320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jkkalju.ee
    Ceesay on 27-aastane poolkaitsja, kes pallis veel mullu Rootsi kõrgliigas Degeforsis.
    Degerfors (?) pole sel sajandil Rootsi kõrgliigas mänginud. Aste madalam Superettan on tõenäoliselt segamini aetud Allsvenskaniga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
      Oo jaa kure ja viljandi kindlasti otsivad Kui jalkaliit on su sponsor siis milleks ?
      No neid väljamõeldud asjandusi ei saa ju isegi klubideks nimetada!Ok Kure ehk saab kunagi Tallinnast ikka tõeliselt saarele minema aga see teine hübriid on Eesti jalgpalli häbiplekk ja selles ei ole süüdi mängijad vaid tegelane kes seda jama juhib
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
        Oo jaa kure ja viljandi kindlasti otsivad Kui jalkaliit on su sponsor siis milleks ?
        Jah, Viljandi tõenäoliselt see teine, kes ei otsi. Küll aga olen ma kindel, et Kure teeb selles suunas tööd. Viljandit ja Kuret küll ühte patta pole mõtet panna. Kuressaarel korralik identiteet, entusiastid ja selle tõttu ka sponsorid. Vabandused OT pärast.

        Kommentaar


          Algselt postitas priity Vaata postitust
          FB teema jätkuks:
          Kalju kodulehelt: "Avalda uute mängumeeste kohta arvamust Nõmme Kalju Facebooki lehel: facebook.ee/jkkalju" ...?
          Minu point on see, et kui ma tahaks Kaljut fännata aga FB kontot endale põhimõtteliselt ei tee (piisab sellest, et Google nagunii teab, mis veebikülgi ma külastan) siis mul polegi võimalust Kalju fänniks hakata. Mõni põhimõtteline inimõiguslane võiks siit lausa "usulise diskrimineerimise" juhtumi välja imeda...
          ma isiklikult arvan, et on kergem seda läbi Facebooki teha kui, et luua leht, kus peaks veel eraldi registreerima. Alguses suure hurraaga pannakse tööle aga siis vajuks ära. FB-s on ikkagi enamik ja sinna pole vist midagi parata, et need kannatavad, kel kontot pole...Pealegi inimestele meeldib, kui kõik asjad on ühes kohas koos. Mulle näiteks üldse ei meeldi, kui ma pean iga poe jaoks eraldi sooduskaardi tegema..

          Kommentaar


            Algselt postitas jooseps Vaata postitust
            ma isiklikult arvan, et on kergem seda läbi Facebooki teha kui, et luua leht, kus peaks veel eraldi registreerima. Alguses suure hurraaga pannakse tööle aga siis vajuks ära. FB-s on ikkagi enamik ja sinna pole vist midagi parata, et need kannatavad, kel kontot pole...Pealegi inimestele meeldib, kui kõik asjad on ühes kohas koos. Mulle näiteks üldse ei meeldi, kui ma pean iga poe jaoks eraldi sooduskaardi tegema..
            Ja kui oled ikka tõeline fänn siis ei ole mingi raskus teha omale FB konto! Lihtsalt mõni tahab omaarust erand olla, et ei tee kontot aga siis ulub ,et miks FB omad saavad soodust ja tema ei saa.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas priity Vaata postitust
              Mõni põhimõtteline inimõiguslane võiks siit lausa "usulise diskrimineerimise" juhtumi välja imeda...
              Kaebaks kõik poed kohtusse kliendikaartide pärast siis...ma ka põhimõttepärast juba ei võta neid.

              FB kohta...kes käsib sul kogu oma elu sinna riputada? Tee konto ja vahi ainult Kalju tegemisi ja pole probleemi või mis?

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust

                FB kohta...kes käsib sul kogu oma elu sinna riputada? Tee konto ja vahi ainult Kalju tegemisi ja pole probleemi või mis?
                ballack ei ole just see tegelane kellega tavaliselt ühel nõul olla aga nüüd pani küll asjad paika!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Varikonto ei lahendaks sinu "usulist" probleemi!?
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Mis seal siis kehvasti on?
                    "Kaljuga liitusid kolm leegionäri"

                    Ühesõnaga klubil ilmselt polegi soovi tulevikus oma noortega kõrgetele kohtadele mängida.

                    edit: ML eeldatavalt nõrgemate koosseisudega satsidel oleks ammu aeg välja hõigata loosung: "Kalju poisid, tulge üle. Saate mänguminutid kirja ja tuleviku helgemaks!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      "Kaljuga liitusid kolm leegionäri"

                      Ühesõnaga klubil ilmselt polegi soovi tulevikus oma noortega kõrgetele kohtadele mängida.

                      edit: ML eeldatavalt nõrgemate koosseisudega satsidel oleks ammu aeg välja hõigata loosung: "Kalju poisid, tulge üle. Saate mänguminutid kirja ja tuleviku helgemaks!"
                      No Kalju lähim eesmärk on kindlasti tiitel ning seetõttu tugevadatakse, loodan et esialgu upitatakse ka head poisid B-klassist duublisse. Ja kui Duublis juba asjalikult mängitakse küll siis ka tee esindusse ees on

                      Samas nagu üks tark poiss on öelnud siis veel pole neil liha luudel ja tuleb oma 10a. kasvatada seda See prohvet on ise üks tublimaid poisse Kalju noortesüsteemis Jõudu ja jaksu talle

                      Kommentaar


                        Usume, et andes on voimalik ka saada:
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jooseps Vaata postitust
                          ma isiklikult arvan, et on kergem seda läbi Facebooki teha kui, et luua leht, kus peaks veel eraldi registreerima. Alguses suure hurraaga pannakse tööle aga siis vajuks ära. FB-s on ikkagi enamik ja sinna pole vist midagi parata, et need kannatavad, kel kontot pole...Pealegi inimestele meeldib, kui kõik asjad on ühes kohas koos. Mulle näiteks üldse ei meeldi, kui ma pean iga poe jaoks eraldi sooduskaardi tegema..
                          Tänud igati asjaliku vastuse eest minu torkimiste peale. Soovisin lihtsalt tähelepanu juhtida sellele, et kõik fännid ehk ei soovi olla sunnitud FB-d kasutama. (Vari)konto oli endal olemas, kuid panin selle kinni kui avastasin mida kõike FB ilma minu teadmata mu kohta kogunud on.

                          Kommentaar


                            Osta hooajapilet, saad igatpidi mängudele soodsamalt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas priity Vaata postitust
                              Tänud igati asjaliku vastuse eest minu torkimiste peale. Soovisin lihtsalt tähelepanu juhtida sellele, et kõik fännid ehk ei soovi olla sunnitud FB-d kasutama. (Vari)konto oli endal olemas, kuid panin selle kinni kui avastasin mida kõike FB ilma minu teadmata mu kohta kogunud on.
                              Mida siis FB sinu kohta kogunud oli, et kinni pidid panema, hakkas praegu jubedalt huvitama . Viitsid vasta privasse.

                              Et teemast nüüd mööda ei läheks, siis uuriks, millal kodulehel mängijate profiilid valmivad, tahaks uute kohta lugeda ja pilti vaadata juba.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                                Osta hooajapilet, saad igatpidi mängudele soodsamalt.
                                Mine tee kohtunikupaberid. Saad kõikidele Eesti liigamängudele ja karikamängudele tasuta.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X