320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reeglitest siis täpsemalt:

    11.30 Külalisklubidele tuleb reserveerida 25 tasuta piletit. Külalisklubi lepib kokku koduklubiga, kuidas need piletid üle antakse.

    Ehk klubid peavad minu arusaamist mööda mängueelselt asjas kokku leppima.

    Kommentaar


      Tean,et kossus see süsteem toimib.Vähemalt niipalju kui ma olen Tartus fännibussidega käinud.

      Kommentaar


        Pole küll väga õige koht arutamiseks, aga kuna siin sellest juba juttu on, siis näiteks Maag Tammeka fännidel pole minu mäletamist järgi nende tasuta piletite kättesaamisega probleeme olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas TeeleS Vaata postitust
          Pole küll väga õige koht arutamiseks, aga kuna siin sellest juba juttu on, siis näiteks Maag Tammeka fännidel pole minu mäletamist järgi nende tasuta piletite kättesaamisega probleeme olnud.
          Jah, saite näiteks Hiiulgi.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Kas vastab tõele, et Kalju fännid nõudsid Viljandis enda mängule tasuta sisselaskmist?
            Aga loomulikult. Me ju ähvardasime neid mitmeid nädalaid vältavate rahutustega, kui meie nõudmisi ei täideta. Aga see oli kõigest jäämäe veepealne osa...meie nõudmised nii väiksed ikka polnud, või oled sa lihtsalt kehvasti informeeritud. Lisaks eelpool mainitule nõudsime me veel Kast viina, ankru täis õlle ja tosinkond rootsi blondiini, kellega oma VIP-lounges kuuma sexi harrastada.
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Kas vastab tõele, et Kalju fännid nõudsid Viljandis enda mängule tasuta sisselaskmist?
              Minumeelest on lausa häbiväärne, et EJL töötaja ei tunne reeglistikku!

              Kommentaar


                tegelikult on nii, et fännidel pole ju midagi nõuda, see on klubi enda asi, kas nad annavad need tasuta piletid fännidele või siis näiteks oma mängijate sugulastele.

                Ahjaa BTW, kas Kalju levadiale smirre eest maksis ka?

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Minumeelest on lausa häbiväärne, et EJL töötaja ei tunne reeglistikku!
                  Millist reeglit ma sinu arvates ei tea/teadnud?

                  Kommentaar


                    vomps, ära kilka siin teemas... teed end veel lollimaks

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Millist reeglit ma sinu arvates ei tea/teadnud?
                      Vaata eelmist lehekülge. Kus su pea on? Õlgade vahel?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Silver Vaata postitust
                        Vaata eelmist lehekülge. Kus su pea on? Õlgade vahel?
                        Lugege äkki minu postitus korra veel läbi. Ja siis lugege reegel. Ja siis mõelge. Ja siis.. ärge parem öelge.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Minumeelest on lausa häbiväärne, et EJL töötaja ei tunne reeglistikku!

                          Tooge see reeglistik lagedale.Oleks põnev,kuidas saab EJL sellist asja teha, las siis maksavad ka staadioni üürid kinni.

                          EDIT:EJL ei tea sellest asjast küll keegi midagi,see on klubi enda sisene otsustada.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Kas barnwell põhimeeskonda ei kuulu?tundub et duubli eest lammutab korralikult
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Hooaja alguses oli ikka Kalju algkoosseisus, nüüd on ära vajunud.

                              Kommentaar


                                Kõige mõtekam mängija on Salvador Jesus Vasquez, moe pärast seal pingil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X