320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt on nii, et kui Kuno kiiresti tribüüne juurde ei eihita (juhul kui te suvel rohkem nõmmekaid statkale ajate), siis karatakse teile kaela, kuna igale pealtvaatajale pole kindlustatud istekohta jms. ohutuseteemad.

    Kommentaar


      Algselt postitas gamer Vaata postitust
      Tegelt on nii, et kui Kuno kiiresti tribüüne juurde ei eihita (juhul kui te suvel rohkem nõmmekaid statkale ajate), siis karatakse teile kaela, kuna igale pealtvaatajale pole kindlustatud istekohta jms. ohutuseteemad.
      No hiiul on kõvasti parem tribüün kui sillamäel. Küll tüleb ka suuremad tribüünid hiiule. Vähe aega ja kannatust. Meeskond areneb nii võrd kiirelt, et sammu pidada on kõige muuga keerulisem. Mõne kuuga ei tee sama mida Flora 18 aastaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Kella keeramine on öösel, ära seda unusta, ikka edasi ja edasi.
        ah kurat... mis kell on?

        Kommentaar


          Algselt postitas CD7 Vaata postitust
          ah kurat... mis kell on?
          tunnike edasi keerati, seega hetkel 12.38

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Huvitav palju Kaljul kulud ühele mängule on?
            pole ju paha 400k hooajaga rahva pealt teenida.

            mille eest siis näiteks uued tribüünid ehitatakse

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              tunnike edasi keerati, seega hetkel 12.38
              pfff mul läpakas on mulle triki teinud... arvuti kell on õige juba ilma keeramata

              kella ja telefoni pean keerama kuhugi.. ..

              Kommentaar


                Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
                Viitsid äkki mu mälu turgutada ja öelda mis need rekordid olid?
                mõned Tartu derbide publikuarvud: 900, 1200, 800, 700 (see viimane kusjuures Annelinnas). mingi mäng Flora vastu: 700 pealtvaatajat. Merkuuri mängul Floraga 2004. aastal 1300 pealtvaatajat.
                Algselt postitas R10 Vaata postitust
                mind on alati huvitanud, miks enam ei suudeta meelitada mängudele nii palju rahvast kui oli mõni hooaeg tagasi. kindlasti on sel teemal arutletud, aga äkki saaksid mulle öelda, milles asi. kas tõesti ainult selle klubide ühinemise tõttu?
                (pole ilmselt kõige pädevam inimene seda lahkama, aga) eks see ühinemine kerge identiteedikriisi tekitas. kaks traditsioonidega klubi lakkasid sisuliselt eksisteerimast, tekkis mingi uus kummalise nimega hübriid. lisaks jooksid pooled mängijad sel ajal minema.

                üldiselt ma arvan/loodan, et kui tagasi Tammele kolitakse, siis hakkavad publikunumbrid jälle tõusma.

                (vabandust teemavälise jutu eest)

                Kommentaar


                  Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                  mõned Tartu derbide publikuarvud: 900, 1200, 800, 700 (see viimane kusjuures Annelinnas). mingi mäng Flora vastu: 700 pealtvaatajat. Merkuuri mängul Floraga 2004. aastal 1300 pealtvaatajat.(pole ilmselt kõige pädevam inimene seda lahkama, aga) eks see ühinemine kerge identiteedikriisi tekitas. kaks traditsioonidega klubi lakkasid sisuliselt eksisteerimast, tekkis mingi uus kummalise nimega hübriid. lisaks jooksid pooled mängijad sel ajal minema.

                  üldiselt ma arvan/loodan, et kui tagasi Tammele kolitakse, siis hakkavad publikunumbrid jälle tõusma.

                  (vabandust teemavälise jutu eest)
                  Ma usun ka, et kui Tammele lähete liiguvad numbrid ülesse!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    kellegil väravaid ple pakkuda?Suutsin ühe kolli aja täpselt WC-sse minna

                    Kommentaar


                      Käisin ka ühe kolli ajal asja tegemas... aga vaata etvsport.ee, seal tavaliselt on.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas saun Vaata postitust
                        Käisin ka ühe kolli ajal asja tegemas... aga vaata etvsport.ee, seal tavaliselt on.
                        etvspordis ei ole.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Viimase mängu pilte : Kalju vs Vaprus

                          Enamus küll ka soccerneti galeriis üleval, kuid mitte kõik vist.
                          Nõmme Uskumatud!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                            mõned Tartu derbide publikuarvud: 900, 1200, 800, 700 (see viimane kusjuures Annelinnas). mingi mäng Flora vastu: 700 pealtvaatajat. Merkuuri mängul Floraga 2004. aastal 1300 pealtvaatajat.
                            Ei tahaks küll kellelegi varba peale astuda aga publikul ja publikul on vahe ka. 1300 vaikselt istuvat inimest on kena küll aga 400 fännidest kaasaelajat tundub mõnusam. Vaadates telekast Kalju-vapruse mängu leidsin end isegi ootamatult neile kaasaelamast. Ma ei pea ennast kalju poolehoidjaks aga siiski mängitakse ilusat jalgpalli. Ja seda fännamist nähes tekkis endalgi tahtmine seda kõike kohapeal vaadata ja tajuda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Warren Vaata postitust
                              Ei tahaks küll kellelegi varba peale astuda aga publikul ja publikul on vahe ka. 1300 vaikselt istuvat inimest on kena küll aga 400 fännidest kaasaelajat tundub mõnusam. Vaadates telekast Kalju-vapruse mängu leidsin end isegi ootamatult neile kaasaelamast. Ma ei pea ennast kalju poolehoidjaks aga siiski mängitakse ilusat jalgpalli. Ja seda fännamist nähes tekkis endalgi tahtmine seda kõike kohapeal vaadata ja tajuda.
                              Kõige pealtvaatajarohkemad mängud
                              540 29. märts Nõmme JK Kalju vs Pärnu JK Vaprus 3:1 (1:0)
                              410 15. märts Nõmme JK Kalju vs JK Sillamäe Kalev 3:0 (3:0)
                              400 08. märts Tallinna FC Flora vs Nõmme JK Kalju 1:1 (0:0)
                              300 22. märts TVMK vs Nõmme Kalju 0-1

                              Peaks olema neli enim pealtvaatajaga mängud need.

                              Kommentaar


                                selle 540 mängu numbreid võttis kindlasti alla ka teleülekanne

                                Kommentaar

                                Working...
                                X