320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartu Tammeka meistriliigasse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

    Algselt postitas mcnamara


    Algselt postitas INCE
    Samas palun ära enam võta sõna teemal eesti jalgpalli arendamine. Tegelikult oled sa ju tühikargaja ja võiksid juba kapist välja tulla.
    Ei taha teemast sisuliselt üldse rääkida, sest asjast tõesti midagi ei tea. Aga mind häirib asjaolu, et foorumlane INCE sooviks justkui keelata inimesel oma blogis soovitud teemal sõna võtta ja vabalt arvamust avaldada. Pean sellist seisukohta ülimalt taunitavaks.
    Kui sind, midagi häirib siis pane silmad kinni ja ära loe = või kurda seda oma emale ,samamoodi järsku mind häirib ,et te INCE maha teete, norite jne see pole halamise koht = loo moraal!! kui midagi tema juures häirib siis saada talle sõnum

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

      Algselt postitas spoke
      Kui sind, midagi häirib siis pane silmad kinni ja ära loe = või kurda seda oma emale ,samamoodi järsku mind häirib ,et te INCE maha teete, norite jne see pole halamise koht = loo moraal!! kui midagi tema juures häirib siis saada talle sõnum
      Mina ei tee kedagi maha, vaid taunin asjaolu, et keegi üritab piirata õigust vabalt arvamust avaldada. See on kõik.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas INCE
        Samas palun ära enam võta sõna teemal eesti jalgpalli arendamine. Tegelikult oled sa ju tühikargaja ja võiksid juba kapist välja tulla.
        Ei taha teemast sisuliselt üldse rääkida, sest asjast tõesti midagi ei tea. Aga mind häirib asjaolu, et foorumlane INCE sooviks justkui keelata inimesel oma blogis soovitud teemal sõna võtta ja vabalt arvamust avaldada. Pean sellist seisukohta ülimalt taunitavaks.
        Tegelikult mõtlesin tõsiselt kas eelpooltsiteeritud mõtet välja öelda või mitte. Poolt argumente kogunes lõpuks siiski pisut enam. Kui ikka inimene, kellele ajakirjanduslik haridus peaks olema õpetanud, et millegi väljaütlemine eeldab ennem poolt ja vastuargumentide tõsist kaalumist, siis kahjuks on enamaltjaolt just lugude taustainfo analüüs jäänud ühepoolseks, subjektiivseks, et mitte öelda lahmivaks.
        Iga artiklit saatev negatiivne alatoon EJL-i suunal on selgelt häiriv, samas \"unustatakse\" pidevalt mainimata EJL-i poolset osa teatud otsuste või tegevuste juures.
        Viimases sõnas, kui lugupeetud foorumlased seda mulle võimaldavad, kinnitan ma et mul ei ole midagi selle vastu kui suvalisel teemal võetakse sõna, arutletakse ja avaldatakse vabalt ka oma isiklikku arvamust. Selleks foorum ju loodud ongi. Küll aga ei saa ma ka tulevikus jätta vastamata laimavatele ja halvustavatele väljaütlemistele, mis ilmselgelt ei teeni mitte jalgpalli arendamise vaid õõnestamise huvisid ja kui avaldatakse kontrollimatuid ja lausa eksitavaid fakte, siis peab seda keegi ka välja ütlema. Kuna EJL on sama arenev organisatsioon, kui iga muu MTÜ siin eesti vabariigis, siis paluks edaspidiseks rohkem konstruktiivsust. Lootusetu optimistina leian, et EJL on langetanud ka mitmeid positiivseid otsuseid.

        PS. Minu karistuse kohta KMDK-st, leian, et otsus oli õiglane, kuigi jäin eriarvamusele kohtunike üldise taseme osas.
        299195

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

          Spoke, foorum = avalik arutelu. Sõnumi võid sa oma emale saata.
          Martiniga kõiges nõus ja ajakirjandus ju selleks ongi et inimestele infot edastada. Loomulik et Tartu inimene asju oma mätta otsast vaatab ja kui Tallinnas tekib aina uusi staadione juurde ja Tartus mitte siis on nördimus ja kriitika ka täiesti õigustatud.
          Tühikargaja? Kas peaks labida kätte võtma ja ise kusagile staadioni tasandama ja muru külvama minema? Ime küll aga seekord olen ka Jyrka ironiseeriva märkusega nõus.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

            Algselt postitas ek

            Tühikargaja? Kas peaks labida kätte võtma ja ise kusagile staadioni tasandama ja muru külvama minema? Ime küll aga seekord olen ka Jyrkaga nõus.
            Aga oled sa proovinud ... ehk aitab asjadest paremini aru saada ?
            299195

