320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes need ultrad on? Mingid 15a teenager'd?..andke olla..

    Kommentaar


      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
      Kes need ultrad on? Mingid 15a teenager'd?..andke olla..
      Mida sa kirud? Need tiinerid ostavad vähemalt pileti ja toetavad Kaljut, mitte ei istu säästusektoris kritiseeriv larf ees ja käed puusas. Võta ennast kokku Ramm, su möla hakkab juba üle viskama.

      Mis puutub PraSi vingumisse, siis sama kehtib ka sinu kohta. Laulgu seda, mida tahavad - vaba maa! Kui ei meeldi, osta kõrvatropid.

      Kommentaar


        noh silver jõudsid ka pikalt nädalavahetuselt koju?
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          noh silver jõudsid ka pikalt nädalavahetuselt koju?
          Just nimelt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Mis puutub PraSi vingumisse, siis sama kehtib ka sinu kohta. Laulgu seda, mida tahavad - vaba maa! Kui ei meeldi, osta kõrvatropid.
            Ei vingunug vaid tõdesin, et kuidas on võimalik et ühtegi laulukest ise ei suudeta välja mõelda.

            Fännide koguhulk hakkab ka vaikselt kahanema ehk siis haip hakkab otsa saama.

            Mängus mis häiris oli kahe naise Haavistu ja Arruda arvukad teesklused. Eriti viimase omad. Ühe korra läksid brassi jalad ikka väga nõrgaks kui küljejoont kohtas.

            Mäng ise oli koomiline. Narva oli justkui keskel domineerivam, kuid kaitseliin oli alla igasugust arvestust ja nõmmekatel polnd raskusi väravaid lüüa. Kuid aru ma ei saa miks end poolproffideks nimetav meeskond ikka sees nii käärib. Jõledalt oli teise poolaja keskpaigas möla platsil. Ja Leetma sõnad noorele TJK poisile, et sina jookse ka tagasi väga kohatud tundusid.

            Järgmine mäng on vist "oma klubi ja liiga parim norras" vist väravasuul, kuna Kaas ikka ei vea vist stabiilselt kuidagi välja.

            Kommentaar


              Kaljule super võit, nüüd veel TVMK vaja kotti pista !
              Tahaks juba RoMaRiO või PETSINHO kommentaare mängust lugeda

              Kommentaar


                Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Mida sa kirud? Need tiinerid ostavad vähemalt pileti ja toetavad Kaljut, mitte ei istu säästusektoris kritiseeriv larf ees ja käed puusas. Võta ennast kokku Ramm, su möla hakkab juba üle viskama.
                Säästusektoris on vähemalt kõik lubatud(enda alkohol jne. ),lisaks parem ülevaade mängust.Kui midagi toetavad/teevad siis tehku ennem selgeks mida nad ka ütlevad,et ei teeks oma mainet alla,inimesed lihtsalt naersid nende loosungite peale ja ütlesid täpselt sama mis sina- "Lapsed,võtke ennast kokku".
                Aga aitab OT'st Kui ei meeldi mu möla siis olemas nupp "ignore"

                Kommentaar


                  Mis sa Ramm süstid endale pähe, et sa selline oled?

                  Väike ülevaade err'is olemas.

                  Last edited by Silver; 02.08.08, 21:06.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Mis sa Ramm süstid endale pähe, et sa selline oled?

                    Väike ülevaade err'is olemas.
                    Ei toeta süstimist,eelistan sporti Lihtsalt räägin seda mis on/oli.Muidu polnud midagi hullu va "Njaarva Traans sosijii"...milleks teha end nõmedaks inimeste ees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                      Säästusektoris on vähemalt kõik lubatud(enda alkohol jne. ),lisaks parem ülevaade mängust.Kui midagi toetavad/teevad siis tehku ennem selgeks mida nad ka ütlevad,et ei teeks oma mainet alla,inimesed lihtsalt naersid nende loosungite peale ja ütlesid täpselt sama mis sina- "Lapsed,võtke ennast kokku".
                      Aga aitab OT'st Kui ei meeldi mu möla siis olemas nupp "ignore"
                      Minuarust oled sa jalgpalli parasiit!
                      Millega sa omast arust meie jalgpalli elule kaasa aitad? Piletit ei osta, tuled mängule oma alkoholiga ja kritiseerid teisi kes püüavad natukenegi midagi teha, et meil Eestis ka nats miskit toimuks...

                      Ma ei tea, aga seda sinu juttu ja seisukohta lugedes ma ütleks sulle, et sa oled KLOUN INTERNETIS!

