320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
    Neeger ja neeger... ohjah... ma arvan, et kutil mingi nimi ja taust ka on ehk
    Ja kuidas peaks keegi tema nime ja tausta teadma? Mina ei loe kuskilt välja, milline väike neeger Kaljus hetkel testimisel on. Kui sa tead, siis valgusta meidki.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      No taust peaks heledat tooni olema,näiteks lumi,muidu ei saaks ju aru? Et neeger või nii....
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Torgiks veidi vana teemat veel:

        Minu kogemus näitab et tihti on konfliktide põhjused hoopis teised kui välja näidatakse. Asja iva on reeglina palju proosalisem kui esitatud põhjendus. See kehtib nii suhetes naistega kui arvatavasti ka vaidluses murukatte üle.

        Ma otsiks põhjust miks Korp ei ole väga koostööaldis Kaljuga SIIT. Kahe linnaosavanema vahel on käärinud juba mõnda aega ja nüüd on kogu asi ka avalikuse ette tiritud. Nõmme esindusmeeskonna toetamine oli üks Vakra projektikestest (või nii vähemalt väliselt tundub). Praegune linnaosavanem on asunud jällegi põhja laskma paljusid endise kolleegi ettevõtmisi. Kalju, teatrita jäänud pensionärid jm on lihtsalt kahe kange jõuvõtu tõttu hammasrataste vahele jäänud süüta kannatajad.

        Põhjuseid võib otsida ka kahe mehe erinevas juhtimisstiilis. Kui esimene oli populismile kalduv noorpoliitik, siis teine on pikaaegne asutusejuht ja puhas pragmaatik. Linnaosa esindusmeeskonna toetamine võib küll populaarne samm olla ja toob ehk nii mõnegi hääle, aga tüüri üle võtnud kuiva ametnikui jaoks, on see järjekordne tarbetu kulu.

        Kui see nii on, siis väiksemalegi kokkuleppeni jõudmine on võimatu. Kalju on Korbi jaoks nagu naise endise mehe soetatud lemmikloom, keda vihane uus kaasa nüüd igal võimalusel peedistab. Kuni vaesel loomal üle viskab ja ta jalga laseb. Mis põhimõtteliselt ka juhtus..

        Kommentaar


          loodetavasti ejlis ka seda teemat loetakse ning meistrikarikas on juba nõmmele saadetud.

          Kommentaar


            Just, Kaljule võib juba meistrikarika sisse pakkida ja posti panna

            Kommentaar


              Rahunege maha, lolliks olete läinud või?
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Tõepoolest, Kuno. Eelmine hooaeg räägiti ka, et Neemelo-Viikmäe tandem lööb igas mängus kumbki kolm kübaratrikki ja tiitel on vaid vormistamise küsimus, kuid võta näpust. Samas olen nõus kõigiga, kelle arvates tõotab eesolev hooag eriti põnev tulla ning ei jõua 10. märtsi ära oodatagi.

                Ärgem ka unustagem, et jalgpall on ümmargune!
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Kütt siis Taimaale Army United nimelisse klubisse...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                    Kütt siis Taimaale Army United nimelisse klubisse...
                    Konsa käis Police nimelises klubis.
                    Kas Voodierakond ja IRL peaks kartma?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Mul aint hea meel, et Nõmme see hooaeg Kadriorus. Saite endale 4 aktiivset külastajat juurde tänu asukoha muutumise tõttu. See Hiiu staadion oli linnainimese jaoks liiga kaugel ja ebamugavas kohas.
                      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                      Kommentaar


                        Eks ta kahe otsaga asi ole, aga usume, et teeme ka sellel hooajal uue publikurekordi.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Kalju olevat täna Gulbenele 5-1 ära pannud. Kas vastab tõele ?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Kadrioru Kalju kõlab imho ka palju paremini kui Nõmme Kalju
                            Seisan üksi mere ääres
                            jalas kollased sandaalid
                            valged, merevahust sääred
                            hüüan: "Elagu skandaalid!"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Kalju olevat täna Gulbenele 5-1 ära pannud. Kas vastab tõele ?
                              Nii tõele kui tõele vastata saab: http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-lo...el-puuri-tais/
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                pani jah.

                                küsimus targematele kah - mis nali see veel on, et II poolajal seisis postide vahel Oiov?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X