mõeldavaid ja mõeldamatuid asju ja kõiki neid asju on veel toredam teha siis kui sul käes midagi lõõmab ja tossab.
    Sellega mina kyll nõus ei ole. Aktiivne fänn pole purjus fänn NB - jäta see meelde. Purjus tegelikult kah võib olla erinevalt. Fänn on see kes oma meeskonda toetab mitte see kes joob! Juua võib peale mängu (ma olen sellest juba kirjutanud). Aga miks sina arvad et fänn kes on kaine ei saa kasutada flare\'t ? On see siis tõesti nii paha tegu et ainult purjus isikud sellega tegelevad? Mina kyll omal kogemusel võin ytelda et isik kes kasutab flare\'t mängul väärib palju rohkem nimetust \"fänn\" kui see kes olles purupurjus toob teistele fännidele kaela igasuguseid pahandusi jne.

    --------------------------------------------------------
    Nyyd sellest Inglise liigajalgpalist keegi kysis. Minuteada seal flare\'sid ei kasutata samuti nagu seal pole ka teisi taolisi toetusvahendeid. Publik on suht rahulik ja mängu ajal publiku tribyynil midagi huvitavat ei toimu. Noh seal on see normaalne sest et mäng on niivõrd põnev ja tulebki välja et fännid istuvad nagu teleka ees. Kyll aga peale mängu on seal igasugust jama juhtunud...

    Veel sellest et kui meil meistriliigal flare\'d lubataxe, et siis koondise ajal meid ootab staadioni põlengu oht :-) Nii, mina arvan et koondisel keegi flare\'dega käima ei hakka, isegi kui lubataxe meistriliigal. Kõik on lihtne -> paljud meistriliiga klubide toetajad pole just koondise fännid ja yldse koondist vaatamas ei käi (Pilet kallis jne jne). Samat ytlen ka koondise fännidest kes meistriliigal ei käi. Kui flare\'d koondise ajal on keelatud siis neid keegi ei syytagi! Kui on lubatud siis võibolla keegi syytabki.
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

      Originally posted by PHILIPZ

      Nyyd sellest Inglise liigajalgpalist keegi kysis. Minuteada seal flare\'sid ei kasutata samuti nagu seal pole ka teisi taolisi toetusvahendeid. Publik on suht rahulik ja mängu ajal publiku tribyynil midagi huvitavat ei toimu. Noh seal on see normaalne sest et mäng on niivõrd põnev ja tulebki välja et fännid istuvad nagu teleka ees. Kyll aga peale mängu on seal igasugust jama juhtunud...
      2rge uskuge hylge m8la!

      Midagi huvitavat ei toimu? Segi oled peast v6i?! Sinu jaoks on huvitav kui publik teineteisel ja ka politseinikel l6uad sisse taob v6i? M2ngudel on atmosf22r (laulmine jne) yks eesrindlikumaid Euroopas. Lisaks on tegemist liigaga, mille m2ngudele v6ib lapsed kaasa v6tta. Ja nyyd siis palun nimeta m6ni Premieri m2ngu j2rgne \"jama\".
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

        Originally posted by Jaan

        2rge uskuge hylge m8la!

        Midagi huvitavat ei toimu? Segi oled peast v6i?! Sinu jaoks on huvitav kui publik teineteisel ja ka politseinikel l6uad sisse taob v6i? M2ngudel on atmosf22r (laulmine jne) yks eesrindlikumaid Euroopas. Lisaks on tegemist liigaga, mille m2ngudele v6ib lapsed kaasa v6tta. Ja nyyd siis palun nimeta m6ni Premieri m2ngu j2rgne \"jama\".

        Kuule sa said minust nats valesti aru. Ma ei räägi et yxteise peksmine on hea jne. Aga seda ju seal ei olegi. Peale laulude polegi ju midagi, või on? Ega selles midagi halba pole, igav ei ole mängu ajal. Aga muidu on seal huligaanid täitsa olemas, ainult et nad tribyynil ei tegutse vaid väljaspool staadionit.
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

          Originally posted by PHILIPZ

          Kuule sa said minust nats valesti aru. Ma ei räägi et yxteise peksmine on hea jne. Aga seda ju seal ei olegi. Peale laulude polegi ju midagi, või on? Ega selles midagi halba pole, igav ei ole mängu ajal. Aga muidu on seal huligaanid täitsa olemas, ainult et nad tribyynil ei tegutse vaid väljaspool staadionit.
          umm...? et nagu tribyynidel l6ket ei tehta ja ei kakelda, seda kyll jah... pagan! see, kui tribyynid nagu yks mees laulavad, see on ju fänluse yks ylimaid vorme (ntx liverpooli mängujärgne \"you never walk alone\")... see kui paar hullu värvilist tossu genereerivad ja ylejäänud seda \"ilgelt shefiks\" peavad, jätab kylmaks. fännide kohustus on omadel olemine mugavaks ja vastastel ebamugavaks teha (mida heliga kahtlemata k6ige paremini teha saab, eksju). visuaalsed efektid pyrofanaatilistel kaalutlustel häirivad aga ka oma mängijaid, arvanma... sest mine tea mis p6rgumasin sealt tossu seest järgmisena välja lendab... vaat nii...
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

