320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ka minul tekib küsimus,et mis otsast Nõmme kalju Tallinna uhkus on? Pole ju mitte millegi silmapaistvaga esile tuldud.Oleksite meistriliigas,Baltiliigas või lausa Euroliigas tegusid teinud siis võiksite kindlasti öelda,et ta seda ka on. Kuid seni kui puiklete Viljandi Tulevikuga tabeli ridadel,siis ei leia ka mina seda olukorda,et öelda Nõmme kalju kohta niiviisi.Kurb,aga tõsi. Kindlasti on ta Nõmme uhkus,kuid mitte Tallinna.Mu arust on siin ka nõmmekatega endaga vaieldud selle teema üli ning leiti ka õige lahendus,et Nõmme kalju on Nõmme uhkus,muidugi selle kohapealt pead ei anna ja mürki ei võta.
    sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

    Kommentaar


      Imelik, et just Flora fännid siin sõna võtavad, sest nii mitmedki Flora fännid peavad enda lemmikklubi Baltimaade suurimaks. No, kui Flora on Baltimaade suurim klubi, miks siis Kalju ei või Tallinna Uhkus olla

      Kommentaar


        Kunagi rääkis Turovski ühes Ööülikooli loengus järgmise loo:
        Kaubatänaval olnud kolm kingsepatöökoda. Esimesel olnud väljas silt "Riigi parim kingsepp", teisel "Maailma parim kingsepp" ja kolmandal "Selle tänava parim kingsepp".

        Millise kingsepa juures käinud kõige rohkem kliente? Loomulikult kolmanda.
        Võid ju kuulutada end Tallinna, Eesti või Baltikumi uhkuseks, aga kui tõesti on suhteliselt alles nullist alustatud, tuleks kõigepealt keskenduda põhilisele sihtgrupile (milleks on nõmmekad, nagu aru olen saanud). Minule sümpatiseeriks küll, kui Kalju suudaks end oma tugeva identiteedipotentsiaaliga nõmmekate südamesse kinnistada.

        Suured sõnad on küll ilusad, aga praegusel juhul suhteliselt sisutühjad.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas 818;
          Ka minul tekib küsimus,et mis otsast Nõmme kalju Tallinna uhkus on?
          No millegipärast Tallinlased hääleavad oma jalgadega/tagumikega , et Kalju on Tallinna uhkus ja nende jaoks olulisem, kui moni teine klubi juba teist aastat järjest.

          Kommentaar


            Ma usun, et kui näiteks Põhja Tallinna või Kristiine inimestelt küsida, kas Nõmme Kalju on Tallinna uhkuseks, siis sellest protsendist, kes küsimusest aru saavad, omakorda 99.9% naeravad küsimuse esitajale näkku ja saadavad kuu peale sellise plära peale.

            Teie publiku moodustavad ju suure enamusega Nõmmekad või "äripartnerid", seega targem oleks jalgpallihuviliste seas ikka end Nõmme uhkuseks pidada...

            Raske, aga samas ka õiglane on tunnistada seda, et vähemalt jalgpallis on praegusel hetkel "Tallinna uhkuseks" Levadia. See on fakt.

            Kuno andis eelnevalt ilma põhjenduste ja selgitusteta mõista, et Nende väikese pundi arvates on Nõmme linnaosa Tallinna linna uhkuseks... Mina ja paljud teised kaasfoorumlased võtame seda, kui väärarusaama ning vaidleme sellele vastu. Sellest ka antud hetkel see diskussioon.
            Whatever...
            Nõmme Kalju, kui jalgpalliklubi, pole praegusel hetkel, vähemalt lähitulevikus veel mitte, väärt tiitlit "Tallinna uhkus"... Eks paistab, mis aastad toovad, aga praegusel hetkel enda sedamoodi kuningateks tituleerimine on päris mööda!
            Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

