320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistrilii

    Eilne tammeka Flora mäng siis pealinlastele 3-1

    Meeritsa pagendamine äärekaitsesse tekitas ikka paanikat Tammeka keskväljal. Tõsine võitleja oli puudu. Kuigi ta sööstis oma positsioonilt kõikjale appi, oli tunda, et keegi pn puudu. Gomes oli täiesti tühi koht. Palliga ja pallita. Ma ei näinud peale ühe pealelöögi ühtegi liigutust, mis oleks kuidagi õigustanud tema kohalolekut platsil.
    Flora üllatas eriti jõulise mänguga ja kohtunik Saar vilistas sarnaseid olukordi ka nii nagu tuju oli vist. Ka äärekohtunike tase oli pisut kahtlane. Vahepeal tõsteti lipp rohkem nagu moe pärast. Pisut ebastabiilne kohtuniketöö.

    Tammeka probleem on ikkagi see, et kastini jõutakse, aga sealt edasi jäädakse jänni. Ei osata olukordi lõpuni mängida. Eile muidugi oli olukord palju parem, kui mõni aeg tagasi TVMK või Levadia vastu mängides.

    Viikmäe teise värava paneksin kaitseliini ja/või vv. arvele. Nii lihtsaid väravaid ei tohiks küll kinkida vastastele. Sööt keskele ja siseküljega ära koksata ilma, et keegi segaks. Mkm...

    edit: Üks hullunud/ülijoobes Tammeka fänn üritas platsile joosta. Kuna sel hetkel oli \"kõva vastutuul\", siis ta ei jõudnud eesmärgini ja Hvalgi turvad viisid ta ruttu tribüüni taha utsa utsa tegema. Fännid olid tänu kohtuniketööle päris pöördes vahepeal. Kui saab öelda eesti fäänide kohta pöördes olema :P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Brassi intekas! Hea töö Joosep Toots!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        mehe nimi ju valesti kirjutatud

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Tammeka kaotas Viljandis siis Tulevikule kuigi juhtisid kuni 65 min 1-0 sealt Tammeka jõud rauges ah ja Brass on ikka väga mõtetu ei saa aru mille pärast tema peale raha raisata
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Kaotasime jah krt a kyll me kodus võidame! Valga pistame sel pyhapäeval kotti ja oleme jälle 7.kohal:P
            Esimene poolaeg oli ju ilus kyll a teisel tekkisid kaitsjate vahel arusaamtused ja kõik peapallid noppis Jarmo ära.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Algselt postitas Tammeka


              Kaotasime jah krt a kyll me kodus võidame! Valga pistame sel pyhapäeval kotti ja oleme jälle 7.kohal:P
              Esimene poolaeg oli ju ilus kyll a teisel tekkisid kaitsjate vahel arusaamtused ja kõik peapallid noppis Jarmo ära.
              Haa haa haa, Valga võite kotti panna, aga kuna meie võidame Merkuuri siis meist te mööda ei saa

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Algselt postitas 17


                Algselt postitas Tammeka


                Kaotasime jah krt a kyll me kodus võidame! Valga pistame sel pyhapäeval kotti ja oleme jälle 7.kohal:P
                Esimene poolaeg oli ju ilus kyll a teisel tekkisid kaitsjate vahel arusaamtused ja kõik peapallid noppis Jarmo ära.
                Haa haa haa, Valga võite kotti panna, aga kuna meie võidame Merkuuri siis meist te mööda ei saa

                no vaatame kas v6idate merkuuri v6i mitteelame n2eme!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                  Algselt postitas Tammeka


                  Kaotasime jah krt a kyll me kodus võidame! Valga pistame sel pyhapäeval kotti ja oleme jälle 7.kohal:P
                  Esimene poolaeg oli ju ilus kyll a teisel tekkisid kaitsjate vahel arusaamtused ja kõik peapallid noppis Jarmo ära.


