320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ega igav ei hakka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

    Originally posted by ROOTSI KUNN
    Miks kogu aeg üritatakse oma arvamust teistele peale suruda?
    Kui osadele fännidele meeldib püro ja osadele ei meeldi siis on see nende probleem .
    Mulle näiteks ei meeldi tribüünidel suitsetamine ,sest keegi ei korista kunagi enda järel ühtegi suitsukoni. Aga ,kui selleks on luba antud siis on nii ja kõik ning pole minu asi kommenteerida.
    Kui seda avaldust nüüd loogiliselt edasi arendada, siis püro kasutamiseks luba pole antud ja see pole sinu asi kommenteerida? Ometi sa teed seda...
    Sama kehtib oma arvamuse peale surumise kohta.
    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN
      Ma ütleks nii ,et staadionil kus süttivad mõned signaaltõrvikud tunnen ma ennast palju turvalisemalt ,kui mõnes Tallinna ööklubis või õhtuses vanalinnas,Lasnamäest rääkimata.

      Püro meeldib paljudele ,see on selge . Järelikult võib ka seaduslikku tegutsemisluba taotleda.
      See vist ikka päris nii lihtne ei ole, et mulle meeldib ja mina tahan kasutada ja sellepärast tuleb lubada. Ilmselt tuleb sellisel juhtumil küsida:
      1. Kui suur on oht, et juhtub midagi staadionil asuvate inimestega või staadioni endaga?
      2. Kas staadioni omanik on nõus, et pürotehnilisi vahendeid seal kasutatakse? S.t kas ta on endale valmis võtma riski, et tema omand viga saab?

      Me võime Eesti puhul rääkida mõnedest signaalrakettidest, kuid mina ei ole kindel, kas asi sellega ilmtingimata piirdub. Ma ei usaldaks nii väga Eesti jalgpallipubliku kõrget kultuuri ja vaoshoitust. Alkohol ja jalgpall on, ütleme ausalt, enamuses staadionil mänge vaatavate noorte meeste jaoks lahutamatult seotud olevad asjad.
      Minu meelest - parem karta kui kahetseda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

        Siinkohal toetan pigem Rootsi Kunni.
        Mind segab samuti suitsetamine rohkem kui flared. Lugupeetud flarevastased - tooge mõni näide sellest kuidas flare otstarbeline kasutamine on põhjustanud mõne õnnetusjuhtumi. Ajate siin muidu suhtkoht ebaadekvaatset mula teemal kas meeldib või ei meeldi. Suitsetamise otstarbelisest kasutamisest tekkivast kahjust nii endale kui lähedastele võite kerge vaevaga leida piisavalt artikleid.
        memer of Gaskoff fan club

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

          Originally posted by indrek
          Siinkohal toetan pigem Rootsi Kunni.
          Mind segab samuti suitsetamine rohkem kui flared. Lugupeetud flarevastased - tooge mõni näide sellest kuidas flare otstarbeline kasutamine on põhjustanud mõne õnnetusjuhtumi. Ajate siin muidu suhtkoht ebaadekvaatset mula teemal kas meeldib või ei meeldi. Suitsetamise otstarbelisest kasutamisest tekkivast kahjust nii endale kui lähedastele võite kerge vaevaga leida piisavalt artikleid.
          Ebaadekvaatset mula ei aja. Kas see flare, kui teda purjus peaga valesti kasutada, paneb staadionipingi või kõrval asuva isiku riided põlema või ei pane? Puuduvad isiklikud kogemused, sellepärast ei tea.
          Küsimus on rohkem põhimõttes - kas on vaja ohuallikaid tekitada või mitte. Lasnamäe ööklubisse ei tuleks mulle pähe minna, aga staadionil jalgpalli vaadates tahan ennast turvaliselt tunda. Minu viga? Võib-olla.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

            Suuremat osa asju ebaotstarbekalt kasutades võib pahandusi tekitada: tikud, rusikad jm selline. Kui on keegi signaarakettide vastu, siis tuleks tuua konkreetsed näited nende ohtlikkusest, mitte ajada mula teemal et need ei meeldi.
            Mulle näiteks ei pruugi meeldida paksud ja koledad naised, kuid see ei ole argument nende keelamiseks staadionitele. Võin ju leida oma arvamuse õigustuseks ka, et Eesti kuulub nö ilusate naiste kultuuriruumi ja millise häbi ots see oleks kui selgub, et kõik naised ei olegi meil modellivälimusega ja turistide arv langeks ning Eesti saaks suure majandusliku kahju.
            Mul isiklikult on nendest signaalrakettidest ükskõik, aga nende keelamise pooldajate suust pole mitte ühtegi mõistlikku argumenti kuulnud. Sellepärast peangi seda mula ebaadekvaatseks.
            memer of Gaskoff fan club

