320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Kuule sul oma muresid pole või?
    Ega noorte arv ei tulene pearaha nimekirjast, sa ju tead, et seal on vanusepiirang mille alla mahub meil ikka väga suur hulk lapsi kes trenni teevad, aga pearaha veel ei saa.
    Katsu nüüd ikka oma erutust varjata ja "mind your own business" Rein
    Ohh Rein, Rein sul ikka pidevalt stringid pigistavad
    Peace, nigga
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Irw Peace out, õlled Kadriorus

      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Peace, nigga
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Mällar Vaata postitust
        Pole midagi öelda, uskumatu lambisats on see Narva küll. Kohalikud legendid aina vananevad, uue käekirjaga treenerid tulevad ja lähevad, fännidest/kodupublikust pole haisugi ning mis põhiline - uus vagunitäis leedukaid/lätakaid on taas kuskilt välja aetud ja mõned veel ilmselt siia teel. Ei saa ju rääkida kokkumängust kui sisuliselt nullist uuele ringile minnakse. Kui ka nii edu(loe: medali) saavutab, siis au neile, aga Euroopas näeme tegelikku taset ning see just kriitikat alati ei kannata.

        Ma muidugi vähe kahtlen selles, et nad sel aastal medali saavutavad, samas mine sa neid jobukakke jälle tea, tõmbavad lampi eikusagilt jokkeri järsku välja ja ongi olemas "tehtud sats."
        Gruznov lööb 50 väravat ja kõik on korras.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Sa teed nalja?

          Laurenzo on lõunamaa mees
          Neil makstakse seal 13 ja 14 kuupalka ka.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Okei...ma mõtlesin, et ei pea nagu lastele selgeks tegema oma lauseid aga noh...kui tahate mu tekstist aru saada nii siis palun väga...mul pooohui kui meelega muud välja loetakse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Sa teed nalja?
              mõtlesin provokatiivselt küsida. samas aasta peale tundusid summad kuidagi väikestena. keegi kindlasti oskab öelda kui palju see pearaha moodustab kooli/klubi aasta eelarvest. siiani olen aru saanud, et päris suure enamuse. ehk eksin.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Kle Rein sul pleiss juba täna vaba ve
                b-day

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                  Kle Rein sul pleiss juba täna vaba ve
                  ei, ta naine läheb homme ära

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Mina väidan!!! Isegi Kalevil, Štrommil jne meeskondadel on rohkem noori kui Kaljul.
                    Selleks on mul isegi numbrid olemas, aga ma ei viitsi neid üles otsida. Igatahes oli Kalju eelmisel aastal noorte arvu poolest Tallinnas mingi kuues või seitsmes. Selle numbri sain pearahade tabelist. Otsi need numbrid üles kui tahad.

                    Edittsisin sinu rõõmuks üles

                    Tegu on 2011 alguses makstud toetustega

                    1. FCF 259 last, summa 43332 euri
                    2. Kalev 238 last, summa 43989 euri
                    3. Levadia 227 last, summa 43432 euri
                    4. Infonet 223 last, summa 28729 euri
                    5. Štrommi 148 last, summa 14650 euri
                    6. Kalju 124 last, summa 19462 euri
                    7. Ajax 107 last, summa 16056 euri
                    8. Oper 91 last, summa 9128 euri
                    9. Nõmme Utd 90 last, summa 17213 euri
                    10. Puuma 89 last, summa 9995 euri
                    11. Everest 75 last, summa 8802 euri
                    12. Kotkas 65 last, 10171 euri
                    13. FC Pirita 55 last, 8183 euri
                    14. Reimi kool 20 last, 2315 euri
                    Rein, 2012 numbrid on ka olemas ja Kaljul 171 Tallinna linna kõlblikku noort.
                    Esikolmik:
                    Legion 282
                    Tallinna Kalev 245
                    Flora 223

                    Silma paistab, et teised spordialad on justkui kvaliteetsemad kui jalgpall, sest spordikvaliteedi eest saab lisatuge vaid Flora.
                    Põhjus ilmselt alaliitude treenerite koolitue süsteemis (ja selle nõudlikkuses), mis annab näiteks korvpalliklubile RIM lausa üle 20 000 EUR lisatoetust. siin paistavad silma ujumine, korvpall, võimlemine ning klubidest eriti Audentes üle 48 000 EUR lisatoetust kvaliteedi eest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas willane Vaata postitust
                      eriti Audentes üle 48 000 EUR lisatoetust kvaliteedi eest.
                      hydralol
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas willane Vaata postitust
                        Rein, 2012 numbrid on ka olemas ja Kaljul 171 Tallinna linna kõlblikku noort.