                  Sel juhul pidanuks treener midagi ju mängus muutma
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Tartust ja Eesti Jalgpalli Liidust
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      oot mida sa martin tahad sellega õelda? et kõik klubid peaksid ja võiksid oma lubadusi sööma hakata?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Algselt postitas nii
                        oot mida sa martin tahad sellega õelda? et kõik klubid peaksid ja võiksid oma lubadusi sööma hakata?
                        Mis ma tahan öelda, on seal selgelt öeldud. Ja ei.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          Mul on väga kahju, et sa kui mitmes kord juba oma artiklitega üritad midagi lahmida, samas süüvimata asja olemusse, tekkepõhjustesse, tausta jm.
                          Üritada kuidagigi õigustada usalduse kuritarvitamist, on minu arvates samaväärne selle kaotamisega.
                          Samas palun ära enam võta sõna teemal eesti jalgpalli arendamine. Tegelikult oled sa ju tühikargaja ja võiksid juba kapist välja tulla. Sinu jaoks arendamine tähendab ainult ühte klubi, kui sedagi ... usun, et said aru mida ma sellega öelda soovisin.
                          Mis puutub aga staadioni ehitamisse, siis kes veel kui mitte kohalik klubi ei peaks kohalikku võimu selles osas survestama. Näiteid ju peaks jaguma. Mis puutub EJL-i poolsesse abisse, siis väidan, et asjaga on tegeletud ja kui otsida, siis leiab sellele ka rohkem kui ühe kinnituse.
                          299195

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Isiklikud solvangud aitavad pointi paremini selgeks teha.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Algselt postitas INCE
                              Mul on väga kahju, et sa kui mitmes kord juba oma artiklitega üritad midagi lahmida, samas süüvimata asja olemusse, tekkepõhjustesse, tausta jm.
                              Ma olen ka kurb. Aga sina, kui kohtunike määramise ja distsiplinaarkomisjoni (KMDK) liige ehk otseselt selle otsuse vastuvõtja, oled kindlasti tuttav nii olemuse, tekke, tausta kui ka muuga. Ehk oleks mõistlik neid kõiki elemente tutvustada, et lahmida üritajaid valgustada?

                              Üritada kuidagigi õigustada usalduse kuritarvitamist, on minu arvates samaväärne selle kaotamisega.
                              Alustuseks võiksid sa leida need lõigud, kus ma usalduse kuritarvitamist heaks kiidan. Neid pole. Vihjeks. Küll aga kahtlen ma karistuse sisus. Väga.

                              Samas palun ära enam võta sõna teemal eesti jalgpalli arendamine. Tegelikult oled sa ju tühikargaja ja võiksid juba kapist välja tulla. Sinu jaoks arendamine tähendab ainult ühte klubi, kui sedagi ... usun, et said aru mida ma sellega öelda soovisin.
                              Isiklikule tasandile laskudes võiks muidugi küsida, et mida teeb distsiplinaarkomisjonis inimene, keda alles hiljuti karistati just distsiplinaarrikkumise tõttu. Kas selline isik on sobiv töötama sellises komitees, kui ta ei oska väljakul eeskuju näidata? Aga see on mõttetult personaalne teema. Eksole.

                              Mis puutub klubide arendamisse, siis ühe klubi vihjest ma aru ei saa. Tammeka? Merkuur? Flora? Levadia? Tajak? Jälgin huviga/rõõmuga/murega kõigi arengut või taandarengut. Kohalik tasand läheb muidugi kõige enam korda, sest Tartus toimuv mõjutab otseselt mindki, sest jalgpalli meeldib mängida ja korralikke kohti selleks pole teab kui palju.

                              Mis puutub aga staadioni ehitamisse, siis kes veel kui mitte kohalik klubi ei peaks kohalikku võimu selles osas survestama. Näiteid ju peaks jaguma. Mis puutub EJL-i poolsesse abisse, siis väidan, et asjaga on tegeletud ja kui otsida, siis leiab sellele ka rohkem kui ühe kinnituse.
                              Vot nüüd jõuame põnevama osani. Arvatavasti lähevadki siin minu ja sinu vaated lahku. Sina (ja ju siis ka EJL) leiab, et survestus peaks tulema esmajoones ja kõige kõvamini klubidelt, kuid mina näen selles protsessis pigem EJLi rolli. Miks?

