320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
    Ma selle vähese ajaga mis siin olen olnd nii ametlikult kasutajana kui eelnevalt mitte kasutajana siis olen selgeks saanud, et siin on mingi 10-15ne punt kes tunnevad et nad võivad kõigile ütelda mis tahes ja käituda kuidas tahes.

    Ehk siis on keskkond kus nad saavad end kunnina tunda, muidu elus on sellised lohhid ja pisikesed mutrid.
    Sa oled liiga vähe veel siin olnud ja sellest tuleneb ka täiesti vale arusaam. Anname sulle veel aega ja andeks ka.

    Kommentaar


      Panen ka oma kaks senti sisse. Kollane õige, pennal vale ja üldine vile nõrk. Mäng päris lahe.
      "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

      Kommentaar


        Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
        Ma selle vähese ajaga mis siin olen olnd nii ametlikult kasutajana kui eelnevalt mitte kasutajana siis olen selgeks saanud, et siin on mingi 10-15ne punt kes tunnevad et nad võivad kõigile ütelda mis tahes ja käituda kuidas tahes.

        Ehk siis on keskkond kus nad saavad end kunnina tunda, muidu elus on sellised lohhid ja pisikesed mutrid.
        100 prossa õige hinnang.

        Kommentaar


          Algselt postitas Xhakalaka Vaata postitust
          Kase moment on kindlasti kollase koht mitte punase. Penalti oli vale otsus.
          Nõus sellega. Penalti oli ilmselgelt vale otsus, aga no vähemalt suutis Aksalu selle ebaõigluse tasandada.

          Küll aga ei ole nõus Nasfali kriitikaga laiemas plaanis kohtuniku aadressil. Pukk on tegelikult täiesti okei kohtunik.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            Nõus sellega. Penalti oli ilmselgelt vale otsus, aga no vähemalt suutis Aksalu selle ebaõigluse tasandada.

            Küll aga ei ole nõus Nasfali kriitikaga laiemas plaanis kohtuniku aadressil. Pukk on tegelikult täiesti okei kohtunik.
            Pukk on teinud sammu edasi aga kohati veel ebastabiilne. Derbis tegi väga hea partii samaa täna oli rabedam.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              Pukk on teinud sammu edasi aga kohati veel ebastabiilne. Derbis tegi väga hea partii samaa täna oli rabedam.
              Ma pole väitnudki, et tegu tippkohtunikuga on. Ja no eks kohtunikel nagu ka mängijatel, on paremaid ja halvemaid päevi.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Pukk on teinud sammu edasi aga kohati veel ebastabiilne. Derbis tegi väga hea partii samaa täna oli rabedam.
                Ma mängude ajal ja sellistes olukordades jätkuvalt plahvatan ja enamus nagunii teavad juba, aga no Pukki puhul jah see Derby oli hea, aga minu kui neutraalse fänni jaoks lihtsat need tema vead tänu antisümpaatiale võimenduvad üle.

                Ma lihtsalt siiralt loodan, et EJL ehk astub jõulisemaid samme ja investeerib meie kohtunkemaastikul kiiremini ja ehk antaks uutele ka natukene krediiti, aga et see mega sogane ja haisev vesi puhtaks saada.

                Kommentaar


                  Kas penalti polnud selle kohapealt õige. Kui sa oled küljega, nagu oli Frolov, siis käsi kõhupeal olles teedki ennast suuremaks ja pole “loomulikus” asendis? Oleks käsi kõrval olnud, oleks löök ilmselt kõhu eest mööda vihisenud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nimastain Vaata postitust
                    Kas penalti polnud selle kohapealt õige. Kui sa oled küljega, nagu oli Frolov, siis käsi kõhupeal olles teedki ennast suuremaks ja pole “loomulikus” asendis? Oleks käsi kõrval olnud, oleks löök ilmselt kõhu eest mööda vihisenud.
                    Nasfal ütleks, et sa täielik debiilik oled! Täpselt nii nagu sa kirjeldasid oligi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                      Kuule kes sa oled üldse, et teisi sõimata? Jälgi oma keelekasutust ja ära solva inimesi, kes sinuga nõus pole.

                      Mina sellest pildifailist näen, et eemal oleva käe pihta pall läheb(millel on tume alussärk).

                      PS. nägin valesti jah, kuid Frolov keerab keha ette diagonaalis palli lennule ja käsi liigub palli lennule ette. Minu jaoks on see penalti.
                      Ära näe vaeva, tegu on foorumi trolliga Egas ta enne lõpeta kui saab rl-is kerepeale

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                        Ära näe vaeva, tegu on foorumi trolliga Egas ta enne lõpeta kui saab rl-is kerepeale
                        Kui kõrgelt see käsk tuli nüüd?

                        Kommentaar


                          Oot, kas ma saan õigesti aru, et mingi kohtunik siin veel õigustab seda Frolovi käe pennut? Nagu ehk nägi valesti, mis teha kui vari pole, aga teil on ju siin videopilt olemas?
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Oot, kas ma saan õigesti aru, et mingi kohtunik siin veel õigustab seda Frolovi käe pennut? Nagu ehk nägi valesti, mis teha kui vari pole, aga teil on ju siin videopilt olemas?
                            ma saan aru, et kohtunikud eksivad. Seda ikka juhtub ja oleme inimlikud. Aga nagu tõesti need kodanikud siin ajavad sellist teksti kui ilusasti videopilt olemas ja näha selgelt, et vale otsus tehti, siis millest me üldse räägime?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                              ma saan aru, et kohtunikud eksivad. Seda ikka juhtub ja oleme inimlikud. Aga nagu tõesti need kodanikud siin ajavad sellist teksti kui ilusasti videopilt olemas ja näha selgelt, et vale otsus tehti, siis millest me üldse räägime?
                              Mõtlen peaaegu sama. Miks osa kodanike silmaklappidega videot vaatab?

                              Kommentaar


                                Sapi libiseb ja anname pendla v

                                Kommentaar

                                Working...
                                X