320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    99,9% tõenäosusega kui Kalju jääb esikolmikusse siis eurokaussi koht on garanteeritud
    99,8% tõenäosusega Kalju jääbki esikolmikusse, mitte et ma oleks poolehoidja, vaid objektiivselt loota, et tõusevad oma siseprobleemidega kimpus olevad Infonet/Sillamäe tuhast, on naiivne....
    Edasi on kõik juba Kalju enda käes. Levadia tundub stabiilsem olevat aga kui Morozoff naaseb siis tiitel on 75% Levadia oma ja kui Zlidnis naaseb ka siis Tammeka naiskond jääbki medalitest ilma.... Kui pr.Zlidnis-Morozov just Pärnuga ei liitu

    Kommentaar


      Hiiu staadion põrus valguskontrollis

      Eesti Jalgpalli Liit pidi kõrgliiga mängukalendris tegema mitu muudatust, sest Nõmme Kalju kodustaadion Hiiul pole piisavalt hea kunstvalgus. See tähendab näiteks seda, et põnevuslahing Kalju – Flora vahel peetakse 15. septembril, teisipäeval (!), kell 17.45.

      Kommentaar


        Kalju Meistriks!

        Kommentaar


          Näha ju ,et asjad jamad.T.Rüütli ju saadaval.Kurat muudatusi vaja.Kaua seda pimesikku mängitakse.Jõudu fännidele!

          Kommentaar


            Mis alal?

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
              Mis alal?
              Vabalangemises...

              Kommentaar


                Jaan95,kas sa nagu liiga vara veel ei ilgu?Levadiast te ei saa üle ega ümber juba aastaid!

                Kommentaar


                  Kas mina kirjutasin: Kalju meistriks?

                  Kommentaar


                    Jaan95,mul üks poiss floras,üks kaljus,üks iirimaal,Ma elan kõigile nendele klubidele kaasa.Ei maksa õel olla või mis?

                    Kommentaar


                      Kuid kaljus pole tal lootustki kuhugile jõuda. Kalju eesmärgiks ongi mingit kõrtsi üleval pidada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                        Kuid kaljus pole tal lootustki kuhugile jõuda. Kalju eesmärgiks ongi mingit kõrtsi üleval pidada.
                        Ja see on sinu jalgpalli nägemus hetkel või mis?

                        Kommentaar


                          Jaan 95sinule veel natuke mõtlemist?Kas selles lesbi jalgpallis on meil kuhugi jõuda?

                          Kommentaar


                            Minu jalgpalli nägemus on, et olen Flora fänn. Kui sa ei tea, mida see tähendab, siis pole teha midagi.

                            Kommentaar


                              no ja miks sa siis kuulutad et keegi teises klubis kuhugi jõuda ei suuda

                              Kommentaar


                                Vaata Jaan95 ja paljud floora fännid ja kõigi teiste klubide fännid keda ma statal näen.Müts maha teie ees.Minule lähevad tõesti teie kommid korda ja ma austan neid mis tulevad reaalsusest.Aga siin foorumis on väga palju KÕHU-TUULtT tüüpidelt ,keda statal ei näe ja see teeb mind vägamurelikuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X