                              Klubid on Eestis esiteks küllaltki savijalgadel. Isegi Flora, Levadia ja TVMK. Tammekast, Merkuurist ja teistest rääkimatagi. Antud teemal kirjutan põhjalikumalt ehk hiljem, kuid põhiline on, et nende klubide endi finantsbaas ei luba väljakute ehitamist eriti finantseerida. Osaliselt kindlasti. On ka suurepäraseid erandeid nagu näiteks Flora, kes küll linna ja riigi toel on valmis saanud päris hea keskuse - just väljakute arvu osas. Levadia ehk hakkab midagi arendama, neilgi on raha.

                              Kuid mujal raha napib. Samas! EJLil on mitmeid väga põnevaid projekte - näiteks meenub väikest kunstväljakute ehitamine. Arhiivist otsides suudaksin täpsustada arvu (oli 60?) ja suurused, kuid see pole niivõrd oluline. Mis on minu arvates oluline, on nende projektide suunamine. Tartusse, mis on Eesti suuruselt teine linn, pole ühtegi sellist platsi vististi tekkinud. Tallinnasse on? Kui ei, siis miks. Kui jah, siis kuhu veel ja kui palju. Nende ehitamine on just seotud EJLi ja omavalitsuse koostööga.

                              Samamoodi liikudes nüüd Tamme staadioni juurde, siis seal treenimise põhjus (tekkepõhjus) on selgelt ju see, et mujal on tingimused viletsad. KHK statal on mingid pesemisvõimalused, kuid staadion pole teab mis korras. Seal olen Tammekat treenimas näinud küll. Sepa tänav, tead isegi, on väljaku mõttes veel viletsam kui KHK ja pesemist pole üldse. Ja muruväljakute nimekiri ongi läbi (Kivilinna, Veeriku ja muid selliseid koolide väikesi murumudaväljakuid ma ei hakka arvestama). Edasi tuleb juba Kaagvere või Ülenurme.

                              Siinkohal võibki muidugi öelda, et klubi(d) peaks seljad kokku lööma ja raadi marssima ning nõudma korraliku staadioni. Kuid selline ettepanek on ju küllaltki naeruväärne, sest kas sa ootad sellest mingit tulemust? On ju selgemast selgem, et EJL on võimsam organisatsioon ja suurema know how\'ga kui klubid. Seetõttu olekski nende roll lahnduste pakkumisel oluline. Okei. Ärge treenige Tammel, kuid korrastage klubide jaoks KHK muru. Mida selleks teha? Korraldada hange. Uurida ehitusfirmadelt. Saada pakkumised. Ja samm-sammu saaval. Leida võimalused, kuidas klubid-EJL-omavalitsus saaks finantsid ehk ühendada, et olukorda parandada. Ma tean, et sisulised või otsesed kokkulepped on juba sõlmitud mitme omavalitsusega - super! Õige liikumine.

                              Kuid! Ma küsiks uuesti - mida antud rutiinne karistus parandas? Muutis olemust? Kõrvaldas tekkepõhjuse? Lõi uue tausta? Ma ei näe seda vastust. Aitad?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Algselt postitas INCE
                                Samas palun ära enam võta sõna teemal eesti jalgpalli arendamine. Tegelikult oled sa ju tühikargaja ja võiksid juba kapist välja tulla.
                                Ei taha teemast sisuliselt üldse rääkida, sest asjast tõesti midagi ei tea. Aga mind häirib asjaolu, et foorumlane INCE sooviks justkui keelata inimesel oma blogis soovitud teemal sõna võtta ja vabalt arvamust avaldada. Pean sellist seisukohta ülimalt taunitavaks.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X