320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    tartus pole korralikke löömamehi pea ollagi.. enamus on memmekad üliõpilased.
    .. enamus on memmekad üliõpilased, Kes on Tallinnast tartusse õppima tulnud!




    White Power - ütleks ma su jutu peale

    Kommentaar


      Ennem kui keegi sõna võtab parandan näpuka ära ***Tartusse***

      Kommentaar


        White power

        No sellise sõnumiga leiad sa kyll palju sõpru endale siin-ja loodan tõesti , et igalpool on tsivilseeritud inimesed-muidu kyll ei viitsi enam käia matse vaatamas kui mingid sellised jõmmid seal tõukama hakkavad.
        I`m not scared of dying, I just dont want to

        Kommentaar


          Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
          No sellise sõnumiga leiad sa kyll palju sõpru endale siin-ja loodan tõesti , et igalpool on tsivilseeritud inimesed-muidu kyll ei viitsi enam käia matse vaatamas kui mingid sellised jõmmid seal tõukama hakkavad.
          Ei Tartus on enamasti rahulikud inimesed, selle näite tõin ma lihtslt väikese huumoriga, vastukaaluks, et Tartus ainult üliõpilased on siin on igasuguseid inimesi, naq ka igalpool mujal!

          Meil on siis rahulikud fännid, kes pooldavad ikka omasid nind reeglina teistele kallale ei kipu! Nii et käi ikka mänge edasi vaatamas (vähemalt Tartus)
          Tallinnas toimuvate fännide vahelist vastasseisu ei oska kahjuks kommenteerida!

          Kommentaar


            Meeldiv

            Eks siis laupäeval näeme-võid mind staadionil näha-mul on kalju sall kaelas
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
              Eks siis laupäeval näeme-võid mind staadionil näha-mul on kalju sall kaelas
              Ma kardan et need sallid on paljudel

              Kommentaar


                Aga sõbrad, viimased kohad veel bussis vabad. Seega jube kiire on!

                Kommentaar


                  NO kui buss täis on siis on Tartus nõmmekaid 40 võrra rohkem kui Tartu fänne
                  I`m not scared of dying, I just dont want to

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                    NO kui buss täis on siis on Tartus nõmmekaid 40 võrra rohkem kui Tartu fänne
                    Tartus on 10 fänni ainult? Ei usu!?
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Tartus on 10 fänni ainult? Ei usu!?
                      ma kardan et bussijuht pöörataxe ka kalju usku ja ehk läheb tal isegi lahti

                      Kommentaar


                        Algselt postitas masturr Vaata postitust
                        ma kardan et bussijuht pöörataxe ka kalju usku ja ehk läheb tal isegi lahti
                        Palun jätke oma homofantaasiad nõmmele ja ärge neid üle eesti kah vedage

                        Kommentaar


                          Kaljuga köögis!

                          Kohe-kohe on algamas üks vahva kampaania!

                          Kampaania Kaljuga köögis on meeleolukas elustiili kampaania, mis lähendab Nõmme Kalju fänne jalgpalliklubiga. Kampaania eesmärk on 2008 hooaja jooksul kajastada jalgpalli ning tutvustada avalikusele Nõmme Kalju erinevaid jalgpallureid.

                          Kampaania kandvaks ideeks on meelelahutuslik kokaõhtu Nõmme Kalju kuulsate brasiillaste kodus, kus valmib iga kord erinevate lõbusate külalistega koos põnev õhtusöök. Õhtusöögile kutsutakse kord kuus kaks kõige silmapaistvamat Nõmme Kalju fänni. Lisaks külalistele ja brasiillastele on kohal ka üks kohalik Nõmme Kalju mängija lisamaks vürtsi nauditavale õhtusöögile.

                          Tuleval nädalal juba lähemalt!
                          Last edited by Silver; 03.04.08, 09:06.

                          Kommentaar


                            Eesti Ekspress pakub uurivat, analüüsivat, eksperimenteerivat ajakirjandust nõudlikule lugejale, kes hindab teravmeelset esitlust ja avarat maailmapilti ning väärtustab lehes ilmuvat teemaderingi, erinevaid vaatenurki ja tõlgendusi ümbritsevast.
                            http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

                            Kommentaar


                              Niisama tähelepanek on see, et ma pole vist kunagi kedagi kohanud kelle vanavanaisa EI OLEKS olnud Nõmme linnapea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                                Niisama tähelepanek on see, et ma pole vist kunagi kedagi kohanud kelle vanavanaisa EI OLEKS olnud Nõmme linnapea.
                                /me tõstab käe

                                Kommentaar

                                Working...
                                X