320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall televisiooni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas benny Vaata postitust
    nu unn jah veic igaw sest ma ei saa eriti aru miss seal r22gitaxe sestt oskan aint eesti keelt aga v2rava momentte saab ikka vaadata jne
    ei-ei. see keel,milles sina siin suhtled, ei ole mitte eesti keel.

    P.S. Ja oleks vist tagumine aeg foorumi kasutajaks registreerimisel hakata rakendama mingit kergemat sorti IQ testi. Noh,et kes nii 15 punni kokku saab,pääseb kasutajaks.Või nii. Hoiaks igasugu benny`d eemale. Vastasel juhul ma vist varsti ei julge siia sisse enam vaadata.

    Kommentaar


      maa ei pidant mitte mingit testti tegema lihcalt pidin kirjuttama kus elan jne mis nimi mull on
      camon you bluus! chelsea!

      Kommentaar


        ma arvan et benny ongi koomik...benny hilli teine tulemine
        b-day

        Kommentaar


          Ok, Lapsed, rahu. Lähme nüüd teema juurde tagasi.

          See, et eesti liigat hakkab näitama, on Super. ETV On ülekandeid näidanud Korvpallist ja millest iganes, aga jalgpalli pole ollagi. Nüüd peab lootma, et Kalju ikka Meistriliigasse pääseb, siis saab nende mängu hakata nägema

          Kommentaar


            Kui nad hakkavad näitama kaob publik veel rohkem ära ju, mõeldakse, et mis ma ikka sinna staadionile ronin ma vaatan telekast.

            Kommentaar


              Algselt postitas raitpoiss Vaata postitust
              Kui nad hakkavad näitama kaob publik veel rohkem ära ju, mõeldakse, et mis ma ikka sinna staadionile ronin ma vaatan telekast.
              Seda räägiti juba enne ka, aga fännid käivad ikkagi staadionil edasi kaasa elamas ja äkki tekib neid juurde kui inimestele hakkab mõni klubi telekast vaadates rohkem meeldima. Pealegi Tartu inimene nagunii ei viitsi nt. Levadia mängu kadriorgu vaatama sõita.
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Eelmisele sedaviisi, et seda asja on juba räägitud,sirvi foorumit ja leiad ka vastuse, ei viitsi hakata järjekordeselt seletama.
                Loodame ka et, ülekanded mängudest ikka oleksid suht hea kvaliteediga, mitte nagu paar aastat tagasi oli suvaline filminud amatöörkaameraga, ning pealekauba kommenteeris, ei-ei seda ei saa öelda kommenteerimiseks, rääkis eetris, kuigi ise ei teadnud sittagi vutist. Oli "paberlugemine".
                Teine asi on, et kas Kalev meedia grupp hakkab tegema mänge otseülekannetes, või lihtsalt teeb ülekanded paar tundi pärast mängu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  Eelmisele sedaviisi, et seda asja on juba räägitud,sirvi foorumit ja leiad ka vastuse, ei viitsi hakata järjekordeselt seletama.
                  Loodame ka et, ülekanded mängudest ikka oleksid suht hea kvaliteediga, mitte nagu paar aastat tagasi oli suvaline filminud amatöörkaameraga, ning pealekauba kommenteeris, ei-ei seda ei saa öelda kommenteerimiseks, rääkis eetris, kuigi ise ei teadnud sittagi vutist. Oli "paberlugemine".
                  Teine asi on, et kas Kalev meedia grupp hakkab tegema mänge otseülekannetes, või lihtsalt teeb ülekanded paar tundi pärast mängu.
                  Ega videoülekandelgi midagi viga oleks. Tõelistele fännidele, kes ka vaatamas käivad, meeldiks vast rohkemgi. Aga loodetavasti tuleb ikka otse enamuses

                  Kommentaar


                    Kahju, aga oodata on et nad hakkavad näitama metallitööstuse ja kinnisvaraüüringu , ehk levadia ja flora mänge. Ma tõesti loodan et see nii ei oleks.Väga huvitav on näha näiteks kalju,kalevi+sillamäe kalevi,tuleviku ja vapruse mänge.
                    Kuigi samas kahtlen kas kõikidele staadionitele on võimalus kaamerat asetada +kas nad näevad mõtet.
                    Mis te arvate?

                    Kommentaar


                      Ma arvan, te näidatakse ka Tartu ja Narva vahelisi heitlusi, sest need saavad põnevad olema ja ma loodan, et Tartlased seavad siiski sihiks esinelikusse pääseda.
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        Kahju, aga oodata on et nad hakkavad näitama metallitööstuse ja kinnisvaraüüringu , ehk levadia ja flora mänge. Ma tõesti loodan et see nii ei oleks.Väga huvitav on näha näiteks kalju,kalevi+sillamäe kalevi,tuleviku ja vapruse mänge.
                        Kuigi samas kahtlen kas kõikidele staadionitele on võimalus kaamerat asetada +kas nad näevad mõtet.
                        Mis te arvate?
                        Eks ta nats imelik ole, kui Flora - Levadia mängu ajal näidatakse Sillamäe - Kalju mängu, pealegi Kalju ju ei pääsegi. Okei, tegin nalja. Arst olla kuuldavasti hoopis Kalju II regatud, seega ül. mängudes ei osale.

                        Kommentaar


                          narva mänke võigs näitata narva ja levadja ja floora

                          Kommentaar


                            Andris su teksti ümber foorumi on väga valus lugeda.
                            Aga eks esineliku mänge näidatakse jah kindlasti kõige enam.

                            Kommentaar


                              Tänases Äripäevas on kirjas nii:
                              ...Oliver Kruuda pakatab ideedest, millest senised meediafirmad millegipärast mööda on vaadanud. Üllatavaim on mõte teha iga kaheksa minuti järel jalgpallimatši ülekandesse kaheminutiline paus "muu" vaatamiseks.


                              Mida v**** nagu?
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                                Tänases Äripäevas on kirjas nii:
                                ...Oliver Kruuda pakatab ideedest, millest senised meediafirmad millegipärast mööda on vaadanud. Üllatavaim on mõte teha iga kaheksa minuti järel jalgpallimatši ülekandesse kaheminutiline paus "muu" vaatamiseks.


                                Mida v**** nagu?
                                Täpselt sedasi onu Oliver ütles jah. Kuidas see välja nägema hakkab, ei tea.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X