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

              Suuremat osa asju ebaotstarbekalt kasutades võib pahandusi tekitada: tikud, rusikad jm selline. Kui on keegi signaarakettide vastu, siis tuleks tuua konkreetsed näited nende ohtlikkusest, mitte ajada mula teemal et need ei meeldi.
              Mulle näiteks ei pruugi meeldida paksud ja koledad naised, kuid see ei ole argument nende keelamiseks staadionitele. Võin ju leida oma arvamuse õigustuseks ka, et Eesti kuulub nö ilusate naiste kultuuriruumi ja millise häbi ots see oleks kui selgub, et kõik naised ei olegi meil modellivälimusega ja turistide arv langeks ning Eesti saaks suure majandusliku kahju.
              Mul isiklikult on nendest signaalrakettidest ükskõik, aga nende keelamise pooldajate suust pole mitte ühtegi mõistlikku argumenti kuulnud. Sellepärast peangi seda mula ebaadekvaatseks.
              memer of Gaskoff fan club

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                Olen ma ühegi sõnaga rääkinud sellest, kas mulle meeldib või ei meeldi? See ei ole üldse oluline.
                Minu jaoks on oluline, kas staadioni omanik, jalgpallivõistluse korraldaja, korrakaitse ja kõik staadionil viibijad on pürotehniliste vahendite kasutamisega nõus? Nõus riskima oma elu ja varaga? Kui jah, siis palun väga. Ilmselt meil see nii ei ole siin Eestis.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                  Tõepoolest, arenguruumi on meil küll ja küll.
                  Minu arvamus - Ei mingeid tõrvikuid ega muud ohtlikku stuffi staadionile! Turvamehed võiksid oma otsingutes veel põhjalikumadki olla. Inimene peab ennast mängu vaadates turvaliselt tundma, mitte mingite idiootide lõbutsemise pärast kannatama.
                  Tänan.


                  Tuleb tuttav ette?
                  Aga kas on enne viidatud, et need flared ON ohtlikud? Ei ole. Ainult arvate, et on - ei mingeid fakte. Lihtsalt on tembeldatud ilma igasuguste faktideta mõned asjad ohtlikuks ja oma edasistes väidetes on lähtudud valedest eeldustest.
                  Kui on fakte, et flarede otstarbekal kasutamisel on süttinud staadionid ja inimeste riided või on need vigastanud muul moel inimesi, siis olen teiega päri, et need asjandused tuleks keelata.
                  Kui mitte, on siis on jutt lihtsalt hülgemöla.
                  memer of Gaskoff fan club

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                    Küsimuse tuum ei peitu praegu selles, et kas signaaltõrviku otstarbekas kasutamine on ohtlik või mitte, vaid selles, et kas tänapäeva keskmine Eesti jalgpallifänn on võimeline signaaltõrvikuga otstarbekalt ümber käima.
                    Päris paljud meist on näinud seda, kuidas Eestis on rongkäikude ning mängueelsete kogunemiste ajal signaaltõrvikutega ümber käidud.

                    Pealegi, kõik fännid ei pruugi ju olla nii vastutustundelised nagu lgp. Rootsi Kunn, vaid kindlasti leidub persoone, kes signaaltõrvikuga heameelega ebaotstarbekalt ümber käiksid.

                    On olemas sadu erinevaid viise, kuidas \"oma\" võistkonnale kaasa elada, see, kui mingi tegevus X on kuskil Itaalias või mujal lubatud ei pea tähendama seda, et me peaksime neid tegusi kohe järgi ahvima hakkama.

                    Minul isiklikult on tegelikult suhteliselt ükskõik see, kas signaaltõrvikuid liigamängude ajal kasutatakse või mitte, Eesti meistrivõistluste mängud kahe mullavalli vahel ning poolelioleval ja laguneval ehitusel on hoopis tõsisem probleem. See, kas mõned inimesed seal pürotehnikaga vehivad vaevalt masendavat üldpilti muudab.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                      Originally posted by indrek
                      Kui mitte, on siis on jutt lihtsalt hülgemöla.
                      Oma arvamust on keelatud avaldada?