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

              Algselt postitas INCE
              Küll aga ei saa ma ka tulevikus jätta vastamata laimavatele ja halvustavatele väljaütlemistele, mis ilmselgelt ei teeni mitte jalgpalli arendamise vaid õõnestamise huvisid ja kui avaldatakse kontrollimatuid ja lausa eksitavaid fakte, siis peab seda keegi ka välja ütlema. Kuna EJL on sama arenev organisatsioon, kui iga muu MTÜ siin eesti vabariigis, siis paluks edaspidiseks rohkem konstruktiivsust. Lootusetu optimistina leian, et EJL on langetanud ka mitmeid positiivseid otsuseid.
              Väga kõvad sõnad: laimav, halvustav, kontrollimatud ja eksitavad faktid. Samas - ma ei näe sinu poolt toodud fakte, mis minu arutlust kasvõi teises valguses näitaks. Sa ainult räägid, et see on laim ja vale ning tegelikult pole asjad üldse nii. Aga kuidas siis on? Miks sa seda ei tutvusta? Kus on teistsugused faktid?

              Mis toob mind muidugi taas EJL enda juurde. Võid edasist võtta kui kriitikat, kuid võid seda võtta ka konstruktiivset ettepanekut. Nagu ka teisi tekste. Alustame paari näitega.

              Helistasin kunagi EJLi. Ütlesin kes ma olen ja kus töötan ja küsin, et mis staadionil ja mis kell algab ühe Tartu klubi mäng Tallinnas. Mis mulle vastati? Helistage meie pressiesindajale. Kas samasugune vastus tulnuks ka Matile Pärnust? Milleks sellised erinevad kohtlemised? Miks selline infosulg küsimusele, mis ei nõua mitte mingisugust kommentaari ega seisukohta.

              Või üks teine näide. Tahtsin näha EJLi koostöölepet raadioga (oli vist see dokument). EJL keeldus seda väljastamast. Ei põhjendanud miks. Lõpuks küll sain. Kuid miks seda keelata?

              Ehk. EJL on täielik infokindlus, kust on väga raske üldse mingit infot saada. Räägime näiteks kohtunikest - kes on saadetud halva vile tõttu madalamasse liigasse? Ma küsisin seda. EJLilt. Ma ei saanud vastust. Küsimuse küsimine ei taga kohe teadmisi, kui teine pool ei taha suhelda. EJL on üks kinnisemaid organisatsioone, mida ma üldse tean. Kas see on halb või hea, vot see on arutluskoht.

              Kas EJL peaks rääkima kohtunikest, kes on kuhugi madalamale saadetud? Kui ei räägi, siis on kohtunik kaitstud, kuid inimesed arvavad, et EJLi ei koti vilemeeste vead. Kui räägitaks, kas keegi võtaks seda kohtunikku tulevikus tõsiselt ja kas ta üldse tahaks jätkata? Väga olulised küsimused.

              Kui EJLi strateegia on tõesti kõik nende jaoks ebameeldivad või isegi neutraalsed teemad endast eemale tõrjuda ja neid ignoreerida, siis see on loomulikult nende ja teie õigus. Kuid kas sellisel taustal on teil üldse õigus kedagi teist kritiseerida, kui ta mõnes EJLi puudutavas asjas ehk eksib, sest talle pole lihtsalt seda infot antud.

              Näiteks ootan ma endiselt EJLi arengukava. Ja endiselt ootan ma EJLi seisukohta/arvamuslugu Tamme staadionist ja selle tulevikust. Kaua ma ootan? Päeva? Nädala? Kuu? On võimalik, et need ei saabugi kunagi. Kas mul on õigus olla pahane või mida ma peaks tegema, et need asjad saabuks ja mu täiesti lihtsatele infopäringutele vastatakse lihtsalt?

              Ma usun, et siin on väike mõttekoht ja te peaks neid kinnise-lahtise org. küsimusi arutama. Kui te kavatsetegi jääda kinniseks organisatsiooniks - aga palun. See on teie õigus. Kuid siis peaksid sinagi igasugune kriitika tegemisel meeles pidama, et te ise pole teinud midagi, et inimestel see info olemas oleks.
              -----

              Mis puutub positiivsetesse otsustesse, siis neid on loomulikult. Kasvõi kiidaks taas ja uuest liigade laiendamist - suurepärane samm! Kui on mida kiita, ei näe põhjust seda mitte teha.