            Originally posted by aiFo


            Originally posted by PHILIPZ

            Kuule sa said minust nats valesti aru. Ma ei räägi et yxteise peksmine on hea jne. Aga seda ju seal ei olegi. Peale laulude polegi ju midagi, või on? Ega selles midagi halba pole, igav ei ole mängu ajal. Aga muidu on seal huligaanid täitsa olemas, ainult et nad tribyynil ei tegutse vaid väljaspool staadionit.
            umm...? et nagu tribyynidel l6ket ei tehta ja ei kakelda, seda kyll jah... pagan! see, kui tribyynid nagu yks mees laulavad, see on ju fänluse yks ylimaid vorme (ntx liverpooli mängujärgne \"you never walk alone\")...
            Mängueelne ikka

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

              Originally posted by aiFo

              see, kui tribyynid nagu yks mees laulavad, see on ju fänluse yks ylimaid vorme (ntx liverpooli mängujärgne \"you never walk alone\")
              Noh sellega olen nõus. Meie peame veel arenema sellise tasemeni. Aga siiski ei tohi pyrotehnikat kah unustada - minuarust kui kõik kombineerida olex ikka parem!
              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                Originally posted by PHILIPZ


                Originally posted by aiFo

                see, kui tribyynid nagu yks mees laulavad, see on ju fänluse yks ylimaid vorme (ntx liverpooli mängujärgne \"you never walk alone\")
                Noh sellega olen nõus. Meie peame veel arenema sellise tasemeni. Aga siiski ei tohi pyrotehnikat kah unustada - minuarust kui kõik kombineerida olex ikka parem!
                Aga prooviks nii kombineerida, et paned jalga teksad ja vasakusse esitaskusse paned umbes punase fleeri ja syttid.
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                  Originally posted by PHILIPZ
                  Noh sellega olen nõus. Meie peame veel arenema sellise tasemeni. Aga siiski ei tohi pyrotehnikat kah unustada - minuarust kui kõik kombineerida olex ikka parem!
                  Lihtsalt repliigina olgu öeldud, et eile Rootsi TV spordiuuudistes näidati Kreeka karikafinaali Saloniki PAOK - Saloniki Aris sündmusi. Viimases meeskonnas paar rootslast mängimas, seepärast.
                  Pürotehnika oli seal tõesti vägev - nii vägev koguni, et pärast mängu pistsid kaotanud Arise fännid oma tribüünipoole kõige otsesemas mõttes põlema. Põles päris mitmes punktis ja tuletõrjet polnud kusagil näha. Nii et ilmselt tavaline lugu sealmail.

                  Tõepoolest, arenguruumi on meil küll ja küll.
                  Minu arvamus - Ei mingeid tõrvikuid ega muud ohtlikku stuffi staadionile! Turvamehed võiksid oma otsingutes veel põhjalikumadki olla. Inimene peab ennast mängu vaadates turvaliselt tundma, mitte mingite idiootide lõbutsemise pärast kannatama.
                  Tänan.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                    Originally posted by Kaarel


                    Originally posted by aiFo


                    umm...? et nagu tribyynidel l6ket ei tehta ja ei kakelda, seda kyll jah... pagan! see, kui tribyynid nagu yks mees laulavad, see on ju fänluse yks ylimaid vorme (ntx liverpooli mängujärgne \"you never walk alone\")...
                    Mängueelne ikka
                    Korrektsuse huvides lisan oma kogemustele tuginedes, et Anfieldil kõlab YNWA nii enne kui ka pärast mängu. (isegi kaotuse korral)
                    BACK WHERE WE BELONG

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                      Originally posted by mcnamara

                      Lihtsalt repliigina olgu öeldud, et eile Rootsi TV spordiuuudistes näidati Kreeka karikafinaali Saloniki PAOK - Saloniki Aris sündmusi. Viimases meeskonnas paar rootslast mängimas, seepärast.
                      Pürotehnika oli seal tõesti vägev - nii vägev koguni, et pärast mängu pistsid kaotanud Arise fännid oma tribüünipoole kõige otsesemas mõttes põlema. Põles päris mitmes punktis ja tuletõrjet polnud kusagil näha. Nii et ilmselt tavaline lugu sealmail.

