320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teades, milline suhtumine tal Kaljus on, ei imesta üldse, et mees on Prantsusmaal mustas nimekirjas. Ja see ving, et äärekaitses on talle vastuvõtmatu mängida, isegi ei ole nõus proovima, on ikka päris imelik. Eriti kui alternatiiv on poolteist aastat niisama passimist + Eesti liiga.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Ma kuulaks meeleldi, et milline suhtumine tal siis on? Tegemist on eelmise hooaja Kalju parima mängijaga (mitte minu arvamus, vaid klubi poolt välja kuulutatud), kes oma kompromissitu tegevusega paistab pea igas mängus positiivselt silma. Ehk on tõesti eraelus räige tropp ning riietusruumis ebameeldiv inimene, kuid selle üle, mis toimub väljakul, küll midagi ette heita ei ole.

      Kommentaar


        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
        Ja see ving, et äärekaitses on talle vastuvõtmatu mängida, isegi ei ole nõus proovima, on ikka päris imelik. Eriti kui alternatiiv on poolteist aastat niisama passimist + Eesti liiga.
        Hakkas kohe huvitama, et kuidas see Sinu arvates, siis välja nägi?

        - "Davai, Reginald, nüüd mängid paremkaitses, sest meil oleks nii vaja ja sa suudad seda"
        - "Ei, ma olen poolkaitsja"
        - "Oot, misasja, mängid paremkaitses või istud poolteist aastat reservides. Valik on sinu!"
        - "OK. Ma ei taha enda poolkaitseoskusi kaotada, niiet parem mängin reservis või istun niisama"
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          selles suhtes on tal küll õigus et prantslasena eestis on suht äralõigatud - ingliskeelne meedia ja kultuur domineerib nii EBALOOMULIKULT suurel määral, seda eelkõige sakslaste ja ja eriti prantslaste arvel.
          telekanalitest nagu öeldud, levibki eestis ainult france2 (lisaks kanadalaste tv5monde, ja sakslastega kahasse arte) aga seda on ikka masendavalt vähe võrreldes ingliskeelsetega - arvestades nende rahvaste ja keelte mõju euroopas ja kogu maailmas.

          mujal euroopas, sh kasvõi näiteks äärealadel nagu rumeenias või portugalis - on prantsuse keele roll märksa suurem.
          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Tavaliselt saab ju paketis programme muuta.

            Kommentaar


              Kusjuures Reginald on Kaljus ka mõned mängud paremkaitses mänginud.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Käesoleval hooajal pole kadunud veel miskit, kuigi ega neid meeskondi liigas väga pole, kes Levadiat võita suudaks. Tulevikule mõtlemine teeb aga murelikumakski. Meeskonna koosseis on hetkel selgelt liiga vana, et suuta kaks tugevat mängu nädalas 90 minutit maksimaalsel tasemel mängida. Oma noormängijad ei ole lihtsalt sellisel tasemel, et nendega oleks võimalik tiitli peale mängida. Samas ei ole ka kohalikul turul võtta väga selliseid mängijaid, kes ei oleks konkurentklubides, kuid annaks meeskonnale midagi juurde. 00 sats on järgmine, kust ehk mõni üksik esindusmeeskonda jõuab, kuid ei ole nemadki oma vanuses tipus. Ega muud ei jää kui tuleb mängijaid teistest klubidest üle osta.

                Kommentaar


                  Noormängijate teemal jätkates, siis fakt on see, et tänasel päeval kuulub U21 koondisesse ainult üks mängija Kaljust. Okei, Pürg ikka viletsam ei ole kui Piir või Juhkam, aga fakt jääb faktiks. Järva ning Kaldma ei mahtunud isegi esialgsesse 33-mehelisse nimekirja. Reedel on ülioluline mäng otsese konkurendi Santose vastu, kus tuleb oma jõududega hakkama saada. Noortel on viimane võimalus tõestada, et väärivad jalgpalluri nime.

                  Kommentaar


                    Ma olen nõus ,et Pürg pole kehvem kui Piir või Juhkam , absoluutselt nõus , aga kui Sa ikka Premium liigas platsile ei saa , siis ei saa midagi Reimile ette heita . Vastu tulevad Horvaatiast siuksed kollid , need on juba täismehed , mitte poisikesed , harjunud palju kiirema tempoga mängima . Eestlane areneb hiljem välja , jugo on juba 17-18 mees . Aga see ,et Henrik ei pääse PL s platsile ei ole ka 100 % ainult Henrikus kinni .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                      Ma olen nõus ,et Pürg pole kehvem kui Piir või Juhkam , absoluutselt nõus , aga kui Sa ikka Premium liigas platsile ei saa , siis ei saa midagi Reimile ette heita . Vastu tulevad Horvaatiast siuksed kollid , need on juba täismehed , mitte poisikesed , harjunud palju kiirema tempoga mängima . Eestlane areneb hiljem välja , jugo on juba 17-18 mees . Aga see ,et Henrik ei pääse PL s platsile ei ole ka 100 % ainult Henrikus kinni .
                      Oot,misasja....Hetkel nagu ma aru saan,siis need "talendikad noormängijad" ei suuda isegi duubli eest särada.Kui ikka oma kohta välja ei mängi,siis mille eest need mänguminutid PL-s kinkida? See on jalgpall,mitte jõulupüha.Noormängijad ei istu otseselt pingil,vaid neile on antud võimalus Esiliigas ennast tõestada.Aga nagu näed ei tule isegi seal harjavarrest pauku.

