320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Homme koguneme siis 17:30 Stereos!

    Kommentaar


      aga kas mängule pilet ka on?

      Kommentaar


        Algselt postitas auraära Vaata postitust
        aga kas mängule pilet ka on?
        ei ole

        1010101
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Ei ole mõtet vaimutseda, võibolla inimene pole ennem mängul käinud ning tahab selle vea parandada. Sellise suhtumisega me rahvast statale küll rohkem ei saa.

          Aga jah, nagu igal üritusel on ka Nõmme Kalju kodumängul pilet, vastavalt nii siis. Sooduspilet 25-, flaieriga 40- ning muidu 75 eeksi.

          Kommentaar


            homme tulen paugutan poolajal roosale puumale seljataha ühe palli, mis auhinnaks on? ja sooduspilet kehtib millegi ettenäitamisel?
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas Evu Vaata postitust
              homme tulen paugutan poolajal roosale puumale seljataha ühe palli, mis auhinnaks on? ja sooduspilet kehtib millegi ettenäitamisel?
              misajast sa flora fänn oled?

              arvatavasti teeme red bulli kui saab. sooduspilet on pisikestele jõnglastele, sa oled selle juba ületanud.

              Kommentaar


                eile hakkasin, aga okei. homme olen kohal, vist jah.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ei ole mõtet vaimutseda, võibolla inimene pole ennem mängul käinud ning tahab selle vea parandada. Sellise suhtumisega me rahvast statale küll rohkem ei saa.

                  Aga jah, nagu igal üritusel on ka Nõmme Kalju kodumängul pilet, vastavalt nii siis. Sooduspilet 25-, flaieriga 40- ning muidu 75 eeksi.
                  Üsna kirves hind,klubi tahab rikkaks saada ve,et saaks Brasse veel sisse osta
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Üsna kirves hind,klubi tahab rikkaks saada ve,et saaks Brasse veel sisse osta
                    '
                    Nad on Kalju mitte Abja ja seepärast ka pilet.
                    Ajan end ka sellele kõige igavamale mängule kohale
                    Kahjuks eestimees ei tule
                    Millal uusi täiendusi platsile oodata on?Aug alguses?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      '
                      Nad on Kalju mitte Abja ja seepärast ka pilet.
                      Ajan end ka sellele kõige igavamale mängule kohale
                      Kahjuks eestimees ei tule
                      Millal uusi täiendusi platsile oodata on?Aug alguses?
                      ega Levadia TVMK jne ei ole ka ABJA,ometi on piletihinnad madalamad.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        ega Levadia TVMK jne ei ole ka ABJA,ometi on piletihinnad madalamad.
                        Minumeelest on 40 krooni väiksem kui Flora ning Levadia 50nene pilet täismeestele.

                        See rahajutt on üldse naljakas, arvestades seda kui madalad piletihinnad meil tegelikult on, selline asi ei tohiks küll segada kellegi mängul käimist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Homme koguneme siis 17:30 Stereos!
                          Kas mõni florakas võib ka selleks kellaajaks Stereosse tulla

                          Kommentaar


                            nu ma arvan õpilastele või siis lihtsalt ka jalgpalli noortele on 75 ikka päris kallis ! ma ei räägi siin 14 aastastest vaid vanematest , ikka väga kirves !

                            Kommentaar


                              Algselt postitas meelis989 Vaata postitust
                              nu ma arvan õpilastele või siis lihtsalt ka jalgpalli noortele on 75 ikka päris kallis ! ma ei räägi siin 14 aastastest vaid vanematest , ikka väga kirves !
                              mine sõbra juurde ja prindi seal flaier.

                              Kommentaar


                                Kas mustvalge flaier sobib?
                                Mis vanuseni kehtib soodukas?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X