                      Kommentaar


                        Ramm on pidevalt hoidnud sellist kritiseerivat mitte midagi ütlevat tooni. Küll on ükskord üks, teinekord teine asi, mis teda segab. Minu meelest selline mõttetu lalin ja vingumine ongi see, mis kuhugi ei vii. Nõmme Kalju fännide näol on tegemist väga toreda nähtusega. Vahet pole kui vanad nad on, peaasi, et nad naudivad seda, mida teevad. Usun, et mängijad on ülimalt rahul, et on inimesi, kes elavad häälekalt kaasa ning toetavad omasid. Tekib selline mõnus keskkond, milles viibida. Olgu, mõned hüüded pole päris Tammsaare või Koidula repertuaarist ning teinekord pakuvad kohati ka nalja. Põhiline on see, et on olemas see alge, mis proovib publikut ja mängijaid motiveerida. Kohe ei saagi tekkida mingi metsik fänniarmee eriliste ja vingete laulude ning seltskonnaga. Tore on see, et hetkel on Kalju fännid arvestaval kohal ning, mis põhiline rahvast on mängudel päris viisakalt olnud.

                        Miks ma enne natukene üle keesin? Põhjus väga lihtne - sellist iba ajab inimene, kes pole Eesti jalgpalli heaks peaaegu, et mitte midagi andnud ja siis tuleb veel kritiseerima. Algatuseks võiksid sa Ramm siiski pileti osta ja Eesti jalgpalli natukenegi toetada - siis räägime edasi.
                        Last edited by Silver; 02.08.08, 22:25.

                        Kommentaar


                          rammi võistkond kaotas kaljule ju, ära hurjuta.!
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Ma loodan et siinsed tõsised jalgpallisõbrad saavad aru, mida tähendab fänlus ning ei võta igat asja nii tõsiselt kui peaks võtma kuskil teatrietendusel. A.la kui me nö karjume mingeid ultraloosungeid, siis iga täie mõistusega kodanik saab aru, et nende 15-aastaste tattide näol pole tegemist mitte mingite ultrate ega huligaanidega, vaid jalgpallisõpradega. Kui me vahepeal laulame toredaid vene laule, siis keegi ei võta seda tõsiselt, vaid pigem naljaga. Oleme rahulikud ning üritame üheskoos siinset jalgpallikultuuri arendada!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas sanchez Vaata postitust
                              Minuarust oled sa jalgpalli parasiit!
                              Millega sa omast arust meie jalgpalli elule kaasa aitad? Piletit ei osta, tuled mängule oma alkoholiga ja kritiseerid teisi kes püüavad natukenegi midagi teha, et meil Eestis ka nats miskit toimuks...

                              Ma ei tea, aga seda sinu juttu ja seisukohta lugedes ma ütleks sulle, et sa oled KLOUN INTERNETIS!
                              Kahjuks/õnneks ei tulnud alkoholiga mängule-ei poolda alkoholi.Sina,kes võtab minu postitusi tõsiselt,panebki mind siia postitusi tegema.

                              Algselt postitas Evu Vaata postitust
                              rammi võistkond kaotas kaljule ju, ära hurjuta.!
                              Päeva parim postitus

                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Minu meelest selline mõttetu lalin ja vingumine ongi see, mis kuhugi ei vii. Nõmme Kalju fännide näol on tegemist väga toreda nähtusega.
                              Elu ei ole ainult lill Nõmme Kalju fännid on ka toredad,kui räägin mõnest ei tähenda,et kõik ühesugused.

                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              Miks ma enne natukene üle keesin? Põhjus väga lihtne - sellist iba ajab inimene, kes pole Eesti jalgpalli heaks peaaegu, et mitte midagi andnud ja siis tuleb veel kritiseerima. Algatuseks võiksid sa Ramm siiski pileti osta ja Eesti jalgpalli natukenegi toetada - siis räägime edasi.
                              Kriitika on alati teretulnud-ilma selleta ei arene miski.
                              Aga Silver palun ära kee üle,see paneb mind taas postitama kui sa ei saa aru et ma ei mõtle seda 100% tõsidusega.
                              Lisaks ma ostan peaaegu alati pileti,aga lihtsalt nõmme mets on tervisele kasulikum kui suitsetajate ringis olla.
                              Aga olgu aitab,homme uus päev,uus möla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuti
                                see fänlus selleks aga mind on hakanud rohkem huvitama miks mario tromp ei tee mängudest korralikke kokkuvõtteid enam, hooaja alguses olid need lausa suurepärased, aga nüüd kuidaugi ära väisnud või nii. võtke ennast kokku ometi
                                Ette tänades
                                härra, sooviks kuulda selgemaid pretentsioone, sest praegune jutt on minule küllaltki arusaamatu ning ei mõista, missugune tegematus või tegemine Sind häitib.

                                Kõike parimat!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X