                      Hülgemöla muidugi. Kui ma ostan jalgpallimängule pileti, on üks minu ootusi, et ma saan staadioni territooriumil turvaliselt viibida. Mind tegelikult üldse ei huvita, kas mind ohustab miski flare või mõni muu potensiaalselt ohtlik ese või isik.
                      Ootaksin meie nn. jalgpallifännidelt ka natukene respekti teiste inimeste suhtes, mitte pidevat sõimu.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                        Originally posted by indrek

                        Mind segab samuti suitsetamine rohkem kui flared. Lugupeetud flarevastased - tooge mõni näide sellest kuidas flare otstarbeline kasutamine on põhjustanud mõne õnnetusjuhtumi. Suitsetamise otstarbelisest kasutamisest tekkivast kahjust nii endale kui lähedastele võite kerge vaevaga leida piisavalt artikleid.
                        Nii nagu mulle ei meeldi kui keegi mulle tribüünil sigaretisuitsu näkku puhub või tuhka pähe raputab, ei meeldi mulle ka selle flare\'i suitsu sees olla. Kui ta just maasikalõhnaline pole...
                        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                          Küsimuse tuum ei peitu praegu selles, et kas signaaltõrviku otstarbekas kasutamine on ohtlik või mitte, vaid selles, et kas tänapäeva keskmine Eesti jalgpallifänn on võimeline signaaltõrvikuga otstarbekalt ümber käima.
                          Päris paljud meist on näinud seda, kuidas Eestis on rongkäikude ning mängueelsete kogunemiste ajal signaaltõrvikutega ümber käidud.

                          Pealegi, kõik fännid ei pruugi ju olla nii vastutustundelised nagu lgp. Rootsi Kunn, vaid kindlasti leidub persoone, kes signaaltõrvikuga heameelega ebaotstarbekalt ümber käiksid.

                          On olemas sadu erinevaid viise, kuidas \"oma\" võistkonnale kaasa elada, see, kui mingi tegevus X on kuskil Itaalias või mujal lubatud ei pea tähendama seda, et me peaksime neid tegusi kohe järgi ahvima hakkama.

                          Minul isiklikult on tegelikult suhteliselt ükskõik see, kas signaaltõrvikuid liigamängude ajal kasutatakse või mitte, Eesti meistrivõistluste mängud kahe mullavalli vahel ning poolelioleval ja laguneval ehitusel on hoopis tõsisem probleem. See, kas mõned inimesed seal pürotehnikaga vehivad vaevalt masendavat üldpilti muudab.




                          Ma ei ole kindel, et \"keskmine Eesti jalgpaliifänn\" on selline imbetsill, kes ei ole võimeline signaaltõrvikuga ümber käima. Kahju kui nii arvad.

                          Samuti on võimalik ka paljude muude asjadega ebaotstarbekalt ringi käia (trummid, toolid, tikud, rusikad, metallpannaldega püksirihmad, kuum tee või kohvi), nii et ma ei näe ka siin mingit argumenti just tõrvikte keelustamiseks.
                          Ma ei oska ise eelistada teiselt korruselt pähe sadavat trummi kaela kukkuvale tõrvikule (või vastupidi).

                          Me peame hoopis ahvima seda, et kuskil on signaaltõrvikud keelatud?

                          Viimase lõiguga nõus.

                          Mis puutub silvermani kommentaare minu jutule, siis oma jutuga tahtsingi peamiselt näidata seda, et signaaltõrvik oma olemuselt pole oluliselt rohkem ebameeldivust tekitav asi kui mitmed keelamata asjad.
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                            Flare\'ide ohutus on ainult üks osa probleemist mängukorraldajale. Teine osa on see, kuidas see võib mängijaid ja pealtvaatajaid segada. Kuressaares näiteks süüdati punane flare ja tuul kandis kogu tossu staadionile nii, et mängijatel ja pealtvaatajatel oli nähtavus häiritud.
                            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'

                              Originally posted by greenday


                              Flare\'ide ohutus on ainult üks osa probleemist mängukorraldajale. Teine osa on see, kuidas see võib mängijaid ja pealtvaatajaid segada. Kuressaares näiteks süüdati punane flare ja tuul kandis kogu tossu staadionile nii, et mängijatel ja pealtvaatajatel oli nähtavus häiritud.
                              Ilmselt pead silmas mängu aseritega. Siis oli tegemist suitsupommi, mitte flare\'ga.

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Ega igav ei hakka?\'




                                Kommentaar

                                Working...
                                X