              Ja EJLile olen ma välja käinud väga mitmeid ideid, konstruktiivseid, käin veelgi, just koostan nimekirja. Loodetavasti mõned neist ka täituvad, juba järgmisel hooajal. Ehk ka käimasoleval.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                Mul on väga keeruline vastata sinu küsimustele, millest enamus on tõesti olulised ja õigustatud. Kindlasti peaks aga suutma neile vastata EJL-i avalike suhete eest hoolt kandev Mihkel Uiboleht ja EJL peasekretär Tõnu Sirel.
                Nende käest soovitan uurida ka detailsemalt teemade kohta , mis puudutavad miniväljakute rajamist, staadione, litsenseerimistingimusi ja nende täitmist.
                KMDK otsuste kommenteerimise osas pean sind kurvastama. Selles osas jäädakse ka tõenäoliselt edaspidi \"kinniseks organisatsiooniks\". Samas ei ole ma nõus sinupoolse teie / meie lahterdamisega.
                Loomulikult loodan, et viimase Tajaki kohtumise + : - otsust ei seo sa minu isikuga
                Samas sundis mind eelpoolöeldud kriitiliste väljaütlemisteni tõik, et näiteks minupoolsele kirjale, kas Newcastle noortetreenerite külaskäik eestisse ja kohalike lõuna-eesti (k.a Tammeka) noorte treenimine tõepoolest ei ületa uudistekünnist, ei vaevunud sa isegi vastama. See ei olnud soov tasuta reklaami saamiseks, vaid pigem soov jagada teistega seda kogemust ja võimalusi mis õnnestus eestisse tuua. Usun jätkuvalt, et jalgpalli üldise taseme, aga ka populaarsuse tõstmiseks peaks analoogseid projekte toimuma üle eesti kümneid.

                299195

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistrilii

                  Algselt postitas INCE
                  Loomulikult loodan, et viimase Tajaki kohtumise + : - otsust ei seo sa minu isikuga
                  Esimesel hooajal astusime vist sama reha otsa. Eks ikka juhtub. Amatöörid ju

                  See ei olnud soov tasuta reklaami saamiseks, vaid pigem soov jagada teistega seda kogemust ja võimalusi mis õnnestus eestisse tuua. Usun jätkuvalt, et jalgpalli üldise taseme, aga ka populaarsuse tõstmiseks peaks analoogseid projekte toimuma üle eesti kümneid.
                  Pidanuks tõesti vastama, ei teagi miks ei teinud. Kahjuks nagu ka väljaku avamise puhul toona, on põhjendus sama - et teema jääb meist liiga kaugele (teisse maakonda) ja sinna me üldjuhul ei sisene. Millest on mõnikord küllaltki kahju.

                  Analoogsete projektide osas olen nõus, mida rohkem, seda parem. Üks idee on jälle ka, kuid seda privas.

                  ---

                  Edit: Tahtsin lisada, et kahju on sellest, et ma ei saa vastust, mis rutiinne karistus parandas. Aga ju on komitee töö lihtsalt selline. Üldises plaanis leian, et mul oli siiski õigus ja seda probleemi tulnuks laiemalt lahendada.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                    Algselt postitas Martin

                    Tahtsin lisada, et kahju on sellest, et ma ei saa vastust, mis rutiinne karistus parandas. Aga ju on komitee töö lihtsalt selline. Üldises plaanis leian, et mul oli siiski õigus ja seda probleemi tulnuks laiemalt lahendada.
                    Oskan ainult soovitada, et otsi vastust KMDK otsustest . . . Väidan, et seal on oma loogika (kuigi esimesel pilgul ehk tabamatu) olemas. Rohkem ei saa kahjuks aidata.

                    Järjekindlust ja loovust sulle edaspidiseks igaljuhul
                    299195

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                      Tammeka- Trans 0-3 (0-1)

                      2 peamist asja:

                      Kütt on nii vormist väljas, et Hermansoni minekust on kahju.
                      Maaren ei tohiks vilistada, kui ta ei julge vilistada. Samuti on täiesti veider vaadata, kuidas mees on 5 kasti joonel maha tõmmatud. Vile. Ja pall viiakse 16 kasti joone taha rahulikult!!!

                      + Tammeka noored ääred on vigastuse järgsel perioodil päris pehmed. Naaber täna siis vahetusest. Terav poiss kindlasti, aga vigastusest paranemine võtab aega.


                      Esimene poolaeg kuni lõpus lödud väravani oli päris okei.

                      Roops sai vimase mehena vastase maha tõmmates punase teisepoolaja alguses.

