320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei väga nauditav mäng oli...kalju ründas ka siis kui olid 2:2 viigi kätte saanud...mitte ei läinud 11 mehega kaitsesse...tänud ka Levadiale hea mängu eest...see viik oli vägagi võidu maitsega
    no ilmselt!! peab meeldima!!

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Mina isiklikult ei usu nii suurt väravate sadu. Ma arvan pigem 2-2 või Kalju võit 2-1.
      Prohvet, ei tänan, igavaks läheb sedasi mängu vaatamine.
      Korralik tulemus selles seisus muru väljakul.
      KAS KOHTUNIK LASI LEVADIA MEESTEL JÕULISEMALT MÄNGIDA KUI KALJU OMADEL??? Minu meelest lasi, aga ma pole erapooletu selles küsimuses ka.

      Kommentaar


        Tore on see, et Levadia - Kalju mängul käis rohkem rahvast, kui terve vooru ülejäänud kohtumistes kokku!

        Kommentaar


          no see ju traditsioon juba
          no ilmselt!! peab meeldima!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Tore on see, et Levadia - Kalju mängul käis rohkem rahvast, kui terve vooru ülejäänud kohtumistes kokku!
            Pigem ikka see negatiivne.
            Algselt postitas budulojus
            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

            Kommentaar


              publikut oligi 500?
              või jällegi hiljem parandatakse mingi 700 peale?
              Vapustav võit!
              Medalid on Kaljul kindlalt kaelas, täiesti 100% .

              Kommentaar


                Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                Rene Kaas kindlalt "Man of the Match".
                Täiesti nõus. Tegi paar super tõrjet.
                Ning mäng oli äärmiselt nauditav. Ainuke asi milles Kalju Levadiale alla jäi oligi see kuramuse kokkumäng. Viimased 10 minca olid ikka väga ründav jalka. Sellise mängu nimel võiks juba nii mõndagi ära teha

                Kohtunikega on nii nagu need on.....mitte just kõige paremad (ok ma ei valeta endale.....äärmiselt kehvad on lood). Kahjuks ei ole ka paremaid võtta. Alati ei ole võimalik seal t mängijate keskelt kah kõike näha. Hea näide oli see Kägo kollane kaart. Võite nüüd mind kohe silmi kontrollima saata....aga ma jään endale kindlaks, mida nägin. Kägo isegi ei puudutanud Levaadia mängijat, poiss ise kukkus....ning koheselt, poole rullumise pealt oli pill lahti. Ning nigu nägi kaarti oli püsti ning juba omal kohal tagasi. Nu kamoon....

                Pealtvaatajate suhets.....minu arist oli see küll praegu rekord.
                just retain that....
                .............evrything u see is hallucination....
                ...so be prepared.

                Kommentaar


                  Levadial lugesid pealtvaatajaid Lilto turvamehed, seega ei ole see number küll õige, reaalne pealtvaatajate arv oli 700-800 või enamgi, Kadrioru poolne väiksem tribüün oli triiki rahvast täis, suuremal tribüünil loendasin 100 inimest. Kindlasti selle hooaja publikurekord! Ja heameel tõdeda, et enamus olid Kalju sallidega.

                  Kommentaar


                    Ei lugend seal keegi neid tegelt ... vaadati et jah umbes 500 on ja las jääb. tundus küll mingi 700 ringi olevat muidu jah ..

                    Kommentaar


                      nad üldse oskasid lugeda või tõmbasid loosiga mingi lipiku kus oli 500 kirjas??
                      no ilmselt!! peab meeldima!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mephisto Vaata postitust
                        nad üldse oskasid lugeda või tõmbasid loosiga mingi lipiku kus oli 500 kirjas??
                        Mitut kainet Levadia toetajat sa nägid? Mitut normaalset töötajat sa nägid täna staadionil? üks, kaks, 5, 10... sedasi lugedes saabki väiksema arvu rahvaarvuks.

                        Kommentaar


                          sõna normaalne ei saanud juba staadioni värava kohta öelda...ok...saan aru kui mingid reeglid nõuavad, et lippude vardad peavad olema plastikust...aga trummipulgad??? (irw) mida need mehed küll suitsetanud olid???
                          no ilmselt!! peab meeldima!!

                          Kommentaar


                            ju neil on trummidega halvad kogemused

                            aga mente oli platis niipalju et isegi kõige rumalam ei oleks julgend midagi teha.

                            Kommentaar


                              ju nad siis pablasid eelmise nädala pärast...RAHUTUSED MA ÜTLEN...RAHUTUSED!!!
                              no ilmselt!! peab meeldima!!

                              Kommentaar


                                igati tore laupäev oli täna!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X