            Kommentaar


              Kui mul kunagi üks inimene küsis minult, et kus ma elan ja ma ütlesin, et Nõmmel. Siis küsite minult selle peale, et mis inimesed need veel Nõmmel elavad. Ning selle peale ma võisin rahus öelda, et Nõmmel elavad endaga rahul olevad inimesed, kellel on oma maja mida peetakse luksuseks tänapäev. Nõmme on ilus ja rahulik koht. Kes on kunagi Nõmmel elanud teab et ükskõik kus mujal Tallinnas elades ei ole ikka see nii hea kui oma kodu Nõmme mändide all. Nii nagu mustamäel elav inimene ei kujuta kunagi ette mis tunne on talvel lund rookida või suvel oma aias linnulaulu kuulata. Seega on ühed, kes peavad Nõmmet Tallinna uhkuseks oma ilu ja omapära pärast ning teised, kes ei suuda seda mõista, sest pole ise kogenud Nõmme eripära.

              Kommentaar


                Floora pidi ju Hitleri uhkus olema, ei?

                Kommentaar


                  Arvestades kas või siin tekkinud poleemikat tuleb tõdeda, et hüüdlause/slogan on vähemalt osaliselt oma eesmärki täitnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Darren Vaata postitust
                    Floora pidi ju Hitleri uhkus olema, ei?
                    aga palun:

                    Kommentaar


                      Mingil määral aruka diskussiooni asemel ikka muud siin enamus ei oska, kui ekraanile oma väärastunud huumorit sittuda... Va. Habe, 5+ tutvustus!
                      A noh, mis sa alaealistelt töllidelt ikka ootad.
                      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                      Kommentaar


                        No ma usun et slogan valitakse ikka klubile mõeldes mis on klubi eesmärgid aastate pärast. Minumeelest ei ole midagi viga selles kui klubi tahab olla tallinna uhkus. Seda sloganit järgides tean mina kui fänn, et klubi tahab et mina oleksin nende üle ühke ja teeb kõike selleks et ma oleksin nende üle ühke. Vahet pole kas nad mängivad nõmmel, kesklinnas, kadriorus või kusiganes nende staadion on 20 aasta pärast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aanvaller Vaata postitust

                          Edit. Kurat helistage siis juba Liverpooli bossile ka ja ajage samat juttu et I do walk alone. Bastards.
                          Megahea

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 818 Vaata postitust
                            Ma usun, et kui näiteks Põhja Tallinna või Kristiine inimestelt küsida, kas Nõmme Kalju on Tallinna uhkuseks, siis sellest protsendist, kes küsimusest aru saavad, omakorda 99.9% naeravad küsimuse esitajale näkku ja saadavad kuu peale sellise plära peale.

                            Teie publiku moodustavad ju suure enamusega Nõmmekad või "äripartnerid", seega targem oleks jalgpallihuviliste seas ikka end Nõmme uhkuseks pidada...

                            Raske, aga samas ka õiglane on tunnistada seda, et vähemalt jalgpallis on praegusel hetkel "Tallinna uhkuseks" Levadia. See on fakt.

                            Kuno andis eelnevalt ilma põhjenduste ja selgitusteta mõista, et Nende väikese pundi arvates on Nõmme linnaosa Tallinna linna uhkuseks... Mina ja paljud teised kaasfoorumlased võtame seda, kui väärarusaama ning vaidleme sellele vastu. Sellest ka antud hetkel see diskussioon.
                            Whatever...
                            Nõmme Kalju, kui jalgpalliklubi, pole praegusel hetkel, vähemalt lähitulevikus veel mitte, väärt tiitlit "Tallinna uhkus"... Eks paistab, mis aastad toovad, aga praegusel hetkel enda sedamoodi kuningateks tituleerimine on päris mööda!
                            Sa oled ikka hingega asja juures ma vaatan.Magada ikka saad?

                            Kommentaar


                              Keegi teab millise kooseisuga täna Soome sõideti ?

                              Kommentaar


                                parimas koosseisus ikka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X