                        Kas on ka olemas mitte Tallinna linna kõlbulikke noori ehk kuidas linn otsustab, et kelle eest maksame ja kelle eest mitte?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Kas on ka olemas mitte Tallinna linna kõlbulikke noori ehk kuidas linn otsustab, et kelle eest maksame ja kelle eest mitte?
                          Reaalne noorte arv peaks olema ikka suurem kui see 171, mis läheb Tallinna linna pearahade alla. Kui mu mälu ei peta, siis kuskil poole suurem kindlasti. Tallinna linna pearaha saavad linna sissekirjutust omavad lapsed. Kui õigesti mäletan, siis alla 7a ei saa pearahatoetust ja neid ei kajastata selles statistikas. Samuti ei kajastu siin ka need lapsed, kes on teinud oma pearahakliki mõnele teisele spordikoolile. Ja muidugi on väga palju lapsi, kes elavad Tallinna lähiümbruse valdades ja pearaha ei saa. Näiteks on meil Laagris juba 2 gruppi noori, kellest keegi pearahadesse ei kvalifitseeru.

                          Kui mu mälu ei peta, siis vanuseklasside peale registreerisime algavaks hooajaks 15 noortevõistkonda, mis pole üldse väike number
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                            Kui õigesti mäletan, siis alla 7a ei saa pearahatoetust ja neid ei kajastata selles statistikas. Samuti ei kajastu siin ka need lapsed, kes on teinud oma pearahakliki mõnele teisele spordikoolile. Ja muidugi on väga palju lapsi, kes elavad Tallinna lähiümbruse valdades ja pearaha ei saa. Näiteks on meil Laagris juba 2 gruppi noori, kellest keegi pearahadesse ei kvalifitseeru.
                            Kes nende laste eest klubile maksab?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Mis puutub billy_t väitesse nagu oleks Kalju "Uus vana Levadia", siis noh, ei tea. Pole neid Levadia mehi seal sugugi rohkem kui nö vanu Flora mängijaid (neid vist isegi rohkem, ei viitsi mõelda), selline kahe suurklubi ühine sulam, pluss võõrleegionärid.
                              Nagu Vints juba mainis, siis ei pidanud ma antud juhul tõesti silmas mängijate klubilist päritolu, vaid ikka üleüldist suhtumist Kaljus. Kui Levadia on tänaseks oma noortele panustamisega justkui florastunud, siis Kalju kogub omale tiimi kogemustega tegijaid (olgu või tegijad ainult Eestis) kust aga saab, minnes täiega meistritiitli peale välja ja see on vägagi endise Levadia moodi. Kontrollkohtumistest on näha, et skooritakse "igast asendist" ja "päris" staadionil mängimine saab asja ainult paremaks teha. Ma igatahes ootan põnevusega just Kalju esimest "päris" mängu ja kordan veel, et jumal tänatud, et nad on, muidu võiks ju juba praegu Florale kollased medalid kaela ära riputada ja algamata hooaja lõppenuks lugeda.

                              E: Ei maksa muidugi nüüd arvata, et ma siin ainult meie liiga põnevuse peal väljas olen (selline mulje võis jääda), sest et kui see oleks Levadia, kellele kohe kulla kaela saaks panna, siis ei oleks mul selle vastu mitte vähimatki

                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              Billy kas Levadia kaitseb see aasta oma neljandat kohta või peab leppima seekord viienda kohaga (kui Sillamäe oma probleemidest lahti saab)?
                              Ballack, siin võib küll juurelda hooajaeelsete kontrollkohtumiste arvestatavuse üle jne, aga kui juba Sillamäele kaotatakse.. Levadia meeskond on ju komplekteeritud, need on, kes on ja mingit päästeinglit minu teada kuskilt juurde tulemas ei ole. Seega mul mingisuguseid ootusi ei ole ehk et kutid saavad ainult positiivsega üllatada. Neljas-viies-kuues - mingit vahet pole, minu jaoks loeb Eestis siiski ainult meistritiitel (gloori-gloori) ja head euromängud. Sry kui üritasid mind käima tõmmata
                              kaks firmatorti, kast pepsit!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                                Ballack, siin võib küll juurelda hooajaeelsete kontrollkohtumiste arvestatavuse üle jne, aga kui juba Sillamäele kaotatakse.. Levadia meeskond on ju komplekteeritud, need on, kes on ja mingit päästeinglit minu teada kuskilt juurde tulemas ei ole. Seega mul mingisuguseid ootusi ei ole ehk et kutid saavad ainult positiivsega üllatada. Neljas-viies-kuues - mingit vahet pole, minu jaoks loeb Eestis siiski ainult meistritiitel (gloori-gloori) ja head euromängud. Sry kui üritasid mind käima tõmmata
                                Ma küll ausaltöeldes ei leia ühtegi põhjust, miks ei võiks Levadia ka sel aastal võidelda medalite eest ning miks mitte ka kulla. Koosseis on küll noor, aga materjali puudusest küll rääkida ei saa, kui mõned kutid pidutsemise asemel vutile ka keskenduks, siis võiks sellest satsist täitsa asja saada.

                                Minu jaoks eelkõige küsimus pigem Kristali treeneritarkuses, sest Tartus ta siiski ebaõnnestus pigem, eks ole näha, kas saab vene-eesti koosluse peatreenerina mängima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X