320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ei mina aru saa, miks tänast mängu vägistada vaja on. Selle asemel, et täna teekond Liechtensteini poole võtta, tuleb homme väsinuna pärast järjekordset võõrsilmängu minna. Saan aru kui meie klubid kasutaksid tšarterlende, aga niigi on reisimisele kuluv aeg märkimisväärselt suur.
    No kui ikka profisportlane oled siis see väike lennureis ei tohiks küll tükki küljest võtta. Saaks aru, kui sõidetaks nüüd selle lühikese aja jooksul teist korda Kasahstani või mindaks kuhugi Vladivostokki teist korda, siis võiks midagi mõjutada.

    Lollus küll võrrelda nüüd meie konnatiigi jalgpallureid NBA, NHL-i või KHL-i omadega aga seal ajagraafiku või pikkade lendude üle väga ei nuriseta. Ole mees ja mängi välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      No ega kalendrikoostajate klubi ei tea ju, mis tunne on mitu mitu nädalat järjest sedasi sõita ja mängida Neil tavaliselt piirdub asi 2 nädalaga.
      nice

      Kommentaar


        Ei taheta neid asju ikka kergelt koju tuua, aga vähemalt täna toodi. Voskoboinikovi ja Lindperet palun mitte kunagi enam koos väljakule panna, sest kumbki mees kaitsetööd ei tee ning kui ründefaasis ka nii halvad ollakse, siis ongi kohe asjad halvasti. 2. p.a. vähemalt mängiti jalgpalli, ära küll ei realiseeritud, aga seda polnud vähemalt enam frustreeriv vaadata.

        Vaadates tänast koosseisu, siis tundub, et Liechtensteini minnakse siiski Riia kaudu.

        Kommentaar


          Kui närvesööv saab üks mäng olla... Vosko on igasugused oskused minetanud ja võiks mõned nädalad duublis möllata.
          Mööli koll oli väga nauditav, aga Neemelo raisatud võimalused peaksid küll riietusruumis fööni lendama panema.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mister Vaata postitust
            Kui närvesööv saab üks mäng olla... Vosko on igasugused oskused minetanud ja võiks mõned nädalad duublis möllata.
            Mööli koll oli väga nauditav, aga Neemelo raisatud võimalused peaksid küll riietusruumis fööni lendama panema.
            Neemelo tahab ka voskoga duublis mängida.

            Pisut häirib see pidev palliga seisma jäämine ja positsiooni rünnakute mängimine. Koosseisu järgi saaks just kiirelt ründesse üle minna ja vastane üle joosta, eriti veel tammeka puhul. Kimba ja Purje minu silmis pole positsiooni rünnaku mehed, Wakui veel kuidagi triblab seal meeste vahel ja poeb ja neemelo peaks olema võimas ründaja seal ees, kes kehaga palli katab aga ei näe, et see palli valdamine ja söödu veeretamine kasti ümber midagi saavutaks.

            Kommentaar


              Igasugused live stream portaalid pakuvad n.ö pilti.. Kas sealt pole ka loota midagi?

              Kommentaar


                Algselt postitas kuujamaa Vaata postitust
                Igasugused live stream portaalid pakuvad n.ö pilti.. Kas sealt pole ka loota midagi?
                Need pakuvadki, kuid pilti ette reaalselt ei tule. Koguvad klikke vms.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Ma vaatan streame tavaliselt realstreamunited.com lehelt, mis on endine drakulastream, üldiselt on nii olnud, et kui seal pole, siis polegi pilti, täna sealt ma Kaljut ei leidnud.

                  Kalju võiks ise Twitchi või youtube'i mängu streamida... Ma usun, et seal korralik netiühendus ikka olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                    Ma vaatan streame tavaliselt realstreamunited.com lehelt, mis on endine drakulastream, üldiselt on nii olnud, et kui seal pole, siis polegi pilti, täna sealt ma Kaljut ei leidnud.

                    Kalju võiks ise Twitchi või youtube'i mängu streamida... Ma usun, et seal korralik netiühendus ikka olemas.
                    Kusagil oli just jutt, et netiühendus turistidele halb.

                    Kommentaar


                      Ega sealt midagi ilusat ei tulnud, aga kullahinnaga võõrsil värav on olemas. Lootused jäid alles.

                      EDASI KALJU!
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        See lisaaja värav rikkus kõik ära. Õhkõrnad lootused püsivad.

                        Kommentaar




                          Soovin, et ei oleks seda videot näinud...

                          Kommentaar


                            Video järgi oleks Ats pidanud 2-2 seisuks tegema ja nii ka mäng lõppema aga läks nii, et mängis Ats üle ja lisaajal vastaste mees lõi käega väravavahilt palli käest ja väravasse. Kurb kurb

                            Kommentaar


                              lol. Rahvaliiga väravavahid mõlemal meeskonnal. Telešil said kogu õnn ja oskused Aktobe mängudega otsa.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X