                      Penalti siiski Kütt tõrjus.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                        Kütt oli eile väga väga nõrk (väljalöögid täielik null + jokutamine üks-üks olukordades), aga Hermansoni tagasitulek oleks vihma käest räästa alla minek,,,, loodetavasti Küti vorm siiski paraneb,,,, mis penaltisse puutub, siis see oli sitalt löödud- nõrgalt ja peaaegu keskele,

                        Täiesti nõus sellega, et I poolajal oli Tammeka mäng päris südikas,,, Konsal olid üsna head poolvõimalused, aga viimases faasis kippus ta otsustega viivitama ja sinna need võimalused kadusid + meelde jäi ka üks Teniste pommlöök, mille tõrjumisega Transi vv-l oli raskusi,,, poolaja lõpu väravad on alati valusad,,, aga kokkuvõttes oli Trans selgelt parem ja peab vastumeelselt tunnistama, et vääris võitu,,, Tammeka mäng teisel poolajal oli tujutu,, Marcelo sissevahetamine ei andnud erilist tulemust,, pall temani eriti ei jõudnud,, kui jõudis, siis magas ta nagu ikka õige sööduhetke maha,,, tõsi küll, üks läbimurre, mille lõpetamise eest Transi kaitsja kollase sai, oli super

                        Olanderi vilepartii oli üldiselt enam-vähem tasemel,,, kuigi jah veidi ebaortodoksne,,, Roopsi punane oli vist ikkagi õigustatud,, Transi mängija jooksis Siimu selgelt üle,,, kukkumine ei olnud ka nii ilmselgelt teatraalne, et olukorda vastupidi tõlgendada,,,,
                        Kala mahatõmbamisele järgnenud otsus oli pehmelt öeldes arusaamatu,,

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                          huvitav? miks? Tammeka karikavõistlustest osa ei võtnud sel aastal?,, väga imelik?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                            Tammeka äärekaitjad olid väga aeglased. Eriti esimesel poolajal hakkas silma, kuidas paremal äärel Transi mehed Tammeka kaitsest lihtsalt üle jooksid. Krt, sprinditrenni on vaja teha vist poistel.

                            Muidu oli esimene poolaeg enam-vähem (kui Kütt välja arvata ja siis veel see, et Konsa keeras paar head kiirrünnaku võimalust tuksi).

                            Teine poolaeg oli suhteliselt masendav. Kohtuniku kohta pole enam midagi sellist öelda, mida juba öeldud pole.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                              Kolmapäeval, 14. septembril jäi JK Tammeka Tartu Eesti meeste jalgpalli
                              meistrivõistluste Meistriliiga XXVII vooru kohtumises alla tabelis teisel
                              kohal olevale Tallinna Levadiale skooriga 1:0.

                              Pilvisel õhtul Kadrioru staadionil peetud kohtumise ainukese värava eest
                              hoolitses Levadia kaitsja Vitoldas Cepauskas lüües Kert Küti tõrjest tagasi
                              põrganud palli Tammeka väravasse. Levadia värav oli sarnane nende viimases
                              mängus Tamme staadionil löödud väravaga, kus nad jõuga surusid värava. See
                              oli ka Levadia üks väheseid võimalusi. Omad võimalused olid ka Tammekal.
                              Pall käis korra Levadia värava latis, Aivar Anniste sooritas hea
                              karistuslöögi ning olukordi oli veelgi, ent seekord jäi väravatearve
                              avamata.

                              Tammeka peatreener Meelis Eelmäe arvates oli tänane mäng üks selle hooaja
                              parimaid. „Suutsime mänguplaanist ja distsipliinist kinni pidada. Esimene
                              poolaeg mängisime nulli ja teisel lõime ise võimalusi,“ sõnas Eelmäe. „Veel
                              jääme alla füüsiliselt ja üks ühele mängus. Sealt tekkis ka see värav.
                              Samas saime ilusasti söötu mängitud ja pidasime tugevale vastasele vastu.
                              Levadiaga üks-null on küll hea mängida, aga peaks juba viiki mängima“

                              Tammeka poolkaitsja Aivar Anniste hinnangul mängis võistkond hästi.
                              „Näitasime tugevatele vastastele hambaid ja et me oleme võrdsed. Puudu jäi
                              kogemusest ja õnnest,“ ütles Anniste. „Lõime oma võimalusi ja näitasime, et
                              oleme võimelised ka tugevate vastastega hästi mängima.“


                              Pühapäeval, 18. septembril pallib Tammeka taas kodumurul vastaseks teist
                              korda nädala jooksul FC Levadia. Tamme staadionil algab kohtumine kell
                              17.00.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tartu Tammeka meistriliigasse!\'

                                Tammeka noortel tulevukimeestel on vaja ikka veel väga palju vaeva näha ,et enam vähem Levadia tasemele jõuda. Liialt pehmed on nad. Meeste mängus ei ole sellise füüsisega midagi teha. Talvel jõusaali!!
                                Medalitest on praeguss olukorras küll utoopiline unistada. Eilne mäng oli Levadia poolelt vadataes väga nõrk ,seevastu Tammeka oli tubli ja palju ei puudunud ,et punkt oleks võetud.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X