                      Päris nii see tase ikka ei tõuse,et paneme kõik noored platsile ja siis hakkavad arenema nagu seened kasvavad metsa all.Konkurents viib asja edasi.

                      Kommentaar


                        Ma vastasn Sulle õhtul hiljem pikemalt ja tõsisemalt .

                        Kommentaar


                          Kalju II siis täna üks ellujäämismängudest .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ifff Vaata postitust
                            Oot,misasja....Hetkel nagu ma aru saan,siis need "talendikad noormängijad" ei suuda isegi duubli eest särada.Kui ikka oma kohta välja ei mängi,siis mille eest need mänguminutid PL-s kinkida? See on jalgpall,mitte jõulupüha.Noormängijad ei istu otseselt pingil,vaid neile on antud võimalus Esiliigas ennast tõestada.Aga nagu näed ei tule isegi seal harjavarrest pauku.

                            Päris nii see tase ikka ei tõuse,et paneme kõik noored platsile ja siis hakkavad arenema nagu seened kasvavad metsa all.Konkurents viib asja edasi.

                            Eelkõige õnnitlused Kalju II le eilse võidu eest ja tore ,et see saavutati omade noorte poistega ilma lisatäienduseta , kes peavadki ise selle duubli sealt alt üles tooma .

                            Nüüd Hr. Iff vastuseks Teile : Jah , spordis viib edasi konkurents ja see on alati nii olnud , aga samas on ka spordis väga suur roll psühholoogial ja seda eriti meeskonna spordis . Loomulikult võib läheneda niimoodi nagu Teie kirjutate ,et viskad kuti vette ja ütled ,et Sa pead homme kaela kandma aga üldiselt see ei toimi , mingi aeg läheb selle kiirema tempoga kohanemisesse ja see tuleb ära kannatada ja riske võtta .

                            Ma mõistan ,et Terjalt nõutakse ainult kulda ja ta ei saa neid riske väga võtta , aga eks siin ongi klubi vaatenurk ,et kui pikalt nad ette vaatavad .

                            Ma seletan Sulle lahti sellesama Pürgi näitel . Kaks hooaega tagasi ei saanud kutt igas mängus veel ELB põhisse . Zaurile ta väga ei istunud . Eelmisel hooajal X avastas ta ja X le meeldis ta väga . Kutt lõi juba Pl is värava valiti mängu parimaks ja sai A koondise kutse . Jah ma olen nõus ta ei ole õnnestunud selle aasta mängudes PL is , aga ta tase ei saa olla nii palju kukkunud . Siin on kõik peas , psühholoogias kinni , mida peavad treenerid toetama jne

                            Kui mäng käib ainult tänase päeva ja homse kulla nimel , siis tal pole seal kohta , aga kui vaadata 2016 – 17 a silmas pidades , siis tuleks talle seda võimalust anda . Vaata neid sünniaastaid ,kes seal keskkaitses mängivad ja kui vaja tuleb võtta see risk ,et üks hooaeg kukutakse neljandaks , eelmine hooaeg juba niikuinii kukuti , selleks ,et ülejärgmine hooaeg tiitel jälle koju tuua .

                            Edu tänases mängus .

                            Kommentaar


                              Nüüd tõesti Kalju II hooaeg ei ole pakkunud rõõmusõnumeid ja see on pehmelt öeldes pekkis . See on ka mulle suur üllatus , sest kaitseliin on ju sama , mis eelmisel aastal , aga kaitse on olnud just selle pundi tugev külg . Eelmine hooaeg tuldi neljandaks ja pikalt oldi hooaja vältel liidrid . Ma ei oska siin mingit muud põhjust leida kui , üks on see ,et teatud põhjustel on kuttide mott maas ja/või teine põhjus on , ma vabandan ette , aga 97 -98 poisid , kes on liitunud ei kanna veel kaela , minu arvates olid need puhtalt kehalise kasvatuse rühmad mitte spordigrupid .
                              Hämmastav on ka see ,et tuli välja U-15 nimekiri ja sellisel suurel klubil nagu Nõmme Kalju ei ole
                              U -15 mitte ühtegi kutti satsis , U- 16 on 1 , U-17 on 1 ja U -18 ei ole ühtegi .

                              Kommentaar


                                Reimi jutu järgi on Pürg ikka väga nõrk Premium liiga jaoks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X