320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja nüüd KRIIMILE
    no ilmselt!! peab meeldima!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Mephisto Vaata postitust
      ja nüüd KRIIMILE
      //// ////
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas Mephisto Vaata postitust
        nad üldse oskasid lugeda või tõmbasid loosiga mingi lipiku kus oli 500 kirjas??
        Ega sellel suurt vahet soccernetiga pole aga etvspordis on üleval , Pealtvaatajaid: 530
        >>

        Kommentaar


          Algselt postitas NIRK Vaata postitust
          Ega sellel suurt vahet soccernetiga pole aga etvspordis on üleval , Pealtvaatajaid: 530
          Mõlemad andmed on pärit Flora kodulehelt, lihtsalt ETV Sport kopis siis, kui seal oli muudetud pealtvaatajate arv. Me kopisime varem.

          Kommentaar


            Levadia vs Kalju pildid
            Nõmme Uskumatud!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Mitut kainet Levadia toetajat sa nägid? Mitut normaalset töötajat sa nägid täna staadionil? üks, kaks, 5, 10... sedasi lugedes saabki väiksema arvu rahvaarvuks.

              Saa täiskasvanuks.
              Sellist jaburdust ei ole ammu kuulnud.
              Kes oled sina, et siin teisi nii arvustad.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Kuno, millal tulevad fännisärgid?
                See lõputu võrrand..

                Kommentaar


                  fännisärgid? roosad? see mis mul täna seljas oli? 360 aint stereost? ise ka ei uskund et nii odav oli ...

                  Kommentaar


                    Ma oleks huvitatud ehtsast võistlussärgist, kus mu enda nimi oleks peal :P See oleks lahe
                    See lõputu võrrand..

                    Kommentaar


                      Fännisärk!!!

                      MA tshaks ka selle kohta infot-oleks väga huvitatud särgist
                      I`m not scared of dying, I just dont want to

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                        Kuno, millal tulevad fännisärgid?
                        Ammu olemas! Hetkel müügis kaks varjanti!
                        1. Roosa kolme nööbiga Kalju esindussärk hõbedase kirjaga (kõik suurused)
                        2. Valge mustaga originaal mängusärk, hetkel saadaval S ja M suurused ja 10 erineva mängija nimed seljal...


                        Roosa särk 360 EEK
                        Valge vormisärk 899 EEK
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Taux007 Vaata postitust
                          Ma oleks huvitatud ehtsast võistlussärgist, kus mu enda nimi oleks peal :P See oleks lahe
                          Saab ka sinu numbri ja nimega, hind 899 aga selle peab siis tellima ja tingimuseks ettemaks.
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Käisin ise ka mängul, aga mitte Kalju pärast, vaid selle pärat, et ilm ilus oli
                            Peab nentima, et eelarve suurenemine Kaljul ja eelarve vähenemine nn suurel nelikul on tekitanud väga huvitava (tabeli)seisu.
                            Minu meelest võiks isegi ettevaatlikult hakata rääkima suurest kuuikust, kuhu lisaks tartlased. Kuigi arvan, et kuskil 25 - 30 vooru paiku on tekkinud olukord, kus Flora ja Levadia madistavad esikoha pärast. Trans, TVMK, Kalju jagavad pronksi ära. Tartlased troonivad uheks üksinduses 6.kohal. Ülejäänud 4 võitled püsima jäämise eest.
                            PS - kui Kalju peaks eurokoha saama, kas siis on klubi valmis veel rohkem raha kulutama, et ka seal tegusid teha ?

                            Kommentaar


                              Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.

                              Kommentaar


                                Meil on Zahovaiko

                                miks Antti Arsti ei kasutatud häda paremkaitsjana duublist?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X