                      Tõepoolest, arenguruumi on meil küll ja küll.
                      Minu arvamus - Ei mingeid tõrvikuid ega muud ohtlikku stuffi staadionile! Turvamehed võiksid oma otsingutes veel põhjalikumadki olla. Inimene peab ennast mängu vaadates turvaliselt tundma, mitte mingite idiootide lõbutsemise pärast kannatama.
                      Tänan.
                      Sa oled vist neist kes näevad ainult arengu pimedat poolt. Kõige lihtsam variant - keelame kõik ära ja paneme veel mängu ajax fännidel suu teibiga kinni ja käed kah rauda. Usun et siis on sul kyllaltki turvaline :-)

                      Selle asemel et midagi panniliselt karta on vaja mõelda selle yle kuidas teha nii et olex ilus ja samas ka turvaline, pealegi kui nii on tõesti võimalik teha!

                      Kreeka syndmusi EESTIS kunagi ei toimu, seda ma ytlen sulle kindlalt (isegi 101% et ei toimu), seepärast et siin on täitsa teine rahvas, teine rahva mentaliteet jne. Samuti siin käib mängul NII VÄHE inimesi et keegi ei hakka korraldama tulekahju ja pyro-showd.

                      Kui tõrvik tuuaxe siis 1-2, noh võibolla 3 maximum! Mingit hullu rahvamassi kes tõrvikutega hakkab Lillekyla staadionit syytama sa ära oota isegi 100 aastat möödudes.

                      Nii et siit lihtne järeldus - rahune maha, see mõjub tervisele hästi
                      ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                        See, et staadionil tuhandeid inimesi pole, ei v2henda syytamisohtu. Selleks piisab juba yhest tuleohtlikust esemest, ei pea sajakesi tikutoosi kallal kohmitsema.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                          Originally posted by Jaan


                          See, et staadionil tuhandeid inimesi pole, ei v2henda syytamisohtu. Selleks piisab juba yhest tuleohtlikust esemest, ei pea sajakesi tikutoosi kallal kohmitsema.
                          Mix siis vel pole staadion maha põlend? Suitsu ju tõmmataxe!
                          ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                            Originally posted by PHILIPZ


                            Originally posted by Jaan


                            See, et staadionil tuhandeid inimesi pole, ei v2henda syytamisohtu. Selleks piisab juba yhest tuleohtlikust esemest, ei pea sajakesi tikutoosi kallal kohmitsema.
                            Mix siis vel pole staadion maha põlend? Suitsu ju tõmmataxe!
                            Jajah. Kuidas saab sellise teema kohta 3 lehekülge demagoogiat kritseldada

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                              Originally posted by PHILIPZ


                              Originally posted by Jaan


                              See, et staadionil tuhandeid inimesi pole, ei v2henda syytamisohtu. Selleks piisab juba yhest tuleohtlikust esemest, ei pea sajakesi tikutoosi kallal kohmitsema.
                              Mix siis vel pole staadion maha põlend? Suitsu ju tõmmataxe!
                              Kysin otse, kas sa oled loll v6i m2ngid Forrestit? Tuum oli milleski muus ja kahju kui sa aru ei saanud. Suitsetamine, muuseas, ei tohiks kah staadionil lubatud olla.

                              Aga sa, kes kurdad, et tribyynidel igav on, loe viimasest FourFourTwo\'st artiklit Itaalia jalgpallist. Nalja ja aktsiooni kui palju!!
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                                Ma ütleks nii ,et staadionil kus süttivad mõned signaaltõrvikud tunnen ma ennast palju turvalisemalt ,kui mõnes Tallinna ööklubis või õhtuses vanalinnas,Lasnamäest rääkimata.
                                Ja ei maksa üle dramatiseerida ja oletada ,et mis kõik võib juhtuda .
                                Kui vana aasta õhtul lastakse õhku lugematu hulk kõiksugu pürotehnikat siis ei karda keegi ,et inimesed võivad viga saada. Ning inimesed saavadki viga aga see on justkui normaalne nähtus. Kusjuures enamus sellest kraamist on raketid ,mis on tõesti ohtlikud ning satub veel ka alaealiste kätte.
                                Mulle igatahes väike püroelement staadionil meeldib ja ma pooldan selle mõõdukat ja kontrollitud kasutamist.
                                Ja nagu ikka ,fännipereski on palju eriarvamusi. Mõni tahab laulda ,mõni suitsu teha ,mõni juua,mõni tahab lihtsalt rahulikult vaadata. Miks kogu aeg üritatakse oma arvamust teistele peale suruda?
                                Kui osadele fännidele meeldib püro ja osadele ei meeldi siis on see nende probleem .
                                Mulle näiteks ei meeldi tribüünidel suitsetamine ,sest keegi ei korista kunagi enda järel ühtegi suitsukoni. Aga ,kui selleks on luba antud siis on nii ja kõik ning pole minu asi kommenteerida.
                                Ma ei pea idioodiks ka neid ,kes terve mängu karjuvad ühte ja seda sama ,Võitle Eesti Võitle. Järelikult see meeldib neile ja asi ants.
                                Püro meeldib paljudele ,see on selge . Järelikult võib ka seaduslikku tegutsemisluba taotleda.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X